sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szydło: Nam się te nagrody należały.

Ludzie o czym wy mowicie ja mam Subway na wyciagniecie reki i lubie eksperymentowac z jedzeniem, ale w Lomzy gwarantuje otwierajac Subway poplynie ktos zejdzcie na ziemie, pozatym Subway nie jest fantastyczny ot zwykla kanapka nothing special, juz wole BLIMPIE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Hej Wam = )
Wybiera się może ktoś do akademika z pwsiip?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

1500 zl ale moze cos utargujesz,mi sie udalo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Witam!!!

Czy znacie może dobra kosmetyczkę która robi zabieg przedłużania rzęs i nie weźmie za to bardzo dużo pieniędzy?? Rozglądałam sie po salonach w Łomży i taki zabieg wynosi az 400zl!!!! W większych miastach koszt to 250 zł wiec trochę różnicy jest..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.



Podprowadzil mamie pozlacany wibrator,
ktory tata jej zasponsorowal na dzien kobiet. :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

a co masz do sprzedania :P?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.




Znam tylko do ,brylanta' na Nowogrodzkiej-602558674

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

A kiedy mają robić? Zimą?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Zapytaj w Cosmeo na Kazańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Zeby plynnie przejechac na druga strone torow trzeba jechac dookola ... Sikorskiego
Nowa droga , przedluzenie spokojnej miala byc objazdem... I co?
I jest postawiony zakaz!
Poznanska rozkopana, Pilsudskiego rozkopana, Przykoszarowa rozkopana, na Mezenin nie da sie jechac, na szosie zambrowskiej stoi wachadlo i nic si enie dzieje, swiatel pelno, rond pelno, elek pelno.. Nie da sie jakos rozplanowac dnia bo sie stoi w korkach.. Toż to nie metropolia u ch...a
Jak zaczna wszystkie roboty pozniej na gwalt konczyc to za 3 lata znowu kasa bedzie musiala byc wydana na remonty tych fuszerek.
Wiekszosc robot jak widze powygrywala PBK z Lomzy
Z motyka na slonce sie porwali , kase zgarna a nas zostawia z tym wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

ps; Mówią, że autor tego "artykułu" nic nie zrobi bezinteresownie, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Może to jest tak: zapłaćcie mi to sie od was od.*******ę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Podpisuję się dwiema rękami pod postem autorki. Dlaczego u nas robi się ścieżki rowerowe z kostki brukowej? miałem okazję jeździć po białym rowerem i tam zdecydowana większość ścieżek jest asfaltowa i bardzo przyjemnie się jeździ po równej,jednakowej nawierzchni nie to co po naszych brukowych.... Krawężniki strasznie wysokie u nas robią, nie wiem dlaczego... tych parkingów rowerowych także zdecydowanie za mało...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

Opłaty właśnie nie są takie jak wymieniono piszecie coś a nie macie pojęcia.Są takie 150 zł wpisowe,200zł miesiecznie +6 zł za wyżywienie. Ciekawe czy lepszy apekt edukacyjny ma opiekunka która kosztuje z 600-800 zł i siedzi przed tv i pije kawe bo nie sądze ze uczy dziecka wierszy,liter i piosenek albo gra w gry eukacyjne przez 8 godzin?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.



OCH.UJAŁES!
Gdzie w Polsce znajdziesz takiego?
Moze bys jeszcze chcial by dal ci
samochod i na paliwo na czas remontu?!
Poczucia humoru na koniec wakacji to
musze przyznac ci nie brakuje! :) :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szydło: Nam się te nagrody należały.

w magro na al legionów 152 morzna wyporzyczyć samochód na czas naprawy ale ogulnie warsztatu nie polecam lipe tam odwalają

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org