poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Nie wiem na ile to jest spiskowa teoria dziejów, a na ile prawda, ale podobno zdecydowaną większością największych konsorcjów na świecie kierują żydzi. A konsorcja te wpływają na politykę prawie wszystkich krajów na świecie, a już na pewno wszystkich tych największych. Tak więc politycy to figuranci, a światem żądzą przedsiębiorstwa. W Polsce jest tak samo. To nie PiS, Kwaśniewski, Tusk, czy Kaczyński żądzą naszym krajem, ale światowe konsorcja narzucające ceny swoich produktów i wpływające swoją działalnością bezpośrednio lub pośrednio na działalność polityków. Nie o tym jednak jest temat, a o roszczeniach gminy żydowskiej w Łomży. Uważam, że żydzi nie maja prawa żądać od nas czegoś, czego my im nie zabraliśmy. Pretensje o to i roszczenia powinni mieć w głównej mierze do Niemiec, które są naturalnym spadkobiercą III Rzeszy, ewentualnie do Rosjan, Anglików i Amerykanów, którzy tworzyli ład po II wojnie światowej. To co wyczyniają teraz żydzi świadczy o tym, że są narodem bez honoru, którym rządzi żądza pieniądza.
Pontifex Mal: faktycznie, w moje ręce wpadło kiedyś trochę piosenek Honoru i mimo, że z częścią tekstów się nie zgadzam, a nawet je zdecydowanie odrzucam, to część przypadła mi do gustu, a muzyki i jej wykonania, nie powstydziłby się najlepsze zespoły metalowe. A najlepszymi piosenkami są według mnie „Oblicze zbrodni” i „Na szubienice”. To tak poza tematem.

trzeba działać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Przemku, myślę, że w Łomży brak jest:
- porządnego pubu, bo tak jak pisze Tommeknet reszta mordowni tylko puby udaje; przydałby się jakiś w stylu ludowym czy irish pub
- dobrej dyskoteki (myślę, ze w Łomży dobrą jest jedynie Rampa), do której nie wpuszcza się łomżyńskich dresików stojących na Statoil, ale mających kasę i byle jakich panieniek
- kawiarnia lub herbaciarnia - tutaj już w grę wchodzi chyba tylko franchising, bo dobrze byłoby jakby miejsce takie miało styl i klasę.
To tyle jeśli chodzi o rozrywkę. Pamiętaj, że w Łomży rozwija się coraz bardziej szkolnistwo wyższe i byc może nastanie prosperity dla takich przedsięwzięć.
Jest jeszcze szansa na zarobek dla osoby, która otworzy zwykły sklep spożywczy, ale musi zająć się pracą, zamiast protestować przeciwko hipermarketom: mieć niższe marże niż reszta lokalnych patriotów broniących "rodzimego handlu", umożliwić zrobienie zakupów na telefon i mieć czynne także w nocy - idealny pomysł na rodzinny biznes.
Czyli musi wziąc się za to osoba z odwagą, przedsiębiorcza i kreatywna, zaapsorbowana pracą a nie politykierką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Peter masz racje Tramwaje To jest to !! ja kiedyś o tym myślałemv ale niewypaliło ale marzenia się spełniają :D

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

szamac: nie porównuj mnie do ptysia! Tobie chyba roszczenia żydowskie się podobają, ciekawe czemu?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

a może tak by w Łomży powstał w końcu porządny sklep muzyczny na wzór EMPIKU, bo te, które funkcjonują są kiepsko zaopatrzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

"kamilo" - napisz jaki masz model telefonu a chętnie Ci pomoge :

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Sorki, mając na myśli Łomżę powiedziałem - POLSKĘ! Sorki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

