czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Wiatm.Szukam dobrego adwokata do spraw rodzinnych w Łomży.Moze znacie takiego???Jezeli tak to poprosze o jakies detale.Z gory dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

polecam Panią Magdę Stachowiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

nie od dzisiaj wiadomo ,że sala gimnastyczna szkoły podstawowej nr 2 jest w fatalnym stanie więc nie wiem skąd nagle to zaskoczenie i te głupie lamenty. Nie widze problemu tak czarno i nie trzeba zaraz budować kolejnej sali widowiskowej za grube pieniązki podatników a potem nie miec na jej utrzymanie. Pragnę zwrócić uwage ,że obok zarówno podstawówki jak i LO stoi piękna i prawie wcale nie wykorzystania sala gimnstyczna dawnego medyka , więc tak naprawde porblemu chyba aż takiego nie ma jak to ktoś usiłuje tu rozdmuchać tą sprawę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

popieram zawód pielegniarki to zawód z przyszłościa i dużymi perpektywami na dobre zatrudnienie i zarobek. Mając okazję studiowania takiego kierunku tu na miejscu w Łomży bez namysłu bym się na to decydował. Praktyka na miejscu w szpitalu wojewódzkim . Jest to bardzo dobra oferta jak na miejscowe mozłiwośći.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Ja dodam tylko tyle, że demokracja to utopia. Wrzucić kartkę do urny i tyle tej demokracji... To jest BANKsterokracja. Banki rządzą."Daj mi władzę do tworzenia pieniędzy, a nie
dbam kto tworzy prawa."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Pogromca_kretow_6
Pogoda wymarzona na wyjazd ;)Koniec wakacji ,początek LATA :)

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

macie zły chumor czy co mafia rządzi mafia wybiera rząd jaki im pasuje
za pisowców mafia uciekła zagranice żeby im się pis dodupy niedobrał
z zagranicy sfinansowali kampanie tuska i wrócili i kręcą lody
taka polityka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

witam wszystkich:-)

generał melduje przybycie z pracy:-)

hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

A co ze szczeniakami? Czym karmisz? Masujesz brzuchy? Wiesz, co znaczy śmierć głodowa i jesteś w stanie odpowiednio zająć się młodymi lub zareagować na czas? Opieka nad ślepym szczeniakiem to zajęcie na całą dobę, bez przerw na dom i pracę, a jak jest ich kilka to po prostu współczuję...
Chciałabym, żeby te szczeniaki były tylko chwytem jak pisanie w ogłoszeniach, że rasowiec ma padaczkę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Andy C

z całym szacunkiem, ale coś Cię długo trzyma albo dostałeś pomroczności niebywałej ,
kielnią na tacę dawać ?

... już nic nie kumam, zrobiłeś mi wodę z mózgu,

PIĆ ALBO NIE PIĆ, oto jest pytanie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Sal jednoosobowych jest kilka ale pewnie jest to tez uzależnione od ilości osób na oddziale... jeżeli wychodziłam do łazienki zostawiałam dziecko na sekundę u położnych nawet same to zaproponowały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?




Typowo od zamkow sam.jest szpenio w warsztacie
sam.w Marianowie obok szkoly rolnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

gdyż BUZIAKI trzeba napisać z dużych liter

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

xDx Dodajmy, że w budżecie Łomży na 2011 rok na MOSiR zapisano kwotę ponad 5,5 mln zł. Ponad połowę tej kwoty pochłoną wynagrodzenia pracowników, które wraz z pochodnymi oszacowano na poziomie 3 milionów 203 tysięcy 705 złotych. Źródło 4lomza.pl oraz potwierdzenie z prywatnego źródełka :)
KU*WA jak Wy w ogóle nie wstydzicie się pisać bzdur że MOSiR jest zarządzany dobre?! Rozumiem że rodzinka, że robote załatwili ale do jasnej anielki. Mecz o Puchar Polski - NIE bo trawa coś tam ale banda jehowych już może. Basen?- Przepłacony, bilety drogie, nie spełnia norm na rozgrywanie zawodów jakiejś tam rangi, ludzi nie ma bo większość dalej jeździ do Zambrowa. Dmuchane baseny i skocznie nie załatwią sprawy. Ludzie troche pomyślunku!

goha007 jeszcze do Ciebie pare słów. Przede wszystkim jakie atrakcje wymyśleć? Tu nie ma wymyślonych żadnych atrakcji i za przeproszeniem to ja płacę podatki, ja utrzymuje MOSiR i JA oczekuję od nich kreatywności! Ich obowiązkiem jest "WYMYŚLAĆ" jak to ujęłaś. Chyba, że Twoja wizja jest taka że my mamy myśleć czy jest MOSiR czy nie a darmozjady mają brać kasę. Tylko tu nasuwa się bardzo ważne pytanie - więc po co ten MOSiR?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

Dziś pod szpitalem. Helikopter stał. Dwa wozy strażackie jechały w stronę izby przyjęć, później policja przyjechała i był tłum ludzi pod szpitalem ... ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki przysięgał, żadnych nagród nie wypłacał. O co na to pani rzecznik rządu Morawieckigo?

ale tu naśmieciliśmy w tym temacie!!!
się zrehabilituję i też coś podpowiem:

Nie wiem czy tanio ale ostrzyżesz każdego pieska w
- 4 łapy-Hipokratesa (długi termin oczekiwania?)
- Animalslandia Al.Legionów (miły gadajny Pan)
- jakis tam gabinet psich fryzur na rogu Bema i Reymonta (starsza Pani - chyba wie co robi ?)




---- lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich ------

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org