czwartek, 18 października 2018 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pawłowicz się zaduzryła...

\"Jest Pan ładny...\" - pisze Pawłowicz do Gowina.
Odpowiedź Gowina była krótka: \"Nie reaguję na seksistowskie zaczepki\"
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jest-pan-ladny-ale-pisze-pawlowicz-do-gowina-gowin-odpowiada/kyc9jd9
...gdyby nie pretensje o tytuły, może bylibyśmy świadkami kolejnego rozwodu..., wszak Pawłowiczowa poczuła wreszcie kobiece przydatki, a ozdobiony siwizną może być łasy na cnotliwe panny...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pawłowicz się zaduzryła...

Ooo, widać że papcio wyskrobek odmówił już poranną antypolską i polskojęzyczną propagandę - onet i wyborczą.

ty wsadż se tę Polskę w...

Autor: Fafa (---.etth.elomza.pl) Data: 13-01-18 11:28

Ooo, widać że papcio wyskrobek odmówił już poranną antypolską i polskojęzyczną propagandę - onet i wyborczą.
________
a ty zmówiłeś już miedzynarodówkę do towarzysza Piotrowcza i wylizałeś jemu buty? Jeszcze nie. To za co ci płaci 500 zł miesięcznie czerwona szmato komunistycznej partii pis?

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Nie ma sensu dyskutować z Paplakiem...

bo to nałogowy KŁAMCA, zawodowy OSZCZERCA i zadeklarowany MARKSISTA oraz RZECZNIK załganej REPUTACJI GiENiERAŁA Jaruzelskiego. Tylko jeden komentarz: Paplak nie doczytał wiadomości na onet.DE, a poseł Pawłowicz nie sprawdziła całości wypowiedzi ministra Gowina. Zapewne się przeproszą i nie ma co ulegać FOBII Paplaka.

Przy okazji potwierdza się - na przykładzie TWISTERka - istnienie PARTII ZEWNĘTRZNEJ z dewizą polityczną: ty wsadż se tę Polskę w...

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

to ta, co już raz była w związku ... radzieckim :)

Złamax, chciałbym aby zapłacili, ale niestety nie łapię się.
Ty sam nie dosyć że bierzesz 3 razy po 500 od PIS, to jeszcze robisz za lachociąga za 50 gr od laski.

Autor: Jerzy K. Kmicic (---.adsl.inetia.pl) Data: 13-01-18 12:18

Nie ma sensu dyskutować z Paplakiem...

bo to nałogowy KŁAMCA, zawodowy OSZCZERCA i zadeklarowany MARKSISTA oraz RZECZNIK załganej REPUTACJI GiENiERAŁA Jaruzelskiego. Tylko jeden komentarz: Paplak nie doczytał wiadomości na onet.DE, a poseł Pawłowicz nie sprawdziła całości wypowiedzi ministra Gowina. Zapewne się przeproszą i nie ma co ulegać FOBII Paplaka.

Przy okazji potwierdza się - na przykładzie TWISTERka - istnienie PARTII ZEWNĘTRZNEJ z dewizą polityczną: ty wsadż se tę Polskę w...

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Autor: Fafa (---.etth.elomza.pl) Data: 13-01-18 13:06

Złamax, chciałbym aby zapłacili, ale niestety nie łapię się.
Ty sam nie dosyć że bierzesz 3 razy po 500 od PIS, to jeszcze robisz za lachociąga za 50 gr od laski.
Taaa, biore 3x500+, tylko, że ja w przeciwieństwie do czerwonych szmat, miech w miech płacę duuuuuuże podatki, przynajmniej część odbiorę sobie od Piotrowiczów i całej tej socjalistyczno - komunistycznej bandy pisowskiej. Czemu te czerwone komunistyczne ryje pisowskie ze swojej prywatnej kasy nie płacą tym co liżą im buty i włażą w osrane dvpska?
Nie wiesz przypadkiem dlaczego? Bo żeby brać trzeba najpierw dać, a nie tylko stać pod MOPsem z rozdziawionym ryjem i drzeć paszczę, że się należy tylko dlatego, że się liże odbyty towarzyszom kwaczystom.
Do roboty czerwone szmaty, a nie drzeć ryjów, że wam się należy.

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

Kmiocic to typowy ślepy ciemniak, jakich wielu wsród PiSlamskiego luda..., owa durnota widzi i czyta tylko tyle ile pasuje mu do prymitywnego oglądu świata...
, a przecież Pawłowiczowa, co świadomie gwałci Konstytucję, wydaliła komplement \"ładny\", który adresat odebrał jako \"seksistowską zaczepkę\"...De.wotce pewnie marzy się Gowinowe POsuwanie...

Ta pani ciekawe czy kiedyś zaznała miłości z męszczyzną ,czy ona wie co to orgazm,czy jako poślica w kościele spowiada się comsobie wkłada i gdzie,jako grzeszna nie pocieszona samotna baba flustracje sexualne przekłada na swoje polityczne wystąpienia ....na lezbę nie wygląda ale sexmisja (film)mówi.... dawno żeście chłopa nie miały, chłopa wam trzeba chłopa ......jakoś tak sztur tam gadał.Nomale kto by chciał.

Anatol M.

KŁAMSTWO + PRAWDA = KŁAMSTWO...

ZARZUT + KŁAMSTWO = OSZCZERSTWO,
a wielokrotnie powtarzane są PODŻEGANIEM.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Złomex, a od czego ty płacisz te duże podatki? Skoro przez całą dobę włazisz tutaj w lewackie czerwone neomarksistowskie dvpy?
Od tych swoich wulgarnych bzdetów, które tutaj wypisujesz?
I gdzie w końcu płacisz te swoje podatki? Bo coś tam pieprzyłeś o zagranicy i że tam płacisz?
Czyli od pisowców tylko bierzesz, komunistyczny lachociągu?

