poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co z naszym miastem?

Ja polecam na Wyszyńskiego.
Niedawno ktoś na tym forum poruszał temat dobrego fryzjera- stylisty.
Salon hair design jak reklamowali w radiu pracuje w dobrym zespole i każdy znajdzie tam fryzjera dla siebie, z fajnymi pomysłami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Jaki jest powód wymiany tych diód ?
Bo wtakim modelu telefonu to raczej diody sa wystarczająco dobre...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

A właściwie, to dlaczego w Łomży jeździ się np z Ks. Janusza na Zjazd przez ul. Polową, Giełczyńska i Rządową?
Może te ronda sprawią, że niektórzy wybiorą inną drogę, np. przez nowe piękne skrzyżowanie Sikorskiego z Legionów? Będzie luźniej w centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

to kiedy nastepne spotkanie?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Poczytajcie sobie też o innych uszczęśliwionych:

http://www.motofakty.pl/artykul/rondo_w_wyszkowie.html

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Panie Keicam, rzeczywiście sąd znajduje się na peryferiach, bo śródmieście Łomży leży w granicach ulic: Polowa, Aleja Legionów, Rondo, Rządowa i Giełczyńska. Tak że ronda te są wybudowane przy wjeździe do Centrum, a nie w Centrum.

Fixiu, to chyba niezbyt logiczne, jadąc na Zjazd jechać przez Centrum, bo nie ma świateł. Do Centrum jedziemy jak mamy soś do załatwienia w Urzędzie Miejskim lub jakiejś innej firmie położonej w Cwntrum. Przykład, z Ks. Janusza na Zjazd, można bezpiecznie i wygodnie dojechać Sikorskiego do ul. Rybaki i jesteśmy na ul. Zjazd.
Romi, rzwczywiście rondo w Wyszkowie (nie ronda kompaktowe) jest za małe, ale wybudowano je nie przy wjeździe do centrum, ale na trasie przelotowej Białystok - Warszawa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

pomysł godny uwagi, ale:
Ptysia trzeba podziwiać; za konsekwencję z jaką dąży do bliżej nieokreślonego celu za upór i niezważanie na przeciwności losu, nieprzychylność forumowiczów itd./ itp.
Śledzika natomiast trzeba izolować !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Przeczytaj posty sledzika na tamtym forum ;) Upor godny Ptysia ;) Kazdy sie z niego nabija a on twardo broni swoich racji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Oj tam, Ptysiu mu wyplaci z liscia i sledzik sie grzecznie polozy bez dyskusji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

SxxxK idź na Stray Rynek do urzędu miejskiego i tam zgłaszasz fakt zgubienia czy też inną okoliczność i za 150 dostaniesz nową tablicę (ze starymi numerami).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

....i masz spokój w razie gdy ktoś wykorzysta Twoje tablice do jakichś czynów karalnych....

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Dran ........ skończyłeś studia, a intryguje Cię zachowanie ptysia. To odpuść sobie chłopie i faktycznie zajmij się sportem, który lubisz. Pozdrówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

thomas chyba nie !!

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Ale mi chodzi o Puchar Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Autor: SxxxK (---.atman.pl)
Data: 24-10-05 09:50

(...) na miejscu zdarzenia, na jezdni tylko dwa czarne pasy. Widocznie ktoś zachamował i zabrał moja rejstrację.


Autor: Dzarod (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-10-05 13:28

Ja widziałem dzis rolnika jakiegos jechał sobie wozem a z tylu mial przybitą blache BL.


...Jeeezu! To jakie on prędkości tym wozem rozwija? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Schował się, żeby nie wpaść w pułapkę :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z naszym miastem?

Nierozumiem zeszliście dużo z tematu !! i niebędziecie wiedziec co sie stało !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org