poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tako rzecze.. choinski

Racja caritas cokolwiek robi,nie powiedziałabym że działa bardzo aktywnie ale fakt,działa. Jeśli chodzi o rydzyka to jakby nie patrzeć jest duchownym a więc i częścią kościoła.Nie wiem czy zauważyliście ale chodzi o przykład konkretnych ludzi.Kościół jest zdecydowanie przeciwko aborcji,potępia kobiety, które są po zabiegu albo chcą takiego zabiegu dokonać. Tutaj dziewczynka się urodziła..jest chora,bardzo chora,potrzebuje pomocy a kościół, który powinien cieszyć się z chociaż jednego dziecka,które miało nie żyć a żyje-cieszyć i jakoś pomóc.A jednak cisza...Pomagało sporo osób,ale nie kościół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

degreg ... tak naprawdę, to wywinąłeś się od odpowiedzi. Napisałeś, że rozliczył byś gwałciciela. Moje pytanie brzmiało trochę inaczej. Po pierwsze: wiedząc, że poczęty płód jest śmiertelnie chory (HIV) i dziecko po urodzeniu będzie żyło bardzo krótko. Po drugie jest owocem gwałtu. Po trzecie płód śmiertelnie zagraża życiu Twojej ukochanej żony. Czy na pewno przytulając ją - powiesz: wybacz moja droga.... moje przekonania nie pozwalają Ci dać jakiejkolwiek szansy. Umieraj najdroższa w przekonaniu, że miałaś prawego męża !!???? Nieważnym twoje życie i przyszłość bez matki naszych dorastających dzieci. Ja znajdę dla nich nową mamę, ... nie martw się - zajmę się nimi i twoim ostatnim dzieckiem. Póki co -podążaj za światłem. Pytanie krótkie: kogo byś wybrał: życie nienarodzonego dziecka, czy zdrowie i życie żony ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

Wasze wypowiedzi potwierdzają fakt, iż większość na forum to dzieci jeżeli nie wiekiem to rozwojem intelektualnym (w większości spełniacie oba te warunki)
Dla zainteresowanych nazwa wzieła się od położenia miasta, które jak wiadomo leży nad rzeką Narew i która to rzeka płynąc w pobliżu miasta tworzy wiele zakrętów (załamań). I kiedyś ktoś ważny (nie pamiętam kto więc nie będę zmyślał) najprawdopodobniej patrząc na miasto z okolic góry Królowej Bony zauważył ten ZAŁOM nad którym leży obecna Łomża i z przestawienia tych słów - ZA ŁOM wzięła się obecna nazwa.
Nie pamiętam skąd to wiem ALE WIEM. Bo jestem z Łomży !!! I wstyd mi za tych łomżyniaków którzy tego nie wiedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

Zlot antenkowiczów w starych samochodach. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

Jak tak patrzę na te sprawy polsko – żydowskie w okresie międzywojennym, komunistycznym i obecnym, to mam wrażenie, że antysemityzm w Polsce tworzą sami... żydzi! Po co? Zysk jest dla nich ważniejszy niż cokolwiek innego. Ten naród, tak przecież umęczony, sam teraz męczy inne narody: na Bliskim Wschodzie Palestyńczyków, a u nas żądając ziem, na których stały kiedyś ich ochronki, synagogi. Zapominają, że II wojna światowa zmieniła świat. To co było już nie wróci i żadnych roszczeń być nie powinno. Co było z budynkiem na Senatorskiej 7 wszyscy pamiętamy. Żydzi dogadali się z władzami miasta w sprawie tego budynku, a potem za ich plecami sprzedali ten budynek komuś innemu. To co potem przez dwa lata przechodzili Ci mieszkańcy to tylko wina żydów, którzy nie znają pojęcia honor. Nieodżałowanej pamięci Szczery śpiewał, że „powraca syjonizm chcąc przynieść nam śmierć”. Nie jestem skinhedem, ale jak obserwuję sprawy polsko – żydowskie to staję się coraz większym antysemitą. Żydzi mieli za dobrze w naszym kraju i to wykorzystują, a my jesteśmy głupim narodem bo im na to pozwalamy. A wszystko przez to, że większość naszego rządu od 16 lat stanowią potomkowie żydów, skrywający się pod polskimi nazwiskami. No i mamy to co mamy. A do tego wszystkiego dojdą jeszcze roszczenia powiernictwa pruskiego, gdyż nigdy nie zawarliśmy po II wojnie światowej traktatu pokojowego z Niemcami. Tak więc nim się obejrzymy, to Śląsk, Warmia i Mazury będą niemieckie, a znaczna część polskich miast żydowska. A my będziemy ciężko pracować aby ich utrzymać. Wracając jeszcze do sprawy łomżyńskiej, to wątpię, aby żydzi tak ochoczo wzięli te 3 działki na Bawełnie, bo ich tak naprawdę interesują pieniądze, a ze sprzedaniem tych terenów oni mogą mieć problem przez najbliższych kilka lat.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

Uwaga Ptasia grypa nadchodzi ?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

loosac a my to chyba w Polsce żyjemy co? W Iraku morduje się nastolatki, które zostały zgwałcone, w Indiach każdą kobietę, która sprzeciwi się mężowi...Wymieniać dalej? Jak masz jakieś wątki do USA to napisz do ich wspaniałego prezydenta może cie posłucha? A tak wogóle to masz bardzo bujną wyobraźnię..poród nóżkami? No aż mnie rozbawiłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tako rzecze.. choinski

Niezrozumieliscie mnie :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org