poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OKNO NA POWIAT

Z tych wpisów można by sądzić, że aborcja to tylko problem biednych małzeństw i zniekształconych w zyciu płodowym dzieci.
Nie znam statystyk, ale wydaje mi się, ze równie czesto (albo i częściej) to jednak sprawa hormonów i używania zamiast mózgu ..... innej części ciała. Czy równie chętnie akceptujecie aborcję jako środek antykoncepcyjny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=5706

Przeczytałem tytuł i pomyślałem, że piątnica wraca do szklanych butelek - jednak nie, okazało się, że rezygnują z mleka, a śmietanę będzie można dostać tylko w plastikowych kubeczkach.

mam do was pytanie: jakie mleko (chodzi mi o markę) dostępne w sklepie jest wg Was najbardziej podobne w smaku i konsystencji do prawdziwego mleka krowiego?

Osobiście chyba będę musiał znaleźć jakieś kontakty na wsi, żeby zaopatrywać się osobiście u źródła.....

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

wiec nauczanie seksualne w szkolach to strzal w dziesiatke ale nie przez katechetow co se w zyciu dobrze nie pouzywali i nie maja bladego pojecia o przypadkowym seksie.......

starczy chyba tyle :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

no i haruje w robocie w niedziele do 15.30 wiec nie bedzie mnie, bawcie sie dobrze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

A słyszeliście kiedyś o słupach i liniach wysokiego napięcia? Czy u was na wsi tego nie uczyli? Dajcie chłopakowi święty spokój. A ty od sekcji zwłok jebnij się w głowę ostrym narzędziem..może asystowałeś przy sekcji co? Dajcie tej sprawie już spokój. Oszołomy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Puaellae ja rozumiem, że nie są martwe kiedy się je zabija ale dlaczego muszą to oglądać małe dzieci? Chyba po to,żeby od małego przywykły do takiego widoku i się znieczuliły na coś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Użyłbym słowa "globalne"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

marta50 gdzie przy torach masz wysokie napiecie ??. Ludzie uzywajcie własnego mózgu do kurwy nędzy a nie opinii tłumu!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Będizemy pić mleko zambroskie w kartonie :D

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

A nam, klientom cały czas się mówi, wpaja, żebyśmy dbali o swój lokalny rynek, żebyśmy dawali zarobić swoim lokalnym producentom (i kupcom). Żebyśmy nie kupowali "czegoś tam" co jest produkowane "gdzieś tam", tylko to, co produkują nasze lokalne, miejscowe zakłady. A tu, po raz kolejny mamy przykład, że w drugą stronę to nie działa. OSM Piątnica mało ineresuje to, że na naszym lokalnym rynku jest zapotrzebowanie na ich mleko. Dla nas klientów, nie musi ono być w folii, może być w butelkach. Ale cóż, w porównaniu z "ogólnopolską dystrybucją" i "obowiązującym standardom" nasz lokalny rynek i jego 'chcenia' są dla OSM Piątnica bez znaczenia.

A może by tak nie tylko innego mleka niż OSM Piątnica, ale i innego serka, i innej śmietany poszukać...? Może się okaże, że są lepsze...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Felix napisałęś ze moze być 20 osób czyli się niezaliczasz :P

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Nie, napewno musiał podskoczyć 5m w górę i złapać się linii wysokiego napięcia. Ale dobra skończmy ten temat. Każdy wie swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Mleczarnia wybrała juz dawno konkretną dziedzinę przetwórstwa i ona jej przynosi główne dochody wiec po co się bawić w rzeczy które są mało dochodowe...

Ps. tylko czy to co teraz przynosi zysk zawsze bedzie to robic ...??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Malachit! Z leszczami potwierdzam, niebo w gębie, a do tego co nieco mocniejszego. Za dobrych czasów łapało się na jeziorze Buwełno sztuki po 2,5; 3 kg a nawet więcej i przywoziło się do domu gotowe uwędzone, ości u niego to jak żeberka w prosiaku.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Sami do końca niewiemy co jemy. Bo chyba nikt z nas niebada jedzenia może są wyjatki. To co tu wyczytałęm niwiem jaka wędline teraz będe jadł chociaz malo jadam weddlin, Przewaznie jadam przetwory mlecne np. żólty ser :D
A więc Smacznego :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Każde mlekko ma prawie taki sam smak ( same mleko bez konserwantów i dodatkow smakowych) Będziemy tak i tak pic to co tańsze ! Niektóży będą pic mleko innej firmy która jest bardziej znana bo sporo osób kupuje mleko znanej firmy. To ja juz sam niewiem w czym bedzie te mleko :/ może niebędzie mleka z Piątnicy tylko bedzie smietana w kubeczkacha, a mleko w kubeczkach to tak troche dziwnie mi się wydaje Litr mleka w kubku.
Albo będzie mleko w jakis butelkach szklanych, plastkowych lub jeszcze innych ! Każdy zadaje sobie teraz pytanie w jakim opakowaniu, lub jakiej butelce będzie mleko z Piątnicy Jeżeli mleko bedzie w kubkach to cena niepowinna byc. inna ale za opakowanie tez placimy wiec uważajmy jak mleko będzie w butelce to nieździwmy sie jak w sklepie na półce będzie pisać Mleko Z Piątnicy 2,00 to napewno klijenci wybiorą inną firme :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

ptysiu tylko ptaków do ust nie bierz :D bo wiesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Dlaczego nie pokazywać gwałconych kobiet ??!. Ich wykrzywionych bólem twarzy ?, dlaczego tego nie ??.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Malachit: za późno ;-))) ptysiu wyznaje zasadę: "co do ręki, to do buzi".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Znak rozpoznawczy:

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

PTYSIU91 WŁAŚNIE ZOSTAŁEŚ FRAJEREM :D
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

aaaaa..... jest jeszcze gimnazjum Jańskie,gdzie musisz płacić,a jak masz bardzo dobrą średnią to szkoła za ciebie płaci:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Czyżby jakiś zflustrowany głos z lewej strony?

Aleksander III

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

ja polecam Dature na nowogrodzkiej. Ceny sa przystepne no i co najwazniejsze mila obsluga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OKNO NA POWIAT

Czy w łomży zmieniają gdzieś diody w telefonach ? , byłem w wortelu i nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org