poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zboki pisowsko - rydzykowskie

W Japonii co drugi dzień by musieli o tym gadać :D

Mała siła, nie ma zniszczeń, wielkie mi halo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

serwis cb radio 13stka , tam jest dobry mechanik kosiarek :) odbierając kosiarkę po jego naprawie , masz pewność , że przekosi nawet kamienie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

dzięki właśnie według tej listy się wzoruję, a na grupę krwi mam wyrobioną specjalna kartę ze szpitala, bo dostałam taką przy okazji określenia grupy krwi, więc powinna sie liczyć, poza tym jest też wpisana w karcie ciąży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

AMEN :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Dobry czy tani ???

Bo połączyć tego sie nie da :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

mauda: jak wytresowany faryzeusz rozliczasz mnie z faryzejskich grzechów. Nie zapominaj, że nie jestem obrzezanym żydem, lecz bierzmowanym katolikiem.
Obrzezanym i otumanionym życzę poznania Jezusa. Wystarczy Jego poprosić o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Siemion na Kołłątaja - ale podobno nie ma dobrych okulistów ;) ???



------ lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Jak pisali że będzie koniec świata to mało kto wierzył i po co ciągle mają pisać o tym samym?? Pisali że będzie zalewało i trzęsło aż do skutku.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Niedawno doszło do włamania na moją prywatną skrzynkę e-mail.
Policja ustaliła że przestępstwa dokonano z użyciem sprzętu zainstalowanego na plebanii którego właścicielem jest Parafia Rzymskokatolicka Diecezji Łomżyńskiej Pod wezwaniem … :) nieważne jakim wszystkie wezwania są święte hahaha Proboszczem tam jest duszpasterz więziennictwa a prokuratura zamyka sprawę. Ręka rękę myje
dot. akt sprawy RSD391/11 sygnatura 1Ds.866/11 KMP w Łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Nie byłem u Kruka - ale zajdę dzięki za pomoc siwysiwy. Może ktoś ma inne propozycje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Może i fajnie rodzić w Łomży ale jak trafisz na "fajną" i "trzeżwą " ekipę to gratuluję-dobrze ,że mąż był ze mną!!!
Ubranek nie zostawiałam- nie musiałam-salowe zrobiły to za mnie -codziennie znikały moje prywatne ubranka , pieluszki itp.
Pampersy dają - chusteczki mokre musisz mieć swoje.Na wkładki bym nie liczyła-chyba ,że lubisz coś rodem z prl-u. Generalnie najlepiej miec wszystko swoje-do porodu weż sobie szpitalna kieckę-i tak pózniej nadawać się będzie tylko do prania.
Przeżyć to wszystko-bezcenne za całą resztę zapłaci Twój mąż!!!
Powodzenia!!!! :)


----- lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich ------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

pierdolenie o szopenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

drmabuse1@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

o to sporo nas jest, bo np. u mnie w mieście zgłosiło się 12 osób na pielęgniarstwo ;)
A do lekarza jak się idzie prywatnie nie trzeba mieć skierowania tylko adres i nazwę uczelni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

U Kruka już dawno jest przeniesiony na Farną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Tylko i wyłącznie towarowa 3 robia wszystkie marki i maja nawet do starych kosiarek części i ceny niższe niż kierzkowa czy ogrodom Naprawde polecam Firma o ile dobrze nazwe pamiętam to artech-garden serwis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

aj tam drogie drogie placcie i zryjta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

algeroth: nad krzyżem wisiał napis "Jezus Nazarejczyk Król Żydowski"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie


Przychodzi gość do "chińskiej restauracji "Złoty Smok :
- Umiesz mówić po polsku?
- Tak.
Gość bierze łyżkę i pyta:
- Co to jest?
- Łyśka.
Bierze widelec:
- A to?
- Wideleć.
Nagle przebiega mu koło nogi szczur. Zszokowany pyta się go:
- A to co było?
- Kurciak.



Czterech klientów zamawia napoje w Złotym Smoku:
- Poproszę o herbatę indyjską.
- A dla mnie proszę o chińską.
- Ja proszę o turecką.
- A ja obojętnie jaką, tylko żeby była w czystej szklance.
Po chwili kelner przynosi herbaty:
- Który z panów zamawiał w czystej szklance?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Popieram torro. O ile dobrze pamiętam czytałem gdzieś że budżet roczny MOSiRU to ok 6 mln zł z czego połowa to pensje. Wychodzi 250 tyś zł na miesiąc! Nikomu nie będę już wyliczał i nikomu nie zazdroszczę każdy niech pomyśli sam. Mi wystarczy że ta kasa mogłaby być podzielona między Łomżyńskie Kluby.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zboki pisowsko - rydzykowskie

Przejedz na Towarową 3 na byłej bazie WZGS za stacją paliw konopka mi tam makite robili i jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org