czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A gdzież to forumowy speech się podział?

robcio jebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

na podziękowania każde miejsce jest dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

zmeczonaaleszczesliwa Gratuluje sily i wiary niezbednej do takiej pielgrzymki:)
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Szamponetki+Marion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

sklep kosmetyczny na dworcu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Zrobią Ci to praktycznie w każdym warsztacie, ale koszt będzie uzależniony od modelu auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

to trucizna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Auto Klinika Łomża http://www.auto-klinika.eu/ !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

jak wyzej auto-klinika na sosnowej 1. Koszt w zaleznosci od auta i na pewno czasu pracy, w tym wypadku nie sadze, ze ktos ma jedna konkretna stawke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

A poziom jest tak niski że już się więcej obniżyć nie da.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Witam mam pytanie czy gra dirt 3 pójdzie mi na moim komputerze
Producent : TOSHIBA
Model: Personal Computer
Klasyfikacja: 4,0 Indeks wydajności Windows
Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5670 @1.80Ghz 1,80Ghz
Pamięc (RAM): 2,00 GB
Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?


... teraz to musztarda po obiedzie, "dobre rady " typu - " Dziewczyno ogarnij sie !trzeba było myśleć "przed" a nie "po", czy " JA MOGĘ IŚĆ Z TOBĄ DO PSYCHIATRY!", nic tu nie zmienią, mleko się wylało i trzeba coś z tym zrobić.

Nie zmienia to faktu, że " osoba jest niepowazna i naklania do przestepstwa ", pewnikiem również jest to osoba niepełnoletnia i dlatego sama boi się pójść do lekarza, - " Niestety chęć bycia dorosłym nie idzie w parze z jedną z cech osób dorosłych, czyli odpowiedzialnością i ponoszeniem konsekwencji swojego postępowania", cóż jak to się mówi " młodość swe humory ma ",

Nie popieram rozwiązłości seksualnej, szczególnie seksu wśród niepełnoletnich ale komentarz - " Zachowaj sie jak dojrzala osoba skoro za takowa sie uwazasz." jest też co najmniej dziwny, może żle to rozumie, ale odbieram to jako zachętę i wezwanie do nic nie robienia w tej sprawie i urodzenia dziecka ( nawet gdy jest to dziecko niechciane, owoc młodzieńczej beztroski ). Ona, właśnie teraz ponosi konsekwencje swojej głupoty. Co to, czy osoby dojrzałe, pełnoletnie i odpowiedzialne, stosujące zabezpieczenia nie notują na swym koncie wpadek ? Nie korzystają z tabletek wczesnoporonnych czy aborcji ?

Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez grzechu, nie pamięta wół jak cielęciem był ! nie byliście nigdy młodzi ?
Po co p.ierdolić , że " za moich czasów to takiej młodzieży nie było ".

Też uważam, " że w Polsce brzuch kobiety nie jest jej własnością, ", i moim zdaniem to lepiej będzie jak KIBIC Z DALA NIECH SIĘ NIE W.PIERDALA !
Kobieta niech sama zdecyduje co dla niej jest lepsze w danej sytuacji, obrońców życia poczętego to mamy wielu, a co do czego póżniej znikąd pomocy a dziecko swoje potrzeby ma i trochę kosztuje.

PS:
W W-wie, na Nowym Świecie swego czasu byłem świadkiem manify zorganizowanej przez przeciwników aborcji przed placówką medyczną wykonującą zabiegi przerywania ciąży. Średnia wieku manifestantów , tak na oko ok. 50-ciu osób, oscylowała ok. 70-siątki, głównie damy w moherowych beretach.

Głośno krzyczą też księżą, a co oni mogą wiedzieć o problemach związanych z wychowaniem dzieci ? Przecież, taki Tata jak "ojciec", to da tylko kaskę na bękarta i dalej się nim nie interesuje, nie weżmie dziecka na spacer do parku, nie odrabia z nim lekcji, nie interesują go problemy związane z dorastaniem czy kłopoty zdrowotne, itd... itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Heheh
Nie, nie jest satysfakcjonująca ponieważ wciąż opiera się o Twoje "wydaje mi się" :)
Rada na przyszłość, nie sugeruj się innymi ludźmi. Szczególnie na tym forum :)
Faktycznie sytuacja wygląda tak jak to opisałeś, ale pewności nie masz tak samo jak ja.
Pozdrawiam i miłego dnia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

zezuch niby wielki Warszawiak, łon na nowym śwecie buł, niastowy taki, a teksty zwykłego wieśniaka

''...jest też co najmniej dziwny, może żle to rozumie, ale odbieram to jako zachętę..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

gasarbajter

pies cię jebał !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

zs napisał(a): "Wali mnie twoje zdanie" nie tylko to cię w wali,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A gdzież to forumowy speech się podział?

Tabletka tabletką... Ale jaka jest pewność, że dojdzie do zapłodnienia? Nawet jeśli wypadło na "dni płodne", to przecież nie oznacza 100% pewności ciąży. Przecież nie każdy stosunek kończy się ciążą...

Ale tak to chyba jest, że ten kto nie chce -ten "ma".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org