piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lomza wioska

brzydzę się pawlem z navary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

ona jest boska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Super fryzjerka ma salon na ul. Krótkiej Pani Ania koło sexshopu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Autor: marku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-08-11 09:41

najlepiej testami kompetencyjnymi, przeprowadzasz je wśród pracowników, można wtedy uzyskać ciekawe informacje (kto osiąga najwyższe wyniki, kto nie pasuje swoim profilem do stanowiska itp), w firmie, w której pracuje szef korzystał kiedyś z takich testów robionych przez Instytu Gaussa – iakg.pl – okazały się bardzo pomocne



wydaje mi się że takie testy może przeprowadzić tylko psycholog ale mogę się mylić
na pewno są bardzo pomocne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

powiem szczerze swego czasu woziłem do ślubu i silą rzeczy bylem chyba we wszystkich salach. najbardziej polecam Retro za ogół, dalej salę w Wygodzie i na kolejnym miejscu chyba Belfort (Baranowski). Największe porażki: RYŚ (największa porażka), FADOM, WENECJA, PASJONATA i kiedyś Korona (teraz jako Perła nie wiem jak jest).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Hej wszystkim, czy mozecie polecic mi jakies kursy maturalne? W maju pisze mature i chce podszkolic sie z matematyki. Czy jednak prywatne zajecia sa lepsze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

normalnie widz prześwity słońca :D

czas więc wywlec tyłek z domu i na spacer się wybrać

aloha ludziska miłego dnia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Gdzie możecie mi polecić fryzjera damskiego, który ładnie czesze na wesela?:P z góry dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

enya
Witaj Enya :):):)
Miło ,że Nas witasz kobieto pracująca ;)
Miłego :)


*SUN*
Po deszczu zawsze wychodzi słońce ,warto czekać ;)
Aloha SUN ,miłego :)


http://www.youtube.com/watch?v=Q82DvG2ICMY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Poczytaj na tej stronie opinie i testy różnych notebooków
http://www.notebookcheck.pl/

Ogólnie jest to serwis skupiający się tylko na notebookach. Testują różne laptopy każdej marki, tworzą rankingi podzespołów, recenzje itp. Na forum także można znaleźć wiele pomocnych rad od użytkowników. Sam kierowałem się tą stronę w wyborze laptopa. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

pawel z navary-... najpierw mówi a potem myśli. Chyba ma ADHD...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Kobieta może zgłosić się do OIK-u (Ośrodka Interwencji Kryzysowego) Godziny otwarcia; pon: 8.00-16.00 wt-czw: &.30-18.00 Pt: 7.30-15.00 Adres: Wojska Polskiego 161 (I piętro) telefon: 862169820. Tam pracują specjaliści, którzy na pewno jej pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

w Lipcu miałam wesele w Domu Weselnym ,,WENECJA" Serdecznie polecam. Jedzenie bardzo dobre, duże porcje, świeże. Miła obsługa, jeśli coś trzeba to służa pomocą. Właściciele tez bardzo sympatyczni, pomogą w organizacji, przy wyborze menu równiez służa pomocą i dobrą radą. Serdecznie polecam. Gdybym miała organizować jeszcze jedną taka impreze to na pewno tam.Pozatym piękny ogród. Jedyny mankament: schody, ale to nic strasznego. Ludzie poprostu musza troche uważać jak schodza na dwór i wchodzą na górę.. Pozatym teraz otwarta jest chyba również sala mniejsza na dole, gdzie nie ma schodów. Naprawdę warto, ja na salę czekałam ponad 1,5 roku i nie żałuję. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

Ona jest piękną kobieta! Ma śliczne kształty! Nie jakaś wychudzona ;/
a co ma w głowie, nie nam przyszło oceniać! Zawsze ją krytykujecie... A co ona zrobiła tym razem?! Ze nowe auto wybiera i jest z tego dumna?! Weźcie się trochę nad sobą zastanówcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

jak widzę ryj tego geja pawla z navary, to mi się nie dobrze robi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

trzeba byc kompletna miernota zeby budowac swoje ego na cudzym nazwisku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lomza wioska

ojciec pawla z navary stary pijaczyna, menel!vary

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org