poniedziałek, 19 sierpnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Duda stoi tam gdzie ZOMO\" - takie komentarze można przeczytać na wpływowych prawicowych portalach i usłyszeć z ust ważnych dla tego środowiska komentatorów.

oj, pisiorki teraz to już nawet i swojego prezydenta z błotem mieszacie ?

Na Dudę już nie zagłosuję. Dla mnie sprawa odwołania ministra Antoniego Macierewicza jest oczywista. Prezydent Andrzej Duda dopiął swego, wyszantażował tą dymisję, a ja obiecałem, że w takiej sytuacji na niego nie zagłosuję. I tej obietnicy dotrzymam\" - napisał na Facebooku Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny \"Gazety Polskiej\"

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"Duda stoi tam gdzie ZOMO\\\" - takie komentarze można przeczytać na wpływowych prawicowych portalach i usłyszeć z ust ważnych dla tego środowiska komentatorów.

Duda wart reszty, reszta warta Dudy, gorsze jest przyjacielem złego.

I niech mnie cmoknie ;)

Re: \\\"Duda stoi tam gdzie ZOMO\\\" - takie komentarze można przeczytać na wpływowych prawicowych portalach i usłyszeć z ust ważnych dla tego środowiska komentatorów.

Tam gdzie ZOMO? Delikatnie powiedziane.

Do czopów i wazelin pisowskich. Kto to powiedział?
"Jarosław Gowin będzie ministrem obrony narodowej w przyszłym rządzie PiS"

I niech nie głosuje, jego decyzja, Ja zagłosuje chociażby dlatego że dzięki temu o kilka punktów pis pójdzie w górę gdyż nie wszyscy zwolennicy pis byli zadowoleni z obsadzenia Pana Antoniego na tym akurat stołku, a i opozycja ma jeden temat mniej do pisania. To raczej pisowi wyjdzie na dobre. A Andrzej to najlepszy prezydent jakiego do tej pory mieliśmy.

Że lepszy od tych wszystkich poprzednich dziwadeł to fakt.
Gdyby tak jeszcze nie peniał przed cadykami i frycami, byłoby już całkiem dobrze.

A kogo to Angela PO pleckach zawsze klepała mrucząc dobry folksdojcz dobry piesek!!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0