poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Jaką pułapke ?

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

MrS ..... A kiedy zapowiedź spuszczenia wpier**l jest groźbą karalną ? Wtedy, kiedy graboś składa ją MrS? Ty, który grozisz codziennie ptysiowi i namawiasz do tego pół Łomzy, to juz nie jest grożbą ? Ja, gdybym był ojcem ptysia juz dawno dobrał bym Ci się do dupy. Powinieneś się modlić. Gdyby ktoś go mocno pobił - idziesz siedzieć !! Nie myslałeś o tym ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

www.panteon.4lomza.pl

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Odnośnie MrS to w ogóle dziwię się adminowi tego forum, że zamieszcza tu niecenzuralne wypowiedzi tego 'użytkownika' forum. Moim zdaniem wszystkie niekulturalne wypowiedzi nie powinny być emitowane, a użytkownicy często próbujący je zamieszczać powinni mieć blokowany dostęp do wypowiadania się na forum, do czasu aż nauczą się kultury i szacunku do innych ludzi.

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Autor: MrS (---.lom.vectranet.pl)
Data: 24-10-05 23:52

graboś: nie rozśmieszaj mnie kozaczku i uważaj co piszesz, bo podlega to już pod groźbę karalną (...)

...to idź i opowiedz o wszystkim panom policjantom,a snickersa może dostaniesz... a pisać po polsku żebyś ty chociaż po części potrafił,jak ja...
...

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ahaa!! Mamy Cię! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

ptysiu91 wpadłeś w pułapkę! Teraz się już nie wydostaniesz! Jeśli chcesz się wydostać, wyślij SMS o treści PTYSIU91 pod numer 997*

*koszt SMSa wynosi 99,7 zł z VAT

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Swoją drogą to jest troche chore,by w przypadku zagubienia (bądź kradzieży,na co kompletnie żadnego wpływu nie mamy) płacić takież sowite sumy,za coś co i tak już zostało grubymi pieniędzmi okupione w chwili rejestracjii pojazdu.Wszędzie gdzie się nie pokażemy,zmuszeni jesteśmy uiszczać dla państwa wysokie "haracze",których wykorzystania publicznego nie sposób potem dostrzec.Czemu to tak... ?

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

lepiej było zrobić pułapkę sprężynową, podobną do tych na myszy... wtedy na stówę by się nie wydostał ;)
a jak jeszcze przynętę byś nadział na gwóźdź, to ....

Pozdrawiam

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Związek Strzelecki "STRZELEC" Organizacja Społeczno Wychowawcza
Strzelecki Pluton Orientacyjno Rozpoznawczy
JS1012


Zbiórki łomzyńskiej Jednostki Strzeleckiej odbywają się w każdy czwartek o godz. 17:00 przy ul.Zjazd
w siedzibie Ligi Obrony Kraju (LOK).
Zapraszam


--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

L-ki to odrębny temat ale najgorsze jest to, że kierowcy nie potrafią jeździć po rondach. Sytuacja nagminna to jazda tylko zewnętrznym pasem. Po raz kolejny dziś widziałem jak jeden ciul w kapeluszu i o zgrozo na łomżyńskich blachach zasuwał na rondzie koło ZUSu zewnętrznym pasem prawie przez całe rondo. Ludzie to po co jest wewnętrzny pas? Najlepiej chyba u nas jeżdzić tylko zewnętrznym, bo później ciężko się na niego wbić. Ręce opadają normalnie.

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Wciśnij CTRL+F5 w przeglądarce i powinno być ok. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ta pułapka ma podwójny bufor z zabezpieczeniem i kontrolą CRC wpadających ( i wypadających), więc Ptyś już nie wyjdzie.....

a ostrzegałem !

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

SxxxK pisałem że się znajdzie :D:D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Bo takiego nie ma? ;D Survival to widziałem, ale surnival? ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Markac czemu masz hosta: neoplus.adsl.tpnet.pl ?? Czyżby interneto kożystało z neostrady?

