piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

zacznijmy od tego że to coś nie spełnia żadnych warunków aby nosić miano "przedszkola niepublicznego", z chęcią bym ich pod........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

ziomek :) wypij se piwko, sprawdź czy rowery stoją, paciorek i pod kołderke :) a jak Ci w samotnosci % nie smakuja to przy piatku możesz dołączyc.
Lilo wrocilas z wygnania ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

ROBCIU baran to cie robił i wyszła taka ciota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

i dobrze niech budują morze cos ruszy wkoncu w tej łomży powstano nowe miejsca pracy tylko te parki powienkszają a łomża praktycznie od lat sie nie rozrasta rzadnych inwestycji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

A mnie, szczerze pisząc, bulwersuje wręcz postawa niektórych forumowiczów: jaromek wyraził tylko swoje zdanie, nad którym każdy się może zastanowić (ale nie zmieniać swoich poglądów w sprawie) - i przejść nad nim do porządku dziennego.

Jakieś emocje (czy wręcz chamstwo) są tu niepotrzebne: podzielam zdanie, że zagospodarowanie bulwarów PEWNIE się Łomży przyda (i PEWNIE jest potrzebne)...ale póki nie znam tego, CO powstanie, ile wyrządzi dobra a ile krzywdy (bądź: ile kasy zostanie wyrzucone w błoto...przepraszam - w bulwary): trudno jakoś wyrokować...

Jestem więc: ZA bulwarami...ale i delikatnym sceptykiem (diabli wiedzą, co z tego wyjdzie na końcu)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Kania, rowerzyści mają nowe przepisy i szanuję je, ale irytuje mnie i doprowadza do pasji, przejeżdzanie przez jezdnie rowerzystów. Rower przez przejście winien zostać przeprowadzony o ile nie jest to oznakowane znakiem dla rowerzystów, każdy wjazd i wtargniecie gdzieś zzaaaaa jest dla Was niebezpieczne i nie dziw się trąbiącym w takich sytuacjach.
Moje dziecko wie i zawsze stosuje się do przeprowadzania roweru na przejsciach i pomimo, że temat tyczy poruszania sie po ulicy, zacznijcie od najprostszych podstaw!! pozdrawiam myślących rowerzystów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

jest w/g mnie najlepszy zakład w Kupiskach St./po lewej stronie/ przeniesiony z ul.Nowogrodzkiej.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Grupa żłobkowa jest na spółdzielczej lecz nie w wesołym słoneczku a w przedszkolu nr 4 naprzeciwko parkingu. Miejsc brak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Dokładnie, zapisy były do końca marca a listy przyjętych dzieci znane na początku kwietnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

kania czy Ty umiesz robić coś innego poza narzekaniem na wszystko w Łomży? Nie podoba się to spadaj do innego miasta, ciesz się z tego co jest a nie tylko wszystko krytykujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Autor: ziomek77x (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31-08-11 21:59

mysle rze nalepiej od mafi zalerzy


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrze, że jutro nasza młodzież rusza do szkół....... Poloniści mają dużo pracy przed sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Autor: ziomek77x (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

no widzisz , i po co tak pisać ... ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Kolejny problem to taki, ze często nawet dzieci nie mają dobrze oznakowanych rowerów :(

Po niekąd winie za to szkoły. Tam powinni nauczyc dzieci jak poruszać sie rowerem, jak powinien być oznakowany, jak dokonac drobnych napraw, środki ostrożności. Rodzice często sami tego nie wiedzą wiec nie nauczą. Nauczyciele są wykształceni powinni takie rzeczy wiedzieć, albo zaprosić na lekcje odpowiednich ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Taka jest jego praca i ja go za to popieram bo ktos musi wstawac bardzo wczesnie i napieprz** od rana a tu komus nie pasuje bo sie nie moze wyspac. Przez co? przez dzwiek kosiarki? nie przesadzaj ze Ci to przeszkadza przy zamknietych oknach. Chyba ze masz dziurawe lub pobite okna, wtedy zrozumiem. Nikomu NIC NIE PASUJE. Zacznij od siebie by oceniac innych.!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

