poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SLD: Kolesie sypia kolesi

To... to zwykły matoł jest:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

No co Ty. Z moją dziewczyną szans by nie miał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

CO wy pieprzycie za smuty z tymi pierwszymi drugimi ze najlepsze szkoly!!!!! Nie ma jak to drzewna tam sie chodzi jak na wakacje posiedziec posmiac sie a nie zamulać sie na lekcjach i sie podniec jeszcze tym !!!!! Młodość przeminie i trzeba korzystac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

no ja byłbym bardzio wdzięczny zeby ktos to zgral na kompa i opublikowal na necie:P

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Byłem, widziałem, to jest zboczone ;-)

Abcd przyprowadź dziewczynę dla Drania (tylko nie swoją), zobaczymy co on zrobi ;-) aby walka nie była zbyt erotyczna ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

blabla-- Tralala

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

TRALALA KONIEC TEMATU MADAFAKA NIE MA TU JUŻ NICZEGO
KTO TERAZ WPISZE HASŁO TEN FRAJER
POZDRAWIAM

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

I co qrwa znaleźliscie jakąs fote szalika ŁKSu z szalmi Lecha i Cracovi i co z tego czy to zaraz musi cos znaczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Podobno jest zalecenie ab nie brać ptaków do ust (dotyczy kobiet i niktórych mężczyzn) ;-)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Wlasnie. Czas uswiadomic ludzi co popieraja :> Ale prawda zawsze byla bolesna... I teraz ponownie krzykacze krzycza, by uciszyc swoje sumienia, bo albo maczali sami palce w krwi dzieci albo popierali i promowali.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Ja znam i co ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Jadłem a jakże :). Alboteż dużego leszcza jeszcze ciepłego, tak uwędzonego. Niebo w gębie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

nie. to nic nieznaczy.jak SxxxK napisał że to w NY to znaczy że Łomża jest troche rozpoznawalna, nawet w krajach zagranicznych!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Malachit: Masz rację. OSM Piątnica nastawia się tylko na serek wiejski i mało ją interesuje to, jakie są potrzeby rynku lokalnego. Ciekawy jestem tylko na jak długo pomysł z tym serkiem im wystarczy? To po pierwsze. A po drugie, skoro większość zakładów i kupców wychodzi z takiego założenia jak OSM Piątnica (każdy dba o swoją własną d...) i kalkuluje co im się opłaca a co nie, nie bacząc na klientów... To ja również nie muszę się martwić o ich zyski. Skoro dla mnie warto się wybrać do jakiegoś wielkiego marketu, do innego miasta, i tam zrobić zakupy, które zostawią mi trochę grosza w kieszeni, to proszę aby "nasz lokalny rynek producentów i kupców" i krzyczał abyśmy zaopatrywali się u nas i ich wspierali.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Teraz ludzie karani siedzą za biurkiem a nie za kratkami :)

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

powiedział by jej: "nieprzejmuj się" - w końcu to byłoby "jego" dziecko...
hehe...

Popieram twierdzenie, że aborcja nie może być stosowana jako metoda antykoncepcji, popieram jeszcze bardziej to, że w szkołach powinno być wychowanie seksualne z prawdziwego zdarzenia, prowadzone przez prawdziwym fachowców a nie "zakonnice w przebraniu". Powinny być ogólnie dostępne środki antykoncepcyjne, a nawet częściowo refundowane (taniej jest dopłacać do tabletek antykoncepcyjnych niż utrzymywać niechciane dziecko w ośrodku opiekuńczym).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

no ale chyba lepsza kaczka czy tam kaczor jako głowa państwa niż pajacyk o śmiesznym imieniu co się nawet wysłowić nie potrafi(sepleni) i kiedyś tam niby podobno pracowal na wysokościach:D hahahahaha

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

Po pierwsze to pewnie za puszczanie takich filmow szybko by ktos beknal w sadzie. Po drugie nie wiem jak niby nalezaloby odwrocic uwage dziecka od calego rynku. A co z dziecmi w wieku szkolnym, od lat 7 wzwyz? Raczej podrozuja juz same do szkoly i kto ma ich uwage odwracac? I wogole czemu ma to robic? Wedlug mnie pokazywanie takich tresci dzieciom jest niezgodne z prawem.
Zreszta o ile sie nie myle autor wystawy w lodzi zostal skazany przez sad na 40 godzin prac, wiec sad uznal ze wystawa zgodna z prawem nie jest, tyle ze wyrok raczej niewysoki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SLD: Kolesie sypia kolesi

A więc krótko-niektórzy mają tendencję do traktowania kobiety jako "macicy i obudowy". Nie raz słyszałem od tych "świętoszków", że to zgwałcona sobie winna bo prowokujaco się zachowywała. Problem aborcji to nie problem techniczny, ale problem wychowania ludzi, problem opieki i pomocy itd. Każdy, kto chce to załatwić siłowo (zakazem) jest głupem i ignorantem. Takie plakaty są tego przejawem bo przynoszą więcej szkody niż pożytku.
Można by w -tej logice- pokazywać na plakatach zarzynane zwierzęta, aby zmniejszyć "zdrowotnie" spożycie mięsa. Przeciwnicy aborcji powinni być za rozpowszechnieniem środków antykoncepcyjnych (logiczne przecież), a jednak nie są - bo to durnie i ignoranci. A znana sprawa trgedii łomżyńskiej matki, której odmówiono badań prenatalnych bo lekarz ją oszukał chcąc ukryć prawdę- kto jej potem pomógł? Czy ten zblazowany bigot- doktor? A może który z tych "bogobojnych moralistów'? Pewnie nikt z nich.
A powiedziano: nie osądzajcie, abyście sami nie byli sądzeni.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org