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

a moze to jacys ludzie z afganistanu planuja zamach i tak warcza ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

To spoko.Moze jutro przyjade bo musze kilka zdjęć na stronke porobić.
Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

to armia boga w mocherowych beretach sie zbroi do czystek rasowych:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Żadna jednostka, samolot, muzyka ani nawet żaden zakład utylizacji kostek. Toż napisałem że zakład produkcji kostki brikowej i ich wibroprasy. Jeżeli nikt tego nie słyszy to współczuję. Chociaż dziś cisza ... pewno brak zamówień ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

markac mniejsza z tym Survival
Zapytałeś sie mnie tommeknet czy jestem to dalem oznakli życia i sam wpadłeś !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

bob niech ci będzie ale z kąd wiesz że to ta prasa ? a hu... z tym wszystkim na śląsku na osiedla przemysłowych gorzej mają ...

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

mercA230 a ty zamknij sie bo smierdzi hehe

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Maciek moim zdaniem to niejest zdogdne z prawem najwyzej powinni zabrać dowód rejestracyjny bo jak ktos np. ma samochód wart ok. 300 tyśięcy zlotych to chyba jest jakaś strata a jak go odbierze to zobaczą ladne cacko i wiecej się płaci !

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

hahaha może DOMESTOS ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ptyś? A czy zgodne z prawem jest zabić kogoś po pijanemu za kierownicą?
Ile warte ludzkie życie?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Bardzo mądre.

Popieram wyrywanie chwastów.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Oczywiście popieram, tylko jak każdy dobry pomysł tak i ten ma swoją ciemna stronę.Przy takiej ilości zatrzymywanych pijanych kierowców jak mamy u siebie, a w konsekwencji w myśl tego zarządzenia, pojazdów ich ilość byłaby tak duża, że trzeba by było jakiegoś wielkiego parkingu by pomieścić te auta.Bo ile pijanych, tyle samochodów, ale może by się wreszcie czegoś nauczyli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

http://wiadomosci.onet.pl/1184507,16,item.html

Nikotyna zawarta w papierosach zwiększa ich rakotwórcze działanie, podczas gdy THC, składnik haszyszu i marihuany, hamuje rozwój nowotworów - donoszą naukowcy na łamach najnowszego numeru "Harm Reduction Journal".

Dzieje się tak dlatego, że nikotyna i substancje smoliste zawarte w dymie papierosowym zatruwają komórki i niszczą ich DNA.

Nikotyna i THC łączą się z zupełnie innymi receptorami komórkowymi. Komórki płuc oraz dróg oddechowych pełne są receptorów dla nikotyny, ale nie mają receptorów dla THC. THC oddziałują natomiast z receptorami kannabinolowymi w mózgu, powodując charakterystyczne odczucia euforii, empatii, wyczulenie zmysłów, zaburzenia w odczuwaniu bólu i upływu czasu oraz odczucie fizycznego relaksu.

Dodatkowo THC i inne substancje zawarte w konopiach indyjskich (a więc również w marihuanie czy haszyszu) mogą niszczyć komórki rakowe i hamować rozwój nowotworów, głównie poprzez hamowanie powstawania nowych naczyń krwionośnych potrzebnych do wzrostu guza rakowego.

Wydaje się zatem, że konopie indyjskie mogą znaleźć kolejne zastosowanie terapeutyczne, pomagając w walce z nowotworami. Substancje zawarte w konopiach mogą również pomagać w leczeniu stwardnienia rozsianego, choroby Alzheimera czy bezsenności.

Należy jednak pamiętać, że leczenie takie powinno być zawsze prowadzone pod ścisłą kontrolą lekarzy.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Nie wytrzymałem :)

http://www.joemonster.org/article.php?sid=5208&mode=&order=0

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

:)

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

bob:
Na Konstytucji też to słychać, ale w mieszkaniu jest akurat cicho. Ja obstawiałem Miliszkiewicza, że jakiś złom prasuje. Ale wokół źródła hałasu na pewno mieszkają ludzie i że im to nie przeszkadza, to dziwne.

