środa, 15 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

Śledczy ma rację, za wykonywaną pracę ( za kogoś) należy się jak nie zapłata, to przynajmniej nagroda:), jak nauczyciele i uczniowie będą prowadzili ten dziennik, to myślę, że współpraca się ułoży, każdy będzie miał to czego oczekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

gdzie jezdzicie na grzybki w okolicach lomzy? sa wogole juz jakies?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

mam pytanie gdzie dzisiaj jest otwarty dentysta PILNIE POTRZEBUJE POMOCY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

GOTTI - Ty na prawdę wierzysz, że jeszcze coś się może zmienić w Tym kraju??? Dostanie się gość do koryta i zapomni o bożym świecie. Tak jak inni. A za cztery lata będzie wytykał błędy, jakie popełnił PiS, a PiS będzie wytykał błędy jakie popełniło PO i tak w kółko jego Macieju. Tu się NIC nie zmieni - NIC!!! Nie ma przemyślanych wyborów. Wszyscy robią Nas w balona jak chcą. Nie wiem ile masz lat, ale ja przez te które już przeżyłem, tylko o przepychankach między partyjnych słyszę. Jest to jedyna rzecz jaką Panowie z Sejmu opanowali do perfekcji - wzajemne obrażanie się! Od momentu jak skończyłem 18 lat chodziłem na wybory. Teraz popatrzę z boku, bo nawet jak wygra mój kandydat, to i tak mnie zrobi w balona, a siebie i Swoją rodzinę porządnie ustawi.
Owszem, umiem czytać ze zrozumieniem i wiem że napisałeś że głosujemy na człowieka a nie na partię, ale ja już rzygam ich obietnicami i wszystkich wrzucam do jednego wora. Może Ci się to nie podobać, ale politykami ja już po prostu rzygam.
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Jakiś czas temu widziałem ulotkę pana Borysewicza. Było w niej coś w stylu - "przyznanie dotacji na Łomżyński Klub Sportowy 1926" - jako kibic ŁKS-u, wiem że ta "dotacja" to były pieniądze z KONKURSÓW które ŁKS 1926 WYGRAŁ. ŻADNA TO DOTACJA!!! To konkursy, które są co roku organizowane przez miasto. Ale na ulotce ładnie brzmi nie? Że wspiera takie inicjatywy jak piłka nożna. Fajnie co? A na meczu nie był jeszcze chyba żadnym?

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

Jak jest taki młody i prężny to niech otworzy swój interes a zobaczy jak państwo obłoży go podatkami.Jeżeli da radę parę lat poprowadzić swój interes to i w polityce się odnajdzie a nie od razu na salony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

Czesc. Gdzie moglbym kupic na szybko w lomzy jakis shaker do robienia drinkow? Taki byle jaki..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak pomawiać i hejtować? F-sze pisu wzorce nie do podrobienia.

ta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org