poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Judasz

dziadka kalesony


''Jak wytłumaczyć dalszej rodzinie i pani w parku, że dziecko nie jest złośliwe i źle wychowane, tylko "tak ma"?

Pokaż odpowiedź
Ukryj odpowiedź
Nie tłumaczyć. To my jesteśmy w całości odpowiedzialni za wychowanie naszego dziecka i - jeśli trzeba - ponosimy jego trudy. Pani w parku jest łatwo osądzać nas i nasze dziecko, także dlatego, że nie jest z nami przez cały dzień i nie widzi jak heroiczną pracę wykonujemy. Ile czasu potrzebowalibyśmy, żeby wytłumaczyć komuś obcemu jak złożona jest nasza sytuacja? Czy nie chcemy tego czasu spędzić inaczej? ''


Zobacz,już m.in. na tej stronie Cię cytują:


http://www.adhd.info.pl/index.php?page=zyc/pytania.php#odpowiedz

:)
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz


oby nie - WYKOLEJONA ŁOMŻA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

Nie ,to ja ich cytuję ;) hehehe


A stronę warto przeczytać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

zapraszam wszystkich zainteresowanych placem zabaw na Dmowskiego 2a i 2b juto na spotkanie z telewizją Narew o godzinie 10:00 celem tego spotkania będzie powiadomieniem i zachęceniem do głosowania na plac zabaw .ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

Tereny te należą do Konrada, księcia Mazowieckiego - z jego rozkazu i prośby tam ruszamy. Więc krzyki pomniejszego władyki niczym są przy konradowym poleceniu.
:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

A tak przy okazji - zainteresowanych imprezą proszę o kontakt: mazovia@grod.org
Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

sieć się zaplątała, czas zmienić na lepszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

Fajne zdjęcia Łomży - fotografie Beaty Macko



http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=1220



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

Ooo widzę spotkanie się szykuje :) ja tam bym poczekała do października, będzie większa niespodzianka i stres hehe ja też nie jestem z Łomży, a widzę, że Wy w większości tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

... tylko w autoryzowanym serwisie, bo stracisz gwarancję na bicykl,
tam też wymienią Ci płyn w bidonie, powietrze w oponach, wyregulują siodełko i mogą zainstalować dzwonek polifoniczny - wszystko na ulicy Pedałowej 69

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Judasz

czy w łomży jest mechanik lub serwis od zagęszczarek?Chodzi o drobne naprawy



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org