niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

OMG wiadomo, że 100 osób nie wezmą na egzamin, tylko określoną ilość, nie stresuj się już tak tym egzaminem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Mnie znowu denerwuje, że wszystkie ubierają się praktycznie tak samo!!! Ten sam styl!!! Jedna zobaczy coś u drugiej i powstaje reakcja łańcuchowa, to jest dopiero żałosne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Normalne dziewczyny są i zawsze będą. Widocznie w złych miejscach ich szukacie. Jeśli zaczepiacie dziewczyny w dyskotekach lub innych miejscach, to nie dziw, że dla Was są niewidoczne. Poza tym większość facetów woli plastikowe lale śmiejące się z ich drętwych kawałów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

tyle, że w pijalni czekolady Wedla nie podają wody do czekolady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Ale jaki sens robić z siebie takiego plastika?? ;P Ja osobiście wolę dziewczynę bez makijażu.. Zawsze mowie jej żeby się nie malowała ;D Ten świat do do zagłady normalnie dojdzie xD Dziewczyna patrzy czy ma hajs i plecy. A sama nie myśli o jakiej kol wiek robocie ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

O, to na pewno nie jest reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Nie nie o to mi chodzi że wrzucam wszystkie do jednego worka ;)
Po prostu jakoś wszystkie dziewczyny zaczynają tak jak by powiem małpować od innej styl Plastika..
Mało która teraz uważa chłopaka za kogoś ważnego dla sb..
Po prostu spotkałem się z sytuacją kiedy dziewczyna mówi że go zajebiście kocha i wgl. A przy swojej koleżance wyzywa go i traktuje jak szmatę, lub kiedy koleżanki sa ważniejsze od chłopaka Masakra..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Nie nastawiam się na starcie.Na 10 polek ,8 zapytało się czy to na pewno oryginał.
Na każdej innej pannie spoza polskich kręgów ,zegarek nie zrobił wrażenia.
Od tej pory leży w pudełku i nie mam ochoty go zakładać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

To chyba najlepiej oddaj postać rzeczy :)
http://www.youtube.com/watch?v=sYRqrP8Te4Y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CZY TERAZ JUŻ WSZYSTKIE BŁĘDY I NIEPOWODZENIA CHRZANOWSKIEGO BĘDZIE SIĘ ZWALAĆ NA JEGO ZASTĘPCÓW, DORADCÓW ect.?

Jestem, żyję i mam się świetnie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org