czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

leczcie wy się z tymi korepetycjami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

http://www.kmkmlomza.pl/
zakładka rozkład jazdy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

*Sun*

jesteś urocza, ale nigdy nie kupuj kota w worku, realia mogą być inne niż marzenia,

OFERTA ! OKAZJA !

... mało używany, lekko chodzony na chodzie, z temperamentem i doświadczeniem ...

- jestem tylko trochę ładniejszy od przeciętnej krajowej , ( zresztą nie wygórowanej ), IQ na poziomie dwucyfrowym z przecinkiem, wykształcenie ogólnie mam, też wysokie, saldo na koncie z malutkim + ,
zobowiązań takowych - brak, wolny zawód, wolny strzelec, PRZYSTOJNIAKIEM nie jestem, czekam leniwie na propozycje bezpruderyjnych Pań z ofertami współpracy w dziedzinie Amora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

A ja myślę, że jeśli byłaby to inna okolica to ludzie by bardziej głosowali. Sama nie wierzę już w wygraną... ale robię to bo 3 min na zalogowanie i oddanie głosu to jest nic... a gdyby było nas więcej mogłoby tak uszczęśliwić. Ja już mam uśmiech jak widzę, że Łomża skoczyła o kolejne miejsce... albo coś się zaczyna dziać albo konkurencja śpi:) Ciekawe jak długo:)
MIEJSCE 268 GŁOSÓW 6381



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

ja bym sie odezwal ale nie jestem przystojny :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

A ja nie jestem normalny :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

Witam.

Poszukuję inwestora albo wspólnika do działającego już biznesu. Potrzeba ok 50 tysięcy na dynamiczny rozwój, ale mniejsze kwoty również mile widziane ;] Gwarantowany pewny zysk w wysokości min 150% inwestycji! Na wspólnika czekają większe pieniądze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

Nowe rozkłady będą od Listopada.
Ten rozkład jest uaktualniony.
W klubie są to miłośnicy fotografii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Kołakowski na wiosnę 2019 roku będzie startował do europarlamentu

Hejka, a ja jestem w takiej sytuacji, że co dopiero skonczylam studia licencjackie i dopiero bede skladac papiery. Czy jest ktos w podobnej sytuacji kto chce sie ubiegac o przyjecie ale jeszcze nie zlozyl zadnych dokumentow? wymienie sie przydatnymi informacjami. Dokumenty skladam w Krakowie.
GG: 7809966
e-mail: marcys.17@buziaczek.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org