poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
propagandowa papka partyjno-nierządowa

Gdzie w Łomży mogę kupić neony do roweru coś takiego http://allegro.pl/neony-na-rower-laserowe-kola-led-neon-na-kolo-skle-i1795466885.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

Do ulg są uprawnieni zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi – na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi o przyznaniu Odznaki „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” I Stopnia wraz z dowodem osobistym. Zasłużony Honorowy Dawca Krwi (dawniej I stopnia) przysługuje honorowemu dawcy krwi:
- kobiecie, która oddała w dowolnym okresie co najmniej 15 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych jej składników,
- mężczyźnie, który oddał w dowolnym okresie co najmniej 18 litrów krwi lub odpowiadającą tej objętości ilość innych jej składników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

Witam Was.

chciałabym pojechać na wycieczkę na Litwę. Ale nie własnym autem ale z biurem podróży, gdzie wszystko jest zorganizowane. I najlepiej żeby wyjazd był oczywiście z Łomży.

Chodziłam troszkę po biurach w Łomży, ale tam gdzie byłam, to zazwyczaj organizują wycieczki tylko dla firm lub szkół.

Czy ktoś z Was jeździł już na taką wycieczkę? Lub wiecie które biuro ją oferuje?

Dzięki Wam za wszelkie informacje. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

hm....dokładnie w Łomży raczej to nie pójdzie ... już chyba lepiej KFC otworzyć ... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

Dzień Dobry All.... :-)

Robciu - buziaczki - mam nadzieję ,że jutro będziesz z ładniejszą Twoja < polowką > ;-)

Megan - tak !!! teraz wrociłam do naszego centrum rozrywki i rekreacji ....aby się odchamić ;-) - nie ma to jak nasza kochana zapyziała Łomża :] - jutro jak mniemam oczywiście jesteś - nie masz się już jak wymigać :D

Kalesonki :-) - na Ciebie zawsze można liczyć hahahhaha - jak znam życie , a trochę znam ;-) - to już o wszystkim wcześniej pomyślałaś i rezerwacja już jest :-)

*SUN* wychodz zza chmur .... brakuje Ciebie ......

a Enyę zaraz zejdę i osobiście cmoknę na <dzień dobry > :-)

a jeżeli o Ciebie Ziomek chodzi to napiszę tylko tyle :
<...najsmutniejszy człowiek na świecie to ten , który nie kocha , a nie ten - którego nie kochają ...>
Buziaki dla Wszystkich :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

nie mogę wejść na stronę schroniska, dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

Andy, mógłbyś powiedzieć z jakim biurem podróży jechałeś? z łomży wyjeżdżałeś? czemu nie polecasz?

Chcę rodziców wysłać na wycieczkę. Stąd wolę aby było all inclusive...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

kto przegrywa tak kasety?i gdzie?

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

zaraz się okaże, że te kilkadziesiąt głosów jest generowane przez kilka osób:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

w Gaps Foto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

My przegrywaliśmy u p. Andrzeja
www.studiovideoprofilm.pl
Polecamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

polecam Ci orange na karte...

Orange free na karte

kupujesz zdrapke za 92zl na allegro

doladowujesz konto - otrzymujesz 110zl i 6gb transferu na 5 miesiecy

110zl sprzedajesz poprzez usluge przelew sms

tracisz na tej operacji okolo 30 zl - ale zostaje internet

6GB NA 5 MIESIECY !!! - TANIEJ NIE MA NIGDZIE!!!

do tego oczywiscie kupujesz oddzielnie modem - smialo znajdziesz juz od 50 do 80zl

nie bierz abonamentu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

ja robiłam rzeski u dziewczyny która dala nr na 4lomza w ogloszeniach, dziewczyna bardzo mila, rzesy rewelacja i niesamowity efekt...z dojazdem do mnie do domu zapłaciłam 100zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

d.. wymiana spostrzezen ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

akcesoria do tortów widziałam w kaufland, a barwników tam niestety nie ma, sama musiałam na allegro zamawiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

szkoda mi tej suczki i jej szczeniaczków, może zanieś je do schroniska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: propagandowa papka partyjno-nierządowa

kiedyś stosowałam różne diety, ale tak naprawde tylko bieganie pomogło mi zrzucić kilka kg i utrzymac wagę w normie, więc dobrze robisz;) biegałam przez 30min 5razy w tygodzniu i liczyłam kalorie-efekt niesamowity;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org