poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

To nie tak. W młodzieńczych latach jeździło się na wieś , jadło chleb pieczony na chrzanie , swojskie wędliny , które wisiały na poddaszu w przewiewie , piło ciepłe mleko od krowy , no o miodzie ssanym z plastrów zapomniałem. Obecnie mój organizm nie toleruje świerzego mleka , tego ze sklepu jak i też wiejskiego prosto od krowy. Teraz medycy odradzają w starszym wieku picie nie przetworzonego mleka. Taka jest prawda. Goostav ma rację. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

keicam : jednak sie myslisz w tym wydaniu co do ludzi co takie tematy zakladaja. jesli jest mozliwosc zrobienia czegos samemu to czynie to bo wierze we wlasne sily i umiejetnosci, nie pracuje gdyz nadal ksztaltuje swą wiedze w jednej z łomżyńskich placówek, nie brakuje mi pieniędzy, zawsze jest lepiej lub gorzej lecz narzekać nie mogę, i jeszcze wiele wiele innych rzeczy ktore wymyslilbys, ktore nie znalazly by potwierdzenia co do mojej osoby zakladającej tenże temat.
kilka lat temu wraz z grupką znajomych wymyslilismy akcje w Łomży, w ktorej zachecalismy mieszkancow naszego miasta by dokonywali zakupów w polskich sklepach i tylko polskich produktów, dzialalismy bezinteresownie, mielismy na koncie wiele akcji wspierajacych nasz rodzimy przemysł,
i dlatego nie uwazam ze zakladanie takiego tematu i debata wielu ludzi o sytuacji zaistnialej w naszym miescie jak i w wielu polskich miastach nie jest potrzebna! trzeba rozmawiac, trzeba mowic zeby ludzie wiedzieli co sie dzieje, zeby nie byli slepi i widzieli co wokol nich sie wyprawia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

A co sie dzieje z Tigerem ma drugi nick czy co ?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

wiecie chciec to za malo by miec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

hahahahahahahhahahahahhah nie moge ;D hahahah dobre



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

no to do chłopa na wiś czeba jechoć po krowe i normalnie hodować krowy :D w chałupie

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Śledczy
"PG1 tylko uważaj na Wachową hehe... :)"

co to miało znaczyć hehe .. ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Ale chcieć, to pierwszy stopień do tego, żeby mieć ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

każdy ma coś takiego jak świadomośc .. jeżeli ktoś wybierze aborcje to jego sprawa jego życie przecież nie ... ? później sumienie będzie taką osobę gryzło !
lepsza aborcja niż później pałętanie sie z chorobą albo biedą ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Lech Kaczyński i Donald Tusk = ... ??

Kaczor Donald

he he he :q

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

W/g mnie to jeszcze kierowcy nie przyzwyczaili się do nowości jaką są ronda kompaktowe i niektórzy nie wiedzą jak się po nich jeździ i po prostu blokują ronda. Prosiłbym o opinie kierowców którzy jeżdżą po takich rondach w innych miastach, czy tam też tak krytykują tego typu rozwiązania ruchu drogowego. Na forum są przeważnie opinie przypadkowych przechodniów, którz trafili akurat na korek i nie jestem pewien czy nie wyolbrzymiony, przez piszącego temat. Przejeżdżam tymi rondami dość często i nie spotakałem się jeszcze z najmniejszymi zatorami. Właśnie takie ronda po to są aby spowolnić ruch przy wjeździe do centrum. Nie spotkałem się jeszcze w internecie z opinią że takie ronda są złym rozwiązaniem.
Proszę przeczytać artykuł o sposobach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, link poniżej:

http://republika.pl/katedr/bezpiecz.htm

Pozdrowienia.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Ludzie ludzie na emigracji trzymają sie razem i co w tym dziwnego ze są takie szale, a tu już jakąs sensacje prowokujecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

jak sie nie umie jeździć to na wszystko można zwalać :D nawet na pogode ;D

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

W dzisiejszych czasach,w dobie globalizacjii wmawianie ludziom,żeby obywali się tylko i wyłącznie polskimi produktami jest nonsensem,to walka z wiatrakami.I choć z natury jest to szlachetne,to zarazem głupie,a przede wszystkim "mision imposible"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Profilaktyka kosztuje, ale o to chodzi, żeby wydać wcześniej mniej, niz później mieć duzo większe straty!

A jesli chodzi o ten artykuł, to jest to przykład, jak można interpretować fakty.

Część specjalistów fakty te interpretuje następująco:

1. Ptasia grypa jest chorobą zwierzęcą.
2. Jedna z mutacji wirusa - H5N1 stała się zabujcza także dla ludzi - na szczęście nie przenosi sie między ludźmi, a zarazić się nim można tylko bezpośrednio od ptaków.
3. Cytat z artykułu: "Od 1997 roku stwierdzono u ludzi 121 zachorowań z powodu ptasiego wirusa. 65 osób zmarło, głównie w Chinach i Wietnamie." - Skuteczność tego wirusa w zabijaniu ludzi to ponad 50%.
4. Grypa przenosząca się między ludźmi - "Jak podaje wspomniana WHO, co roku w Stanach Zjednoczonych na grypę choruje 30-60 mln. ludzi." - To oznacza, że gdyby wirus ptasiej grypy zmutował do formy mogącej przenosić się między ludźmi, to ofiar śmiertelnych co roku mogłoby być od 15 do 30 mln - w samych Stanach Zjednoczonych.
5. "Na powikłania pogrypowe umiera ok 30 tys. i nikt nie popada z tego powodu w panikę." "Dużym i bogatym firmom farmace-utycznym nie zależy [...] na wyciszeniu sytuacji."

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kompletna ignorancja polactwa -przyklad tragiczny:

Autor: tommeknet (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-10-05 23:40

A nie taniej kupić nową komórkę?


...czysta analogia:
-Czy w Łomży zmieniają gdzieś opony w samochodach?


...nie taniej kupić nową furę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org