czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

Aborcja to morderstwo i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Myślę, że niektórzy są po prostu nie świadomi tego w jaki sposób to wszystko się odbywa i do końca na czym polega, więc takie filmiki są potrzebne. Może ktoś się przekona, że nie jest to dobre rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

co myślicie o tym temcie pisanym dzis rano??był to kiedys ciekawy pomysł dla mnie z tymi bulwarami i myslałem ze to dobry pomysł.Ale w sumie to prawda jest opisana w temacie.Odechciało mi sie naprzykład juz tego jak przeczytałem ten artykuł.Naturalne środowisko wygrywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

Nie prościej nawalic sie tak, zeby alkomat wyswietlil Twoj numer telefonu ?? ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

w małym artyście przyjmują powyżej 6 miesiąca, a jeżeli chodzi o wolne miejsca to myślę że we wrześniu trzeba się po prostu dowiadywać bo wolnych miejsc to juz napewno nie ma, ale częsć rodziców po kilku dniach może zabierać dzieci lub przenosić i wtedy miejsca się zwalniaja. ja swoje dziecko zapisywałam wczesną wiosną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

ulica spokojna jest jescze zamknięta więc nie mogą jeszcze tamtędy jeździć autobusy a to że ludzie prywatnie jeżdżą pod zakaz to inna sprawa piłsudskiego też szybko nie otworzą więc mimo rozkładu jazdy nie liczcie na to że autobusy będą jeździły zgodnie z rozkładem jazdy będą opóźnienia i to spore ze względu na korki jakie mamy na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

przeglądam sobie galerię zdjęć MM - winszuję autorowi :)

no rzeczywiście upał musiał dać wam się we znaki!



ale to zdjęcie mnie nieco zafrapowało:



cóż to? czyżby nawróceni Saraceni do Templariuszy dołączyli?

a ten strój nieskromny niewiasty?

;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

Tu jest opis przykładu, który podałam. O tragedię nie trudno !!! a nigdy nie wiadomo, czy w samochodzie nie znajdują się małe dzieci !!! Więc proszę o zajęcie się ta sprawą jak najszybciej !

"....w szpitalu w tym 6-miesięczne dziecko oraz 7 samochodów uszkodzonych. To pierwszy bilans wypadku jaki zdarzył się o godzinie 21.55 na drodze 677 pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką, tuż przed remontowanym mostkiem w Jakaci Starej. Na stojące samochody: ciężarówkę i 3 osobowe najechały dwie inne ciężarówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie zauważyły stojących aut czekających na światłach przed remontowanym mostkiem...."

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=19745

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści tchórzliwie rejterują...

Napiszcie coś ja też chętnie bym się się czegoś dowiedział na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org