tommeknet z ta spozywka wszystko super, tylko spojrz: statoil jest w centrum, przy pubach no i stacja paliw to raz. Dwa, ze ich ceny sa baaardzo dalekie od niskich.
I wlasnie o to mi chodzi... Nie da sie zrobic malego sklepu spozywczego, rodzinnego, calodobowego i ze sprzedaza telefoniczna/internetowa, przy niskich cenach... to jakas utopia... Owszem, te elementy sa mozliwe ale nie wszystkie na raz i o to mi chodzi ;)
Po pierwsze, zeby miec duzo klientow trzeba wynajac lokal w niezlym miejscu a to kosztuje. Dwa trzeba miec duzy wybor towarow a to w malym sklepie nie jest takie latwe. Trzy, to oczywiscie koszty utrzymania, prad itp. Dalej, zeby sklep otwarty byl calodobowo trzeba zatrudnic wiecej osob, a to juz duze koszty. Zeby prowadzic sprzedaz przez internet/telefon, trzeba zatrudnic kolejne osoby, kupic samochod, wydatki na paliwo i amortyzacje + polaczenia telefoniczne/lacze internetowe, serwer itp. Czyli kolejne koszty... No i jeszcze przydalyby sie jakies naklady na reklame, przynajmniej na poczatek, zeby ludzie sie o tym sklepie wogole dowiedzieli. I teraz polacz to jeszcze z niskimi cenami... najlepiej zblizonymi do hipermarketu pewnie ;) Nie widzisz tu jakichs sprzecznosci ? I teraz spojrz na ceny produktow spozywczych, pomysl ile srednio mozna zarobic na produkcie kosztujacym powiedzmy 2.50 ? 20-50 gr? Policz ile musisz zrobic obrotu, zeby zarobic na koszty, ktore w tym przypadku beda szly w grube tysiace zl. Biznes wyglada super dla osob ktore jeszcze sie za to nie braly ;) Bo realia niesety dosc szybko prostuja wyobrazenia... A sa jeszcze szanse na to, ze ludzie i tak doszukaja sie jakichs minusow w Twoim sklepie i pojda do konkurencji albo maja tam blizej, czy tez beda robic zakupy w hipermarkecie bo i tak taniej i wiekszy wybor, a do Ciebie wpadna tylko po drobiazgi albo w potrzebie w porze nocnej... Tylko niestety kazdemu sie wydaje, ze ktos kto prowadzi firme od razu zbija kokosy, a ceny ma na pewno wziete z sufitu, bo przeciez w hipermarketach taniej ;) Tylko przecietny czlowiek prowadzacy swoj biznes nie ma co marzyc o cenach jakie dostaja hipermarkety od dostawcow. Zreszta i tak tylko wybrane ceny maja niskie a odbija sobie zawsze na czyms innym. Pomyslcie czasem jak wyglada ten biznes z drugiej strony, zanim zaczniecie narzekac na "rodzimy handel" ;)

Pozdrawiam
Dran

Ps. Nie prowadze sklepu spozywczego od razu mowie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!


W łomży brakuje sklepu nocnego!!!najlepiej na osiedlu na tzw.,,południu''!no ale na łomżycy też by się przydał(stawki za lokale są niższe-a przeważnie Ci co się w takich punktach zaopatrują są albo samochodem albo taxi:D bo jak na razie coś na wzór sklepu nocnego(czytaj z normalnymi cenami) to jest stacja na nowogrodzkiej,ale to już prawie koniec miasta niestety:(

trzeba działać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

eheheheh widzialem te wasze linki. powiem wam szczerze sa to jest nic. koleszka ktory mial 16 lat oszukal ponad 340 osob na ponad 100000 zł i nie mogli go dojsc bo jezdzil po calej polsce po kafejkach. mial konto inteligo na osobe ktora nie zyje ale w koncu go doszli w jakiejs kafejce w krakowie a koles byl ze szczecina. ale co mu moga zrobic?? nic bo przed prawem odpowiada sie od 17 lat koleszka mial 16 polowe pieniedyz wydal a reszte musial oddac ehehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

ja tam nie odwiedzam salonow kosmetycznych bo nie jestem kobieta ale moja zona regularnie chodzi . i jest zadowolna i ceny sa w kit. na osiedlu medyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

te rodna to najgorszy pomsyl jaki tylko mogl ujrzec swiatlo dzienne !!! przez te gowno pan F. uwalil mnie na egazaminie. :) mialem 2 metry do zatrzymania sie zeby ustapic pierszenstwa, jechalem tedy od pogotowia a tu bach od strazy sie wbil kolo jakis tak szybko jechal ze ten jego grat prawie mu sie rozklekotal a pan F. dal po heblach i powiedzial. ten blad zadecydowal o tym ze wynik testy bedzie negatywny !!!! dzieki za rondo !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

ptysiu nie rozumiesz , za młody na takie zagadki
nie nabormuszaj sie tak bo w pampersy narobisz ;-)
heheh
Pozdrawiam

nowanna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Południowiec, halfik , wam chyba się epoki pojemyliy "propaganda konfidenctwa", "propaganda frajerstwa". Mam rozumieć, że złodzieje to ktoś dobry, walczący o wolność i sprawiedliwość a psy to gestapo. Ludzie tamta wojna się skończyła. Złodziej = zły, chyba że się mylę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

cholera, nikpl mnie wyprzedził :/

jutro będzie lepiej !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

"ptyśnięty"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NOWOGRÓD -Podatki o 101% w GÓRĘ!!!!

Kefas, ale przeciez te ogragnizacje o ktorych tu mowa to wlasnie dzialaj przeciw RP
wiec nie powinnismy sie zgadzac na ich isttnienie atym bardziej popieranie przez panstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org