czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

1. z automatem samochód nie zjedzie do tyłu zatrzymany na stromym podjeździe - łatwiej ruszyć
2. w korkach wielka wygoda manewrowania, nie trzeba nieustannie zmieniać biegów i męczyć sprzęgła
3. mniejsze zużycie silnika (szczególnie w starszych autach gdzie z automatem parowano silniki o pojemności 2.3l w zwyż), sterownik skrzyni nie dopuści do jej szybkiego zajechania. z uwagi na większą pojemność silnika, ten też dłużej żyje bo jest mniej wysilony (przeważnie)
4. obecnie automaty są równie popularne jak manuale- dużo części zamiennych i wiele warsztatów je umie serwisować.
jeśli kogoś stać na nieco większe spalanie związane z automatem - to tylko automat. Jeśli szukamy oszczędnej jednostki 1.4 automat się nie sprawdzi. Trzeba jak zwykle rozważyć wszystkie “za“ i “przeciw“.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Jeszcze jedno pytanie co do TV. Jest podlaczony kabel TV, ale nie odbiera zadnego programu. Wczeniej byl abonament z Multimedii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Łomża - Dziedzictwo

http://www.youtube.com/watch?v=rZ7ZBEh6fcU&playnext=1&list=PLB7A20F321D1B93F1

--------------------------------------------------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Łomża 1942

http://www.youtube.com/watch?v=wTEb-QgX5Oc&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

uzywam 3 lata i rowniez moge polecic.praktyczna rzecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Ile ludzi tyle opinii..... kazdy z nas ma inne doswiadczenie, ja znowu tylko na ul. Krótkiej do P. Karpińskiego. Niestety w Oazie zawiodłem się i to niejednokrotnie, natomiast P. Karpiński podszedł z sercem i to nie do jednego mojego zwierzaka, a proszę mi uwierzyć mam ich sporo. W Oazie nie będę mówił co i jak, ale niestety .... Moi znajomi też zmieniają pomału lekarza z Oazy i wcale nie za moją namowo.... Pozdrawiam miłosników zwierząt.... tak na marginesie... Można poznać człowieka po stosunku do zwierząt... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Władza obiecywaniem stoi!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

Tylko "4łapy"! Tam mają serce i wiedzę. P. Rumińskich nie polecam-po operacji mój psiak nie przeżył nawet 12 godzin, a koszty- kilkaset złp. "4łapy" - innych nie szukam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

tak, już złożone;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści wygonili kobiety na ulice

W tą niedzielę odbędzie się festyn w Pniewie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org