wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a Marta Kaczyńska jest...

Hej dziewczyny;) Mam propozycję odnośnie naszego piątkowego spotkania;) Proponuje zebrać się na starym rynku zamiast w barze na rybakach.Myslę ze jest to dobre rozwiązanie bo napewno kazda z was wie gdzie w łomży miesci sie stray rynek. A potem pomyslimy gdzie sie wspolnie wybierzemy ;) Co Wy na to?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Dzięki, też mnie to gnębiło, co powiedzieć strażnikom, gdyby się pytali, co ja tu robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Przeciąłem gałęzie wiśni zaraz po zerwaniu owoców to odbyło się w pod koniec lipca, a teraz zaczęło mi kwitnąć czy to dobrze czy żle.Czekam na konkretne odpowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

czytałam o aqua erobiku, fajna sprawa i chyba nie trzeba umieć pływać tyle, że na 120zł miesięcznie to nie wyceniam swojego tłuszczu :)))
na razie jeżdżę na rolkach, efektów prócz obtłuczonych kolan i lepszego samopoczucia brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

a ja również mialem kiedyś do czynienia z takową powinnością i nie byl to problem.dodam,że w "inteligentnych" rękach jest to nawet dobra sytuacja podciągania średniej...nieobecności przerabiania na spóźnienia itp.a co do braku przerwy...hmm...co mnie przeszkadzal dziennik?palić moglem trzymając szluga w jednym ręku,a kajet w drugim.czasami dzienniki kradliśmy przed pólroczem z pokoju nauczycielskiego(bo już nie dawali nosić pod koniec semestru).
rozlewanie coli itp.to jakiś tani chlit martetindody.
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Witam.

Dziewczyny może wiecie czy na poznańskiej będzie w tym roku można studiować DIETETYKĘ ? :)

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

aj tam,aj tam....
tu jak zwykle...luzik.Wymyślacie grzybki itp.a za oknami jesień,czas ognisk i pieczonych ziemniaków...
pozdrawiam Ludki dobrej woli.

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

W sumie to temat do góry podnosisz :)

WSZYSCY DO ZAMBROWA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Pozbyli-sie-bezuzytecznych-straznikow-Kto-bedzie-nastepny,wid,13745682,wiadomosc.html

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Osoby, które nie potrafią pływać, ćwiczą w specjalnych kapoczkach. Niektórych ćwiczeń nie da się bez nich wykonać, więc nawet pływający korzystają z tego przyrządu. Ponadto osoby niepewnie czujące się w wodzie ćwiczą w płytszej części basenu - więc nie ma problemu. Ja jestem bardzo zadowolona, po zajęciach czuję się rewelacyjnie, zatem polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

algo:)
ja Protkowi odpowiedziałem stwierdzeniem na stwierdzenie :)

Polacy nie są lepsi od innych z tą tylko różnicą że nie widzą swojej głupoty,
za to doskonale widzą cudze ułomności :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

zgadnij dlaczego????? hahahaha czesto ginely hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

tj. w temacie, któryś kebab ma swój dowóz ? jeśli tak, to możecie mi podać nr. telefonu ?

z góry dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Panie Prezydencie, droga Rado - kiedy wreszcie pozbędziecie się ich w Łomży?

Bo mam wrażenie, że to jest jedynie zbrojne ramię ucisku Miasta nad mieszkańcami.

Kolejni ciemiężyciele nie są nam potrzebni!

Chcemy więcej parkingów, a nie mandatów za złe parkowanie i straży miejskiej!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

tak do 15

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

zdecydowałam się na t-mobile blueconnect

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

Kartę mieć powinieneś, lecz głównie musisz posiadać licencję, czyli opłatę za wędkowanie. W ostatnich dwóch latach pisze, że do kontroli wymagana jest licencja plus inny dokument ze zdjęciem, więc ja ostatnio nawet nie myślę brać ze sobą karty, chociaż ostatnio miałem na Wiźnie kontrolę policji to przeszło bez problemu, a co do wymiarów ochronnych to masz wszystko w licencji i wystarczy przeczytać, część Narwii od Biebrzy w dół i cała Pisa jeśli mówimy o rzekach, obecnie podchodzi pod GRŁ, a nie PZW, a tak na marginesie jeśli chcesz jechać za drapieżnikiem to odradzam, bo ostatnio nie było ciekawych efektów, a z tego co widziałem to zależy jeszcze od dnia i bierze w miarę biała ryba z gruntu. Powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

W PZU gdy poszłam zgłosić szkodę, pan likwidator wyjął białą kartkę i kazał opisać w jaki sposób wyobrażam sobie likwidację tej szkody. Wypadek miał miejsce na drodze Kolno-Pisz a samochód został odcholowany do Forda w Ostrołęce (asisstance)

Innym razem przyszłam zgłosić szkodę pół godziny przed zamknięciem oddziału i Pani poinformowała mnie, że raczej w dniu dzisiejszym nie zdąży przyjąć zgłoszenia. Kwestia podania mi formularzy do wypełnienia. W tym czasie przy innym biurku siedział likwidator i grał w grę na komputerze (obraz z monitora odbijał się w oknie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

cham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

w dzień biały nie wyszedł bo by dostał długich i krótkich baran

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...




..... Ooooo mam 3G !!! Hurra!!!!

no fakt jestem pod budką z piwem :/





---- lepiej należeć się do niektórych niż do wszystkich ------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

tak bylam tam kilka dni temu ale niestety mojego imienia nie moge dostac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a Marta Kaczyńska jest...

hehe poszukaj w internecie mozna zamowic taka "nibyrejestracje"np.na : http://www.upartyjnego.pl/produkt,60,tablice_rejestracyjne_z_twoim_imieniem_grafika_.html
ale radze sie zastanowic z taka "rejestracja" z Twoim imieniem to Twoj znak rozpoznawczy, jesli przekroczysz jakis przepis jezdzac samochodem z wlasnym imieniem latwo Cie bedzie zapamietac :)
Pzdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org