wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Info o ziomex-sie .

Kalesony odpoczywają ;)


Robcio fajna bryczka ,od razu lepiej wygląda temacik ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

dobra nara wam miłej pogawędki...

nic tu po mnie.........




hej,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

mowisz?????



kaleson????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

chcesz sie umyc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

Cholera,czy jej nikt nie potrafi uciszyć?Mam taki apel niech ktoś jej zrobi zdjęcie i opublikuje na forum,skoro ona może kogoś oczerniać to dlaczego jej tego nie zrobić?Poznać ją pewnie można na poczcie po tym że wysyła dużą ilość przesyłek.WANTED ALIVE OR DEAD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

buty mi przynies z samochodu i kosmetyki. ja ide na wc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

chodz umyjesz sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

maly zgubil odwage w lesie:d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

Czy jej nikt nie potrafi uciszyć?Mam taki apel niech ktoś jej zrobi zdjęcie i opublikuje na forum,skoro ona może kogoś oczerniać to dlaczego jej tego nie zrobić?Poznać ją pewnie można na poczcie po tym że wysyła dużą ilość przesyłek.

WANTED ALIVE OR DEAD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

Do Casey63 Mi chodziło o to że tylko kliknie się google hasło ( świadek jehowy) wyskakuje mi tego typu odpowiedzi! nie wnikałem o czym tam piszą ,
myślałem że ktoś mi odpowie na pytanie czy tylko google.pl wyświetlają się takie odpowiedzi czy każdy w nie ważne w jakim kraju kliknie i dostanie taką samo odpowiedź jak google.pl>>>>>

Świadkowie Jehowy - kim naprawdę są?
www.psychomanipulacja.pl/tem/swiadkowie-jehowy.htm - Kopia
Kim naprawdę są świadkowie Jehowy - sektą czy niegroźną organizacją? Co mówią byli członkowie świadków Jehowy? Zobacz, co jest u świadków Jehowy najbardziej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

pa...

:)))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

Ja tam tylko pracuję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

bye bye

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

najpierw mała suczka, teraz drapieżny kociak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

ADMINIE POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

Wczoraj pomiędzy 13 a 15 z ośrodka rehabilitacji dziennej na ul. Sikorskiego 222 skradziono niebiesko - biały plecak. nie chodzi mi już o sam plecak, czy tam bluzę, czy o napoje się w środku znajdujące, zależy mi na papierach notatkach i płytach które się tam znajdowały, była tam też pieczątka wystawiona na Usługi Fizjoterapeutyczne numer tel tam był też. proszę tylko o zwrot tych rzeczy dla tego co ukradł sa nic nie znaczące a dla mnie to poważna sprawa bo odtworzenie tego wszystkiego zajmie mi troszkę czasu w pewnych adresów zapisanych w notatkach i tak nie odtworzę wiec proszę tego co mi to zakosił o zwrot niech wrzuci do skrzynki lub podrzuci do firmy z której to skradł na podwórko za budynek lub nich zaniesie na plażę i powiesi na łódkach przy domku ratowników. Bardzo mi zależy na wszystkich papierach rachunkach pieczątce fakturach listach uczestników pewnego kursu bo odtworzenie tego wszystkiego zajmie mi naprawdę dużo czasu i nerwów a jak by ktoś znalazł jakieś płyty lub notatki lub pieczątkę proszę o kontakt na adres malinatom@poczta.onet.pl będę wdzięczny za każdą informację

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Info o ziomex-sie .

ZE NIE ZYJE OCZYWISCIE:D

ĆPUNKA:D

ODELACIALA HAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org