poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Czy ktoś wie gdzie kupić dobry i tani zegarek . ( młodzieżowy) Z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

BOŻE , PRZEBACZ IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Dziś około 15:30 był słaby wstrząs w południowo - zachodniej Polsce o sile 3,1. 51.4 N i 15.96 E.
Dlaczego media w Polsce milczą ?
Przecież to nie jest pierwsze trzęsienie ziemi o tej sile. Wczoraj było także o tej sile o godz. 00:51 50,01 N i 18,58 oraz w dniu 22 sierpnia o godz. 21 min.43:23,2 50,15 N i 18,93 o sile 2,9.
To prawda, że są to stosunkowe słabe trzęsienia ziemi ale media milczą, jednocześnie pisząc o bzdurach np. czy Komorowski podpisał coś lub nie podpisał.
Ziemia się trzęsie w wielu miejscach na świecie i należy Rodaków powiadomić. Widocznie nie wszystkim na tym zależy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Zgadzam się z Brzęczyszczykiewiczem. Rodziłam dwa razy i nikt mnie nie zmuszał do zostawienia czegokolwiek w szpitalu- to moja dobra wola, że zostawiłam. Ubranka dla dziecka , kocyki i pampersy są, może nie tak ładne i nowe jak w domu, pampersów jeśli poprosisz to dostaniesz. Chusteczek oczywiście nie ma, ale kosmetyki dla dziecka są oczywiście te podstawowe. Dla siebie musisz mieć kosmetyki, sztućce, kubek,picie, majtki, bieliznę jeśli chcesz swoją. Zawsze możesz zadzwonić i zapytać lub sprawdzić w necie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Gadać tak na dyrektora MOSiR'u, a może sami zaproponujcie jakiś pomysł co by było można w Łomży zrobić.Chcecie nie wiadomo jakich dogodzeń ludzie się starają ,ale oczywiście znajdą sie tacy którym by to jak zwykle nie pasowało..Nie było basenu przy PG1 wszyscy narzekali jest basen dalej narzekacie tacy mocni w gadce jesteście tylko i wyłącznie przez szklany ekran,a wątpię że ktoś z was by był tak odważny żeby swoje poglądy wyrazić osobiście prosto w twarz p.Sasinowskiemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Pierwszy raz się na świecie takie coś dzieje ? Żyjemy tutaj tyle lat i chyba trzęsienie ziemi to już normalna sprawa, ' tak już jest, z tym się człowiek rodzi i z tym się nie dyskutuje.'
Co prawda, jakby to były jakieś mocniejsze wstrząsy i na większą skalę, to już można się niepokoić.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Na Kierzkowej i tylko tam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Byłem, ale niestety za częściami trzeba czekać. To samo miałem z oleomakiem na nowogrodzkiej jakiś czas temu. Mechanik cały czas na urlopie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Polecam serwis NAC na ul.Nowogrodzkiej 138.Naprawiaja prawie wszystkie modele i niedrogo.Bez grymasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

kamil:)

i dla tego że jestes bierzmowanym katolikiem to w dupie masz Dekalog :):)
Za takie poznania dziekuje i prosić o nic nie musze :):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Hammer Bstok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

A poza tym czemu tylko na KIERZKOWEJ ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Nie trzeba od razu kupować od razu IWC, Breitling, Tag Heuer lub coś podobnego. Można taniej.
Świetną alternatywa dla drogich zegarków jest firma BURETT (ta szwajcarska firma zrobiła plajtę i kupili ją koreańce) - solidna robota za małe pieniądze. Na dodatek mają dość odważny design - młodzieży się spodoba. Nowe kosztują ok. 1000$ ale u nas można kupić dużo taniej.

Z gorszych marek mogę polecić niektóre modele Seiko z serii kinetic. A czy seiko są dobre - to zależy od oczekiwań...

P.S. Ja mam Casio za ok. 100zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!



u Kruka przy rondzie,obok salonu ERA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

a Ty sie lecz na nogi bo na glowe to juz za pozno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

Szybko zrobią ci na ul. Towarowej 3 na byłej bazie WZGS za stacja paliw konopka robia wszystkie sprzęty spalinowe.To jest nowy sklep ogrodniczy i chłopaczek naprawde zna sie na żeczy i nie zdziera polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

no dobra, jeśli tak myślicie to ok, to po kiego nastepny menadzer? pytam sie? po kiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

A naprawiałeś już tam jakąś maszynę ??? Jakie są tam Ceny w porównaniu do konkurencji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

w weekend wybieram sie na jezioro. jakie osrodki polecilibyscie? jedyne krtyerium to do okolo 120 km od Łomży. a nocleg okolo 25pln za dobe. z gory dzieki za propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!


W liceum medycznym na wiejskiej jest prawdopodobnie tylko nauka w trybie stacjonarnym. Mnie interesuje jednak tryb zaoczny.

Wiem ze stopka organizuje studium na kierunku technik farmacji.

A czy wiecie czy gdzies w lomzy zaocznie prowadzona jest nauka na kierunkach:

- ratownik medyczny
- technik analityki medycznej

Dzieki za odpowiedzi! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska Matką naszą – nie wolno mówić o Matce źle!

*Sun*
Ekstra :):)
Pospałam , pogoda bajeczna , ostatnie dni wakacji ,ale słonko nas grzeje ;)
Piękny weekend się zapowiada :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org