poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Wie ktoś gdzie w łomży można kupić płyte czyszącą laser w CD-romie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Pytanie moze wczesne, ale prosze o konkretne wypowiedzi na temat miejsc - ile kosztowalo w ostatnim roku, jak jedzenie, miejsce do tanczenia, klimat itp.
Nie mowie tylko o Lomzy, moze ktos zna gdzies indziej jakies ciekawe miejsce, gdzie mozna sie wybrac z grupka znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Śledczy popieram Cie masz racje w 100%

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Poptysiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

heh... Ptyś musiał... nie wytrzymał... ROTFL

właśnie przyszło mi do głowy : POPIERPTYSIONY.

może nie brzmi ładnie ale oddaje prawie całą prawde...
hehehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Ja jestem za legalizacją marihuany. Jest na pewno mniej szkodliwa od tytoniu i alkoholu. Należy jednak pamiętać by palić ją z umiarem. Zioło też ma przecież substancje smoliste tak jak papierosy.Długotrwałe jej używanie powoduje lekkie "odmóżdżenie".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Hauzer, naprawde uważasz, że jak będziesz po chamsku krytykował poglądy innych, to przekonasz ich do swoich?
Jeżeli to ma jakoś na ciebie wpłynąć, to uważaj:
CO TY &^%$^&*&^%^(czasownik) *&^&^$%^^&(przymiotnik) *&&%$%^^(rzeczownik). PRZEZ TAKIEGO *^&%**&(przymiotnik) (&*&%^%%**(*(przymiotnik) i (*&^^^&& (przymiotnik) &%%%#$$#%(rzeczownik) %$^^$%^^(czasownik) w *&^&^%$^&&^ (rzeczownik).
Oczywiście z szacunku dla języka (bo nie dla ciebie) słowa powszechnie uważane za obraźliwe zastapiłem tu ciągami znakó. Fajnie ci? Już zmieniasz zdanie? Jeśli nie to zastanów się- trochę tolerancji dla poglądów wyrażanych przez innych i dyskusji merytorycznej a nie epitetów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

o Peperkaaaaaa :) sale to juz trzeb rezerwowac chyba :) bo sie zdaje ale to juz niedlugo szybko zleci :) a co do cen to nie mam pojecia jak to jest.pzdr

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

A ja cukier w kostach Ptysiu...
_____________________--

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Widać jaki mądry on jest poptyśnięty !! hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

otóż to



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

No juz tak bywa nienazekaj aż tak , ale dobrze ze poinformowaleś nas :)

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Nie bylo karetek nie bylo kilku radiowozow. Pewien kierowca "gruszki" z betonem zgubil olej . 2 zastepy PSP i jeden radiowoz "ekolog" usuwali skutki wycieku. Krotko i na temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Spokojnie. Też zakładam, że tutejszy jaś smietana to falsyfikat. U nas nie popisze, bo nie jest łomżyniakiem. Nie ma i nie bedzie miał jakiejkolwiek wiedzy na temat problemów, które poruszamy. Ponadto facet dostaje orgazmu i nocnych wzwodów po idiotycznych tekstach na tematy dostępne z prasy ogólnokrajowej. Cieszy się i onanizuje, kiedy małolaci zaczynają z nim polemizować. Te jego prowokacje są co najmniej prymitywne. Wierzę, że Ptyś z takim "osobnikiem kochającym inaczej" nie będzie chciał mieć nic wspólnego !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Otóż nie Kefasie, każdy wyrywa w swoją stronę. Ja chcę zasiłek, a pracuję na czarno, ktoś tam chce rentę, a oszukuje, inny kradnie czy bierze łapówki.
Ich dobro są zaspokojone, a co z tym Krajem?
Pani w szkole nie nauczyła dzieci szacunku (do pracy, do starszych, do flagi itp.) i patriotyzmu. Ojciec i matka to bardzo prości, pierwotni ludzie (jedzenie i papieroski to podstawa).
No więc co, zostawić to ot tak sobie?

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Pszeciesz to BES SĘSU! dlaczego miaubym sie potszywać pot samego siebie? jasiu śmietana to miszcz sam f sobie! morze i nie jestem do końca rozgarnienty,bonć moja polszczyzna nieco kóleje-fco fcale nie pszecze-,ale przynajmiej sie hamsfem nie param i prostoto jak niejaki BigQcfelBeer! yyy... pszepraszam... BigQfelBeer...
poczółem sie órarzony tym co pszeczytałem i niewiem czy jeszcze bende zwami pisał... hyy! :/
...a dla ptysia szacunek! mało takih ORGINAŁUF!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Moze juz dziś ktos stanie sie bogatszy o jakies 11 milionow:) Jakie liczby obstawiliście? Ja wierze ze to moj budzet wzbogaci sie dzisiaj o te skromne pare milionow:D Wierze w swoje liczby;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

Ktoś, kto chodź trochę zna się na statystyce i prawdopodobieństwie, wie, że gra w Dużego Lotka jest stratą pieniędzy. Polecam Multi Lotka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlityczne PrOfity czyli głas się toczy

to jest jedna wielka lipa a wy dajecie sie nabrać
żal mi was

hahahahahahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org