środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szydło na Dunajcu

zamiast tracic czas i oszczedzić nerwy gościa co zgubił zakłada tu post i kasztani.
Lepiej napisac jestem uczciwa znalałam portfel i oddałam
Czy nie ???
Też sie dowiemy że w Łomży jest przynajmniej jedna osoba, która oddaje znalezione:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Zawiadamiam że wczoraj w poznych godzinach wieczornych zmarł ostatni fajny facet :-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

POPIERAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Co jak co, ale rozstrój zdrowia to coś powoduje.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Kzionrzki za nie drogo spżedaaaaammm !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Jak można być takim deklem żeby zakładać taki temat ???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Jebał to pies i cała wieś :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

zamiast łazić na wybory można by ich wszystkich wysłać na przymusowy rejs to katynia tupolewem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

tak jak wspomniał : jeden z tych ponoć gorszych. Ci co odradzają to chyba na prawdę o atmosferze na meczu wiedzą z TVN'u i z Gazety Wybiórczej.

Mnie właśnie wkurzają takie osoby, nic nie wiedzą, nigdzie nie byli a mają najwięcej dopowiedzenia ;/

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

kittka701 sorrki nie mogłem do Ciebie kliknąć światełka zabrakło:(
Zawsze jesteś dla mnie tak miła w moimi sercu zarezerwowane jest dla Ciebie miejsce na FOR EVER MOJA PRZYJACIÓŁKO.
Byłem na mieście tu i tam spotkałem fajno dziewczynę powiedziała krótko jak masz taką roztrzepaną fryzurę to ja nie chce wiedzieć co ty masz w głowie ;)

Hmmm.. co sądzę o poście Joli123123 szczery Jola wie czego chce i wie co może dać tej drugiej osobie a to się liczy :)




P.S. kittka701 odezwę się później:)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

hmmmmm .....
nie rozumiem was .. ??????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Około 20 minut temu na skateparku zaginął YORK. Jeśli ktoś go widział proszę o kontakt, robi się ciemno i zimną. Dziękuje.

Kontakt: 519195569

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Mysle ze sie nie skonczy na wybiciu wszystkich szyb w glownym budynku pepees'u ; DD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Nadleciało COŚ owalnego, co iskrzyło w środku na czerwono. Zatrzymało się na chwilę, zadrgało i odleciało. A potem pojawiły się inne punkty, tyle, że pomarańczowe. Wystraszyłam się - opowiada Jolanta Jędrzejewska z Zielonej Góry...http://sites.google.com/site/457news

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

a ja sie spytam: po co oni zawsze rano stoją przy przejściach dla pieszych? chyba po to zeby tylko stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Daruj sobie takie komentarze jeśli nie wiesz nawet o co chodzi. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

POPIERAM ZEBY ZLIKWIDOWAC ICH.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

...
ostatnio widziałam przy wejściu do Stokrotki, tzn. do galerii od strony Empiku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

i tak siedzisz sobie spokojnie przed kompem zamiast szukać pupila ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Autor: eVe-liNKa..17^

napisz tak ...
jak nie pomagacie to się nie udzielajcie ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

a Ty roberto w jaki sposób pomagasz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

Dziękuje bardzo za odpowiedzi mam nadzieję, że poszukiwania się zakończą w najbliższym czasie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu



Może i opierd...ją się podczas służby ?! Ale u mnie mają DUŻEGO + bo kilka dni temu darowali mi mandat :) za " bardzo złe" parkowanie ;) !!!





---------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich -----------





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło na Dunajcu

jestem jestem bylam w pracy. bardzo cieszy mnnie poruszenie w moim temacie.
postaram sie odpowiedziec na wszystkie skierowane do mnie pytania i watpiliwosci.
czemu rozpadl sie moj zwiazek poniewaz facet z ktorym bylam wpadl w uzaleznienie zwane hazardem i chcac miec za co zyc i gdzie mieszkac musialam poprostu ucikac z tego. gdybym tego nie zrobila poszlabym z nim na dno. i podobno wina lezy po srodku.
w wiekszosci przypadków tak ale zaznaczam w wiekszosci nie znaczy we wszystkich.dotyczy to zarowno plci meskiej jak i zenskiej.tak zauwazylam ze rowniez wiele kobiet jest winnych rozpadu malzenstwa, ze coraz wiecej siega po alkohol , zdradza i to nie tak ze tylko faceci sa zli.ja w to wierze.
i apel do osob mlodych i wolnych nie krytykujcie tak ludzi po rozowodzie bo ja kiedys tez dziwilam sie ze jak to mozna byc po rozowdzie przeciez trzeba walczyc starac sie, ale uwierzcie nie da się we wszystkich przypadkach.
poza tym ja nie szukam opiekuna dla siebie i dziecka bo sobie naprawde dobrze radze w zyciu a ppprostu zaczyna brakowac mi bliskiej osoby chyba to normalne. nie mam w naturze przechodzenia z rak do rak. poprostu nabylam sie sama zamknelam pewien rozdzial zycia i chcialabym rozpoczac nowy chyba to naturalne
a nie ukrywam mam wysokie wymagania ale tak jak napisalam juz wczesnniej sama mam wiele do zaoferowania.
i wierze ze sa gdzies ci wyjatkowi faceci po 30
hmmm a jednak to zrobie moj mail jola123123@o2.pl
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org