poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Może tylko pół władzy?

Gorsze rzeczy się widziało i te płody nie robią wrażenia.Ale pomyślmy o małych dzieciach,które muszą to oglądać.Kiedyś moja 3 letnia siostra cioteczna jak zobaczyła w TV poród (taki normalny był chyba na Discovery Channel, nie pamiętam już) to zwymiotowała od razu,zaczęła się trząść i płakać, dostłownie wyła jakby ją ze skóry obdzierali.Myślicie,że to dobrze na nią wpłynęło? Nie wydaje mi się. To było kupę czasu temu ale doskonale to pamiętam. Stary rynek to miejsce gdzie chodzi tak naprawdę każdy,małe dzieci z rodzicami też przez niego przechodzą. Dlaczego zmusza się je do oglądania takich rzeczy? Żałujecie martwych płodów a nie myślicie o dzieciach które żyją i są na tym świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może tylko pół władzy?

Puellae a jak zadbac zeby dziecko nie ogladalo plakatow na ulicy? Nie chodzic tam?
Z gwaltem sie zgadzam, nalezy zmienic prawo w tej kwestii. Nalezy tez otoczyc wieksza opieka zgwalcone kobiety. A dopiero pozniej odmawiac im prawa do aborcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Może tylko pół władzy?

Sekcja zwłok. Fakt niezbity. Miał 3 otwory w klarce głębokości 12-13 cm po ostrym narzedziu, więc nie pierdolcie o prądzie na torach. Od kiedy u nas jeżdzą pociągi elektryczne ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org