Autor: Kalipso (---.etth.elomza.pl) Data: 13-01-18 17:04

Złomex, a od czego ty płacisz te duże podatki? Skoro przez całą dobę włazisz tutaj w lewackie czerwone neomarksistowskie dvpy?
Od tych swoich wulgarnych bzdetów, które tutaj wypisujesz?
I gdzie w końcu płacisz te swoje podatki? Bo coś tam pieprzyłeś o zagranicy i że tam płacisz?
Czyli od pisowców tylko bierzesz, komunistyczny lachociągu?

TYPOWY ZWOLENNIK PIS

ślepy ciemniaku
nie używaj POjęć, których znaczenia zupełnie nie rozumiesz...

@ziomex: to paplak kłamał? Pawłowicz nie napisała do Gowina?

to było tak ogólnie, bez nawiązania do tego konkretnego tematu... kłamca to kłamca, nawet jak czasem prawdę powie...

--------------------------------------------------------

...nie możesz POgodzić się z racjonalnymi tezami kwestionującymi Biblię jako boże słówka, czy inne istnienie istnienie stwórcy tego świata..?

Złomex, sam pisałeś że podatki płacisz poza granicami Polski. To dlaczego bierzesz od pisowców 3X500, czerwona arcyszmato bez odrobiny honoru?

A w dodatku obciągasz Sorosowi bez opamiętania?

Autor: paplik

Trzeba naprawde miec cos z glowa aby na forum polityka wypisywac takie idiotyzmy. Ten dla ktorego kultura swiata zachodniego jest wzorem gdzie rozwody sa na porzadku dziennym i nie maja takiego znaczenia jak w kulturze polskiej gdzie kobieta przez wiekszosc swojego zycia przywiazana jest do zycia w zwiazku choc po dwudziestu latach zwiazkiu dochodzi do wniosku ze jest nieszczesliwa i chce zmian w swoim zyciu. Czy nie jest tak ze wowczas od ciebie odwracaja sie przyjaciele bliscy a i ksiadz palcem grozi. Ten cywilizowany czlowiek z zachodu sam chyba nie wie czego chce. Daj spokoj z tym pisaniem. Puszka w reke i idz zbierac pieniadze dla Wielkiej Orkestry Swiatecznej moze z tego beda jakies korzysci spoleczne. A swoja droga krytykujesz innych wklej swoje foto zobaczymy jaki jestes przystojny Hi Ha Ha !!!!

papalku ...nie możesz POgodzić się z racjonalnymi tezami kwestionującymi Biblię jako boże słówka, czy inne istnienie istnienie stwórcy tego świata..?

o czym tym piszesz? gdzie ja tu o Biblii i o Stwórcy cokolwiek napominam? chcesz mnie matołku sprowokować czy już ci konkretnie od.y.eba.ło? stawiam, że jedno i drugie, tylko nie rozumiem po co? wyluzuj robaczku i powtórzę za Jarkiem, puszka w ręce i zbieraj na WOSP, dodam od siebie, że teraz największy ruch przy McDonaldzie a nóż się przysłużysz dobrej sprawie...

\"znafco\" Biblii niczym Jehowita...

znowu dałeś POPiS POgardy dla szlachetnych, przystających do humanizmu współczesnego człowieka, odruchów dobroczynności, wolontariatu..., o racjonalnym podejściu do życia nawet nie wsPOmnę...

ty naprawdę jesteś de.bil :) (bez obrazy, to tak ja 130 kilowego gościa nazwać grubasem) - w zdaniu ...a nóż się przysłużysz dobrej sprawie... widzisz pogardę do odruchu dobroczynności? bachorku tatusia, a wręcz przeciwnie - zachęcałem ciebie do tego odruchu, ale ty jesteś tchórz i kłamca - za Owsiakiem jesteś tylko na 4lomza, a pewnie do puszki i tak nic nie wrzucasz... a poza tym, tak z ciekawości, w którym zdaniu tego tematu zauważyłeś mój brak racjonalnego podejścia do życia? to ty niczym idiota, ni z tego ni z owego wyskakujesz tu z nie możnością pogodzenia się się przeze mnie z kwestią nie-istnienia Boga, nie zauważając, że ja już dawno się z Nim pogodziłem (a tym bardziej z kwestią Jego istnienia), czego dowodem jest to, że nie wyskakuje na tym forum z co 5 tematem o Bogu czy kościele, w przeciwieństwie do ciebie, który musi co chwila sobie przypominać w co wierzy, bo inaczej zwątpi... ale ja ciebie nie potępiam, nawet osądzać nie będę, bo osąd = wydanie wyroku, a może i ty kiedyś z tego debi.lizmu wyrośniesz... czego ci życzę.

Biblijny apologecie godnym autorstwa Strażnicy...

...w okresie kwestowania Owsikowych wolontariuszy z puszkami niemal zawsze jestem na wsi, a tam wrzucałem dopóty, dopóki właściciele miejscowego sklepu POzwalali na ich obecność, natomiast coraz więcej spraw załatwiam w internecie (jestem dość zajęty) i kwestię wsparcia Orkiestry też...
natomiast co do wiary, to ja taką przejawiam, ale tylko na gruncie racjonalizmu, czyli sprawdzalną, wiarę religijną traktuję jako mitomanię m. in. dlatego, że nigdy nie można jej sprawdzić empirycznie...
Twoje inwektywy zaś spuszczam litościwie do PiSuaru...

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.
181010092959.png

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

180921103922.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0