poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

Nie ćwiczę żadnych sztuk walki. Tak chciałem trochę popracować nad swoja kondycją i wagą przy pomocy worka. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

Salon EWELINA na ul. Długiej super fryzury robią POLECAM!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

a dla mnie lipa zero profesjonalizmu. Ciepłe dania wydawane dwa na raz by kucharka nie miała roboty i mogła se pić, nawet nie dostosowali się do godzin. Nie ma porównania z Amadeusem na przykoszarowej. Obsługa juz dawno powinna być wymieniona na młodsze pokolenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

Byłem tam w czerwcu na weselu. Powiem tyle, że jeśli Ci kiczowaty wystrój środka nie przeszkadza, to z jedzenia powinnaś być zadowolona. Minus za łazienki, ponieważ tylko jedna osoba na płeć może w tym samym czasie skorzystać. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

onaion

no i czego na samym początku działalności dyskredytujesz ten lokal ?
byłeś bucu tam ? jak nie, to się nie wypowiadaj , a świadczy o tym twój post "
no i po co iść skoro można przygotować w domu ?" , jak lubisz wpier.dalać kartofle z mlikiem, to siedż na du.pie w domu u mamy,

dajmy najpierw pokazać Im co Oni za jedni, co mogą zaoferować, póżniej chwalmy czy krytykujmy

w Łomży psy dupami szczekają, a gastronomia jest taka jaka jest, same fast-fudy, gówniane kebaby i pizza, kawa to raczej lura nie mająca nic wspólnego z dobrą kawą serwowaną w barach Italii,

PS:
uważam, że taki lokal to urozmaicenie dla łomżyńskiej oferty, jednakże z przykrością stwierdzam, że to się nie utrzyma ( słaba lokalizacja i prawdopodobnie zakaz sprzedaży alkoholu ) - bo nie ma tu tylu ludzi z kasą i na odpowiednim poziomie ażeby amatorzy dobrego smaku i elegancji zapewnili frekwencję na poziomie opłacalności biznesu,

... daję Tej restauracji max 1- 2 lata, dopóki nie spłacą dofinansowania i nie przejrzą na oczy , że tu nic nigdy nie wyjdzie, taka społeczność i mentalność konsumencka - - -
- póżniej, zniżą loty !

- co nie znaczy, że nie trzymam kciuków za powodzenie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

W 5 zawsze mszą się zaczynało. Tzn w szkole się zbierali uczniowie i potem razem się szło do Kościoła...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

Pati4 a moze tam pracujesz??jeslichcesz wiedzic co klienci o tobie mysla ja uwazam ze lepiej zapytac ich w zakladzie niz na forum :P

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Impreza alkoholowa klubów gazety polskiej

studencik a gdzies ty placil lub wyczytal ta cene???ja kilka lat wstecz robilam za 45 zl-50zl

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org