PKO BP pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

ja ci moge zrobic
;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Byłem takiego zestawu nie polecam :(
Zamek w Trokach;
Wilno: Ostra Brama, Rynek Starowileński, kościoły:
św.Anny, Bernardynów, św. Michała, mieszkanie
Mickiewicza, Cmentarz Rossa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

@ziomek77x

myslo rze.... morzna
to mnie rozbawiłeś - dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

ja mam blueconnect (t-mobile) do przegladania stron, sciagania muzyki w sam raz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

ładna ta torba, kup ją;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

dużooo.. tylko musisz sie sprawdzic, ale od nowego roku wydaje mi sie że bedzie mało chetnych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Gdzie kupię w normalnej cenie " dżinsy " w Łomży ? Bo jak byłem dzisiaj w stokrotce to bez 200-stu zł normalnie nie podchodź .... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

iplusa 3G*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Lilo buziaki :)

Szalona wiruje chusta
Szalone wirują usta....

http://www.youtube.com/watch?v=ZNduOILaUEc

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

waterlily14 oj po googlaj;)

http://www.pkssuwalki.pl/0,1,148.html?locale=pl_PL

http://www.google.pl/#q=august%C3%B3w+wycieczki+litwa&hl=pl&prmd=ivns&ei=YZZfTrSQLYfb4QSN6PUE&start=10&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=91d95f559d7bd1d1&biw=1152&bih=710

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Witam, mam pytanie do wędkarzy, a mianowicie czy aby porzucać sobie wedką dla przyjemności na narwii lub pisie to trzeba miec karte czy też jakąś legitymacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

m. 241 Łomża głosów: 6516

do kolejnego miejsca brakuje nam 26 głosów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

złe nie polecam ostro trzeba tyrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

maruda
może to nie jest nienawiść do innych nacji,a ślepa milość do swojej...?
algeroth
za propagowanie nazizmu powinni dawać pokojową nagrodę jobla...,a ta żydówka.................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Kody bonusowe można codziennie podglądać na portalu miłośników komunikacji miejskiej w Shoutbox na www.kmkmlomza.pl

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

podaj mejla to pogadamy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

wk dla tego dałem sobie na luz wolałem sam na własną rękę pozwiedzać , piwko dobre maja puby w szczególność Wilnie piękne piwo po przystępnych cenach no chyba że ktoś dusi grosza:) Nie pamiętam jakie się nazywa centrum handlowe w Wilnie ale prze ogromne zgubić się można po kilku piwach szczególnie:) W trokach na chwile kolega na chwile spuścił z oka plecak i go stracił:( Litwini spoko ale na wioskach nie za bardzo spytałem się młodej Litwinki czy można sobie spokojnie pospacerować stanowczo odradziła:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Normalna rzecz, ale jak nie chcą nosić to niech ociekają zaraz po dzwonku na przerwę i do ubikacji na papierosa to gwarantuje że nie będą musieli nosić tych dzienników :) ale ja kiedyś na wf nosiłem dziennik i można było sobie przynajmniej obecność usprawiedliwić lub ocenę poprawić więc są wady i zalety .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Kiebaba się zachciało ... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

może jeszcze poskarż się, że dziecku krzesło karzą założyć na ławkę po lekcjach i się przemęczy, przecież za coś i paniom sprzątaczkom płacą. to też na pewno ich lenistwo wymaga od uczniów nadludzkich wysiłków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

Może jeszcze przyślą w następnym tygodniu. A w szkole nie byłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

O proszę. Nie dość, że ignorant to jeszcze Nostradamus. Skąd to przekonanie, że wierzę w stare księgi? Nick Cię zmylił? Czy może mój opis?
Nie jesteś spostrzegawczy prawda?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak mafia PiS z Lomzy walczy o koryto !!!

hej;) no wlasnie nic niewiadomo może najlepiej poczekać do końca tego tyg i jak nic nie bd to trzeba zadzwonić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org