czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

O godzinie 15.00 nie widziałem żadnego ruchu (związanego z remontem) - jedynie ten standardowy (blokujący przejazd przez miasto).

widziałem też ZNAK!

Bratniak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Robią z nami co chcą!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

o 17:30 tez ani widu ani slychu remontu - no coz do 15 pazdziernika jest czas, a tak poza tym to w dwa tgodnie sie pewnie uporaja, a po zimie bedzie nowy remont - tyle ze w ramach gwarancji :))).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Kijem tego, kto nie pilnuje swego!!!

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Pysiaczek napisał(a):

> Hejka Jakubie! ponieważ zostałam na tym forum okrzyknięta
> największą fanką Papa Dance czuję się w obowiązku udzielić
> odpowiedzi na Twoje pytania. Ogólnie był czad, szczególnie też.
> Stasiak jak zwykle uśmiechnięty od ucha do ucha, Waldemar
> kamuflował się za okularami słonecznymi ( pewnie zmarszczki i
> te sprawy :) ) Zieliniak podobnie, co do numerów to były
> wszystkie te nieśmiertelne, wiesz o co chodzi... Ola,
> Nietykalni,Kamikadże, Love Story, Nasz Disneyland.itp, itd.
> Byłam z lekka oszołomiona całą tą imprezą, ale premiery żadnej
> nie kojarzę.
> pozdrowienia!!!!
>
Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Zdzicho
Może raczej "informujmy" - to samo znaczy a ładniej brzmi .... ;)

CK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

A NKJO przy placu Kościuszki (dawna partia)? Dają licencjat pod nadzorem UW.

°°°°°°°°°°
... evaa ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Do czego pijesz szanowny MirRobDer???

Wszyscy zainteresowani (a już na pewno forumowicze) wiedzą ile sierpni liczy sobie portal...A Ty czego sie spodziewałeś?Czyżby wielkiej fety z tego tytułu? Może sie nie domyślasz, ale tam ludzie ciężko pracują na to by, jak sie wyraziłeś: "postawił pierwsze kroki, wypuścił pierwsze ząbki, zaczął pokazywać pazurki". Stąd wniosek prosty ze w tym "zaaferowaniu i ferworze dysput" jubileusz przemknął niezauważony (prawie). O.K. teraz ja Cię pytam, co Ty zrobiłeś, by "dziecko rozwijało się dobrze"??

W związku z tym...

Co zrobisz w związku z tym?

moze zablokujesz Łomżę od Kisielnicy do Śniadowa na znak aprobaty i łączności....a może na znak protestu???

Quiz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

witam mam problem z paczkomatem koło kauflanda a dokladniej nie moge odebrac paczki jest ktos w stanie mi pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

taaa przymarza bardzo często trzeba pukać i kilka razy próbować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Miałem podobny problem z tym automatem.Trzeba poprostu chwilke odczekać i kilka razy mocno kopnąć w drzwiczki i po problemie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

gimbaza jak najbardziej na przyczepkę do I LO

nauczyciele nie mają problemów z godzinami, upieram się, że się nie angażują :(

przyjmują masę laureatów, z którymi nie ma komu pracować;

także dzieci "vipowskie", nauczycielskie, które w większości miałyby problemy wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

proponuję, żeby pracownicy tzw. cywilni prokuratury dmuchali w alkomat. niektórym by się to bardzo przydało :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polemika z najpopularniejszymi argumentami Euroentuzjastów. UE zgubna dla Polski

Co myślicie o kurpiach? jacy to ludzie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org