poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

a co na to @ inspektorka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

@ grubaryba a mozna wiedziec gdzie pracujesz? moze bez nazwisk bez nazw firm tylko powiedz czym ta firma sie zajmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

niestety większości łomżyńskich pracodawców nie stać aby płacić więcej pracownikowi. Mleczarnia w Piątnicy ma bardzo dobre zyski to i dobrze płaci pracownikom. Gdybym był pracodawcą i moja firma przynosiłaby dochody na odpowiednim poziomie to chętnie bym płacił pracownikowi 2000 netto. No ale w Łomży ciężko z taką firmą, żadnej pomocy od państwa to nie to co rolnicy biorą kasę za dopłaty i mają mnóstwo programów z których wracają im do ok 60% inwestycji. A te kontrole z ARiMR to "pic na wodę"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

to prawda ale dostać pracę w mleczarni graniczy z cudem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

itex 3600plus droga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Riposta Ty robisz z siebie idiote, nie pomyslales nad tym co piszesz. Jesli ktos ma miesieczny to tez mnie rejestruje jako gapowicza?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

siwy... ubierz się ładnie, wyczyść miód w uszach i masz adres : RES Aparaty Słuchowe , Piłsudskiego 11A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Hejka, a ja jestem w takiej sytuacji, że co dopiero skonczylam studia licencjackie i dopiero bede skladac papiery. Czy jest ktos w podobnej sytuacji kto chce sie ubiegac o przyjecie ale jeszcze nie zlozyl zadnych dokumentow? wymienie sie przydatnymi informacjami. Dokumenty skladam w Krakowie.
GG: 7809966
e-mail: marcys.17@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

bo chcial ognia a go juz wyjebali itp .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

goose 5 odmie za poczucie humoru i dystans do samej siebie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

J.W



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

witam, mam takie pytanie czy ktoś wie jak jest tam w przedszkolu??? czy warto tam dziecko zapisać?? jak jest z opłatami???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Pełna zgoda.
+ jeszcze dodałbym projektantów ścieżek i organy nadzoru. Kto projektuje i nadzoruje wykonanie tych ścieżek? Dlaczego nowe ścieżki mają zakręty pod kątem prostym (wszedzie ścieżki rowerowe wykonuje się tylko i wyłącznie w postaci łuku). Niech ci specjaliści spróbują zmieścić się takim zakręcie jadąc z przeciwnych stron... Hydrant też był dobry. Dobra jest też barierka wystająca na ścieżkę w połowie Piłsudskiego.
W Białymstoku już dawno żadna nowa ulica nie wejdzie do realizacji jeżeli nie zostanie zaakceptowana przez członków Rowerowego Białegostoku.
Dlatego obecnie budowane są już tylko drogi dla rowerów z nawierzchnią asfaltową, planowana jest kompleksowa sieć ścieżek (przecież znacznie ułatwiłaby ona poruszanie się po naszym mieście), odsuwane są ścieżki od jezdni aby uniknąć ochlapania, nikt nie projektuje wystających krawęzników na ścieżkach itp.

Pozdrowienia dla wszystkich rowerzystów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

hym, Sasinowski na pewno powinien zostać wymieniony przez kogoś z pomysłem tylko refleksję mam. Już po chwili od podania wiadomości na 4lomza o planach powołania zastępcy każdy miał coś do powiedzenia a teraz milczycie, jakieś takie to łomżyńskie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Także przy nowym skyte parku. Stoi przy sklepie k1 dostawczy samochod dosyc duzy. Jadac z dołu (obok strzelnicy i skrecajac w prawo do sklepu k1) nie widac nic. Co by zalezalo wlascicielowi postawic go 2 lub 3 miejsca parkingowe dalej zeby nie utrudnial widocznosci. Bezmyslnosc...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

...albo nie było miejsca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

goose o co Ci chodzi? myślę że wszystko na ten temat zostało już powiedziane. zastępca jest zbędny i większość mieszkanców tak twierdzi, będą to pieniądze wyrzucone w błoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

polecam pro auto service (czy jakos tak) z nowogrodzkiej.bylam tam ostatnio wlasnie z fordem bo nigdzieindziej nie mogli mi pomoc. Moge podac nr tel:500711718

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Ja też jutro do szkoły na 9-tą :) aaaa potem do pracy...
Portasy, enya hejka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

moje dziecko chodzi już 2 rok do tego przedszkola i zarówno ja i moja pociecha jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola, jeśli chodzi o przechowalnie to bardziej przechowalnię przypomina Mały Artysta, mam z tamtąd nieprzyjemne doświadczenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

a w kubusiu puchatku uczą wierszykow i piosenek ? odpowiedz brzmi nie !
wyslij lepiej dziecko do publicznego przedszkola. a nie przechowalni, chyba ze nie zalezy Ci na tym, zeby dziecko czegos sie nauczylo, tylko zeby bawilo się cały dzien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Głosuję z przyzwyczajenia, ale nie wiem czy ma to jeszcze jakikolwiek sens...
Szkoda, że w Łomży najchętniej się narzeka, obsmarowuje innych i cieszy z czyjegoś niepowodzenia :(
W każdym razie, ja nie odpuszczam, codziennie oddaję głosy na Plac Zabaw Nivea dla Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

mysle rze nalepiej od mafi zalerzy ile potrzebujesz i na jak długą he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Jutro każdy z nas pozna cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

ziomek77x te tematy są zakładane dla określonej grupy ludzi jakbyś nie zauważył jeśli ktoś dołączy chcący popisać z nami bądź tez się spotkać zapraszamy ale zanim ocenisz-poznaj i ogarnij o co chodzi ;) Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Czego to ludzie nie zrobią, żeby być w centrum uwagi.. ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

Ja polecam siebie ale za jakiś miesiąc :) Cena napewno wyniesie o połowę mniej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

SKLEP ROWEROWY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

mają fajne wycieczki ale wyjazd z Białego :/ już nawet mogłoby być ale nie ma pewności czy do Białego przyjedzie autokar, bo na wyjazd z Białego musi się zebrać min. 6 osób :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski na następną kadencję ale bez wiceprezydentów.

myslsiz ze na miejscu kupisz taniej?

zalujesz 5 zl za wysylke

ZLOTOWA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org