czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

promo video: http://www.youtube.com/watch?v=TF3px0XrMIQ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

ale kibel w głowie.......zmień dilera babo.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

bless no masz rację , ja nie wchodzę na cudze konta osób których nie znam bo wścibski nie jestem, a takie poszukiwanie osób przez neta jak robi to Thomas kojarzy mi się z scamingiem fakem spamem i z stalkingiem i wirusami.

Jak ktoś był ofiaro stalkingu to wie o co biega , ludzie są żałośni byle kogo zapraszając do znajomych byle kogo aby pochwalić się liczbą znajomych na nk pasebooku czy twiterze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

dokladnie darkwarez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

heh trza by kiedys zawitac ino mac:]


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

do endo

ty masz stolec na gornej wardze


to prezent od cioci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

ola nie moge sie z Toba zgodzic - obserwuje to od 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!Czy u nas w Polsce wsiadziesz do autobusu ,tramwaju ,metra z psem rasy rotwailer???Nie!!!!!!!!!!! a tam tak!!!!!!!!!!!!!!! i co ??/ chodza bez zadnych kagancow!!!!!!!!!!!!!Ale!!!!!!!!!!!!!!!! nie poruszylas istotnego tematu !!!!!!!!!!!! ---wiem dokladnie ,ze weterynarze dostaja kase za leczenie zwierzakow -ale jaki r-k wystawia dla Urzedu Miejskiego ,to ich SLODKA TAJEMNICA !!!!!!!!!!!!na mojej dzialce kocica urodzila 4 kociaki - zajelam sie nimi, 3 rozdalam ale 4 musialam podleczyc ,chodzxi o koci katar. Znalazlam m-ce dla 4 , po utarczkach znalazlam lekarza ,ktory leczy bezdomne zwierzaki.Najpierw wzial na dobe , no.. niby dobrze ale po dwoch dniach to samo- wiec ja znow pojechalam aby dokonczyl leczenie .Wiesz co mi powiedzial?? -kot ma adres niech wlasciciel leczy!!!!!!!!!!!!!!! DOSTALAM BIALEJ CHOLERY -chyba za duzo ludzi bylo , bo ponownie zajall sie kotem--summa sumarum kot zyje i ma sie dobrze:)))poprostu zaleczyl a nie wyleczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!(ale nie wiedzial ,ze trafil na takiego uparciucha jak ja ) "malpa" uciekla z domu do kotlowni :))) i do dzis ma sie dobrze:)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

darkwarez

Koniecznie ;)


algeroth
Cześć Algi :):)
Na czym latałeś po mieście ?Widziałam latający dywan dzisiaj ,to byłeś TY ? ;)



megan
Dobryj djeń:):)
Radio gra od rana ,nastrajam się na wieczór ;) hehe

enya
Helou :)
Klocki wymienione ?

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

adelante to co napisales to raczej do mnie bo bestia666 jest juz praktycznie po szkółce ,ale on mi nic na ten temat nie odpisał, także dzieki i za to .


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

Nelli i co teraz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

nie kazdy zaglada do internetu przez forum mu nie pomozesz do gazety daj ale to i tak za pozno musisz jechac i oni dadza na nastpeny wtorek dopieero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

napisz ze przyjazny dla dzieci tam go opisz ze taki cudowny napisz tylko ze to twoj pies byl nie pisz ze przybleda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Forumowy POLITRUK przedłużył ważność ŻÓŁTYCH papierów?

hobbit wpadnę jak do żyje heheh...

A tak z innej mańki kawałek killer tekst wokal u Lettermana zawsze graja emocjonalni killerzy:)
http://www.youtube.com/watch?v=lOfjYc8jIJg

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org