poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesprzyjcie słuszną sprawę...

znam jednego pana co sie tym zajmuje
wal do mnei na meila
to podam Ci kontakt
thp18@autograf.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesprzyjcie słuszną sprawę...

Morda kapcie uszanujcie Ś.P. człowieka a wy gówno wieci co jak i dlaczego bo go nawet penie nie znaliście wiec dajcie se na wstrzymanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesprzyjcie słuszną sprawę...

Cytuje ze strony:

Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia
23 października o godzinie 14:00 pod restauracją Fadom.
Serdecznie zapraszamy!!!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesprzyjcie słuszną sprawę...

Wystawa, wystawą, a jak się mają lekarze, którzy oficjalnie aborcji nie robią ględząc coś o swoim sumieniu, ale za odpowiednią opłatą wystarczy pół godziny i jest po aborcji. Fałsz, obłuda i zakłamanie. To może i ich fotografie na te plansze nakleić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesprzyjcie słuszną sprawę...

UPR- Unia Polityki Realnej- Korwinek niejaki:D

każdy ma swoje zdanie. a to czy dzienko chore czy z biednej rodziny?? moim zdaniem człowiek dla człowieka nie moze być i sędzią i katem.
Usuwanie dzieci chorych czy też "gorszych" było już praktykowane przez ......... HITLERA. A aborcje w Polsce dopuścił Hans Frank.

Wnioski nasuwają się same. Szanuję wasze zdanie i nie chcę się kłócić, chcę jednak żebyście uszanowali wystawę, bo wielu ludzi ogląda ją z zaciekawieniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesprzyjcie słuszną sprawę...

A tam,nie mam zaufania do "kremówek" w kubkach.Ta trzydziestka w folii była naprawdę bardzo dobra... a i mleko było świetne,no i co najważniejsze tańsze i mniej "zurbanizowane" od tego w kartonikach.Od pewnego czasu wszystko się robi jakieś takie sztuczne,bez wyrazu,plastikowe... unijne...

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org