poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
METAMORFOZA I FAUSZ

w124 weź i wołaj jak radio nie działa ;(

Antysemitex dzieki za namiary,lada dzien zadzwonie do tego pana i zobaczymy co da sie zrobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Będę, będę jak tylko nic pilnego nie wypadnie.
Postaram się jeszcze kogoś wziąć, mimo, że jadę tam pierwszy raz hehe.

"Znak rozpoznawczy" + CB radio i tyle. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Co tam bycie frajerem, którym z resztą jest od dawna. Ważne że odświeżył temat i może sobie nabić kilka kolejnych postów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Ja uczę się w PG 3. Jest w miare na poziomie.A wypowiadam się teraz w tym poście,bo prosił mnie jeden z nauczycieli:P:):):)(to znaczy....pytał się mnie czemu akurat się niewypowiadam w tym poście.:P)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

ale to nie tylko na festynie hiszpańskim było bo na POLSKIM też. Najlepiej mi się podobało jak typ biegał w kominareczce z emblematami ŁKSu. Ale co się dziwić jak Copiague na Long Island to takie miasteczko ludzików z byłego wojewódzwta łomżyńskiego :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Kierując się loicznym postanowieniem wspierania lokalnego przemysłu piłam kefiry z Piątnicy. Kefirów też nie będzie?

Nie wyobrażam sobie mleczarni w której NIE PRODUKUJE SIĘ MLEKA.
Może więc potrzebna zmiana nazwy?
Śmietanarnia?
Serowarnia?

A tak poważnie.
Co na to ci, którzy promują spożywanie mleka w szkołach i zachęcają do popierania akcji "Pij mleko, będziesz wielki"? Tyle przecież mówi się o tym, że spożycie mleka w Polsce spada. Wiec teraz poza obwinianiem za to nas - spożywających doliczyć też należy do całej sprawy niechęć do produkcji "nieopłacalnego towaru" ze strony mleczarni.

W moim domu mleko kupuje się torebkami: po trzy dziennie!
Lubimy mleko, a nie te wszystkie serki o róznej gamie smaków i dodatków. A słodka śmietana z torebki ma bardzo dobrą konsystencję, skoro zamierzają ją sprzedawać w kubkach, to uważam, że wzrośnie niepotrzebnie zawartość naszych śmietników (torebka - kubek z aluminiową przykrywką). Zresztą nie wiem co gorsze. Czy rezygnacja z produkcji mleka, czy wymyślanie nowych niekoniecznie lepszych opakowań.

I uważam, że kiedy zabraknie lokalnego dostawcy, który w jakis sposób regulował ceny na lokalnym rynku - to mleko w Łomży podrożeje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Ze zgrozą czytam wieści prasowe dotyczące poczynań władz Jedwabnego.
Jak to możliwe? Burmistrz karany, wiceprzewodniczacy karany, 2 pracownice obecne karane, 3 poprzednie także. A wice burmistrz zapewnia w lokalnej prasie, " prawa bedziemy przestrzegać". !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kto? Kiedy?Czy ten człowiek rozumie co mówi? Kompromituje nie tylko siebie ale i urząd! (to jeszcze urząd czy juz kryminał?) Panie wice, ryba psuje się od głowy. A zepsuta śmierdzi cholernie brzydko. Wy chyba wszyscy najlepiej "znacie się" na prawie i oświacie. Jak nie o sprawach karnych to o sprawach oświatowych w Jedwabnem słychać . ( Ależ jesteście monotematyczni! ) A może mieliście kłopoty w latach szkolnych i stąd ta nienawiść do nauczycieli? Czy w ten sposób dbacie o dobre imię Jedwabnego? Wstyd panowie! Okazuje się, że nie trzeba wojny! W Jedwabnem i w czasach demokracji sąsiad sąsiadowi wilkiem. A co na to radni? Milczą? Czegoś się boją? A co na to wyborcy? Czy wiecie co czynią Wasi wybrańcy?
Przypomnijcie sobie swoje kompetencje! Mam wrażenie, że tam wieje z Białorusi....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Szukam bardzo dobrego salonu fryzjersko-kosmetycznego. Prosze o opinie, nazwe, adres, telefon, no i ceny (mniej wiecej).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Po pierwsze proponuje przeczytać cały artykuł autorstwa Grzegorza Jaworskiego,a nie wyciagać zdania z kontekstu, wtedy logika artykułu nasunie się sama.

PO drugie artykuł nie jest oficjalnym stanowiskiem MW. Znajduje sie na powyższej stronie na prośbę autora i choć budzi kontrowersje na tejże stronie pozostanie, jeśli chcesz napisać polemikę chętnie ją tam umieścimy.

Po trzecie ABORCJI mówimy oficjalnie jako MW i ja osobiście NIE.
Po trzecie dziękuję za odwiedzanie naszej stronki. I życzę miłej lektury pozostałych artykułów :D

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Kto to napisał TO NIM JEST d: A WIĘC :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Żadnych - nie "rzadnych", chyba że chciałeś napisać "rządnych".

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

http://hotnews.pl/artpolska-603.html haha poczytajciearaczej popatrzcie na to:D toć mu z gęby bije że to pijak a jednego pijaka na prezydenta uż mieliśmy co go noga niby bolałą

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: METAMORFOZA I FAUSZ

Ach ten drób

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org