środa, 12 grudnia 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ludziska wychodzą z purytańskiej kato-ciemnoty...

W rok od głośnego romansu burmistrza z Mikołowa postanowiłam sprawdzić, jak ludzie w miasteczku mówią o sytuacji sprzed roku. Ku mojemu zdumieniu okazało się, że przyznanie się Piechuli do dubeltowego romansu pozamałżeńskiego (asystentka też była mężatką) dodało mu sympatii mieszkańców!http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/glosny-romans-burmistrza-mikolowa-zostawil-zone-dla-asystentki,artykuly,424453,1.html?src=HP_Thematic_1-3poc

...zatem nie tylko wybór Biedronia, ale także złamanie sakramentalnej przysięgi dowodzi o tym, że POstępowy wiatr laicyzacji z Zachodu uzdrawia zatęchły, katolicki grajdołek w POlsce...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: ludziska wychodzą z purytańskiej kato-ciemnoty...

Lepiej pomyśl co zrobić z własnymi rogami.

rogi rosną tylko na purytańskich łbach..., ja ze swoją oblubienicą, do białego rana oPOwiadamy sobie o naszych, wzajemnych zdradach...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Zasada prawdy, wiary i zaufania jest wg mnie uniwersalna nie przypisana do
kościoła katolickiego i jako ponadczasowa i ponad religijna powinna być przestrzegana
przez wszystkich normalnych i kulturalnych ludzi , nie dotyczy tych dla których
ważniejsze są statuty , nakazy partyjne , moda i trend ...bo jak ktoś jest porządny
to czy będzie w burdelu, knajpie , czy kościele to takim zostanie , natomiast ten
który widzi radość w zadawaniu bólu, bo jest to akurat modne jest dla mnie zerem
które tylko ze względu na kształt, postać mówi o sobie ,że jest człowiekiem bo
to co robi jak żyje stanowi treść i sens jego istnienia i tego kim jest, czy bliżej mu
do zwierzęcia czy człowieka...i nie można raz mówić o zdradach a drugim razem
powoływać się na słowa Papieża bo jest to najnormalniejsze ku,,estwo i łgarstwo
głąba który uważa się za znawcę mającego prawo pouczać innych...

Paplik, tobie i twojej tzw. oblubienicy, faktycznie już tylko opowieści i wspomnienia pozostały.

ziomex i paplak u kogo pracujesz dla kogo te twoje propagandy służą - dla jakiej gazety tak mocno pracujesz . Wstydu i honoru nie macie . Jak można takie głupoty wypisywać . Dlaczego jeszcze wami nie zajęła się prokuratura za takie głupoty i znieważenie rządzących naszym krajem . Dla boga co wam w tych głowach się roi złego .

mar

folksdojcze i ich bajania

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

181207114626.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0