MrS:
To nie jednostka! Często w granicach 23-24 (czyli w godz. "wydzielania się" hałasu) przechodzę obok koszar i pies z kulawą nogą tam się nie szlaja. A hałas idzie gdzieś od Legionów. No, chyba że przeprowadzają w naszej jednostce tajne teksty na wzór eksperymentu filadelfijskiego...

peter:
A gdzie mieszkasz? Bo jakby mi obok bloku coś takiego warczało i spać nie dawało, to pogadałbym ze znajomym rodem z Kaukazu i trochę TNT by się znalazło albo innego sentexu... I g.... by mnie obchodziło, czy ktoś straci robotę!

---
If only God would give me some clear sign! Like making a large deposit in my name at a Swiss bank.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Sumo/malaha:
przeprowadź się do Wa-wy -centrum. Gdyby myslano Twoimi kategoriami, to we wszystkich większych miastach wstrzymywano by ruch od godz. 22.00. W naszej kochanej Łomży juz wieczorem jest cichutko jak w lesie Jednaczewskim. Zapewne za cicho, dlatego jakieś szmery z kopalń górnośląskich słychać. A może to od włączonych wibratorów te drgania. Jak połowa męskiej społeczności w NRD i USA, to dziwicie się, że po zmierzchu czuć wibracje ?? A fee ... wydało się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Za wiele sie nie dowiedzialam wiec mam kolejne pytanie. Moze jest w Lomzy salon Loreal (pracujacy na ich kosmetykach) ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ja uważam,że to bardzo dobry pomysł. Jeśli kierowca siada za kierownicę po pijaku to łamie prawo,a poza tym naraża niewinnych ludzi na śmierć. Kiedy ktoś wymachuje nożem-zabieramy mu nóż, jeśli ma groźnego i agresywnego psa-zabieramy psa..a jeśli jeździ po pijaku-zabieramy mu samochód.Ludzkie życie jest o wiele więcej warte niż nawet najlepsze auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

marta50
A jesli np. kupilas sobie z mezem auto (pomijam, ze np. znacznej wartosci). Kupiliscie wspolnie, obydwoje jestescie jego wlascicielami. Twoj maz ma do pracy 2 min. pieszo, a Ty kazdego dnia dojezdzasz tym autem do pracy, na drugi koniec miasta lub dalej... Ktoregos dnia Twoj maz wsiadl po spozyciu alkoholu za kierownice... auto zostalo zabrane... Twoj maz wrocil pieszo... Ty tez nie masz auta, nie mozesz z niego korzystac... chociaz jest Twoje, jest Ci potrzebne, a Ty nic zlego nie zrobilas...

Widzisz, to wszystko nie jest takie proste...

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Aha! I jeszcze coś:
"Więc lepiej, żeby się wynieśli ci, którym to przeszkadza".
To zależy, co było wcześniej - mieszkańcy, czy zakład. W tym przypadku - mieszkańcy.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ludzkie życie jest bezcenne !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Podajcie jakies fajne pomysly na impreze Halloween:p;p :) ede

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Lalka:
Ptysiu dobrze mówi! Dla niego 1 listopada to będą zaduszki. Być może w drodze łaski będzie mógł nawet wybrać: poduszką czy rękoma...

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Jezu no to tam już wsio ryba co jest którego ale jest to ważne swieto

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Witam wszystkich zdegustowanych.

własnie wpadłem na pomysł (jezeli kiedyś już był taki temat, to przepraszam za dubla) utwóżenia nowego przymiotnika.

Otóż, co powiecie, na nazwanie osoby piszącej totalne gołupoty, w sposób totalnie odbiegający od tematu, bądź też wbrew woli i smakowi wszystkich forumowiczów mianem PTYSIOPODOBNYCH. Mam tez w związku z tym pytanie;

jak dokładnie ich określać ( sptysiowiały, poptysiony, sptysiony etc.)???

Piszcie swoje propozycje, a powiedzmy za... 3 dni zrobimy głosowanie na najbardziej trafne określenie...

Pozdrawiam. :)))))))

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Jestem za nazwą: "poptysiony". Mogłaby być też "sptysiony", ale wymowa tego wyrazu jest trochę trudna do wypowiedzenia i pokręcona, tak jak niektóre wypowiedzi naszego Ptysia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

"ptyśnięty" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Według mnie te wszystkie Halloweeny, Walentynki i inne dobijające się z zachodu są w naszej kulturze poronionym pomysłem. Po kiego nam to?. Mamy przecież tyle swoich świąt że nie musimy ściągać od innych, bo to taka żebranina trochę !.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Na allegro jest taki sprzedawca co ma wszystko po 4 zlote jego nazwa to 4zl [/]b

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Putativus, więc własnie mówię - nie oddawać auta złapanemu na pijaku, tylko co najwyżej członkowi rodziny. A jak znów w tym samochodzie złapany zostanie pijany kierowca - amba na całego i szlu i koniec.

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Ja umiem robic tylko 69,wiec do 18 sie chyba nie nadaje,ale jak cos to...


sorki ale nie mogłem sie powstrzymac temat był taki intrygujacy ,a ze nie wiedziałem jak wyglada 18 wiec tak samo przez sie......


Ptysiu ,ze nie to nie twoje 18 urodziny to wszyscy wiemy .ale nie martw sie za pare latek i ty bedziesz miał swoje swieto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

No, to gości już masz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

hehe ja tam nie boje sie
oni maja sie mnie bać
a jak podskaczą to uuuu sprawa przerypana ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Krajówka nr 8 w granicach województwa Podlaskiego ma prawie 240 km. Od stycznia do września 2005 roku zdarzyło się na niej 78 wypadków, w których zginęło 44 osoby, 131 zostało rannych. Najtragiczniejszy z nich to wypadek w którym zginęło 10-cioro licealistów i 3-ech kierowców. Te tragiczne wydarzenia nie nauczyły kierowców ostrożności, za nic mają też apele, żeby nie wsiadać za kierownicę po pijaku.
W ciągu ostatnich dwóch tygodni policjanci województwa Podlaskiego skontrolowalo niemal 3000 kierowców i zatrzymali aż 44 pijanych kierowców. Dużo było kierowców przekraczjących dozwoloną prdkość, rekordzista jechał w pobliżu Radul (gm. Tykocin; pow. białostocki) z prędkością 163 kilometry na godzinę!
Nie pomagają sądy, odbieranie prawo jazdy, ani kary więzienia; kierowcy (szczególnie pijani i przekraczający szybkość) kpią sobie z przepisów i z policjantów i narażają na utratę życia nie tylko siebie ale i wiele innych postronnych osób. Zamiast konfiskować samochód pijanemu delikwentowi tylko do osądzenia i zapłacenia grzywny, jak proponują władze Poznania, powinno się konfiskować bez prawa zwrotu, czy jest to samochód za 2 tysiące czy za 200 tysięcy. Może by wtedy dobrze pomyślał zanim wsiadł by za kierownicę. Do tego prawo jazdy odebrać dożywotnio. Można by było takiemu Panu założyć pomarańczowa kamizelkę i posłać do pracy na rzecz miasta w najbardziej uczęszczanym miejscu z napisem na kamizelce prowadziłem auto po pijanemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Jeździmy do Ameryki z wizami z winy trzech województw"

Nie, no " Sztuka wyrywania lachona na Gadu-gadu" mnie rozłożyyyyyyyyła!
Nie wiem tylko, czy to bardziej śmieszne, czy smutna godzina nastała ...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org