czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Mamy sporo darmozjadów w Polsce. Twoim zdaniem powinniśmy sprowadzac jeszcze więcej?
Moim zdaniem skoro mamy sporo darmozjadów to tymbardziej powinniśmy walczyć z nimi.
Jak wrócisz z lasu i znajdziesz na sobie 2 kleszcze (pasożyty) to co zrobisz?
- jak najszybciej się obu pozbedziesz
- powiesz - skoro juz mam teych darmozjadów to zaprosze jeszcze jednego, z Kaukazu, żeby było multikulti a i swoja bazę wirusów zaktualizuje

A co ja mogę zrobić na poważnie? Tylko ponarzekać mogę, bo nawet nie mam aparatu , żeby im zdjęcia robić. Zresztą to niebezpieczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

WITAMY NA STRONIE PODMIOTOWEJ
KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W ŁOMŻY
W BIULETYNIE INFORMACJI PUBLICZNEJ




Komenda Miejska Policji w Łomży
www.lomza.policja.gov.pl
ul. Wojska Polskiego 9
18-400 Łomża
woj. podlaskie
Jeden w te lub wewte nie odgrywa różnicy powinni ostrzyc.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Oczywiscie, dużo takich przeszczepieńców jest w stanach i wszyscy ok. (przeważnie)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Do monikachrzan młoda jesteś mało wiesz miałaś kiedyś do czynie z sadem czy policja ? Jak tzw towarzystwu będzie się palić grunt pod nogami zobaczysz o czyj tyłek zadbają pierwsi na pewno nie o Twój, miałem do czynienia sadem i policja ale w nie sprawach karnych to wiem coś o tym.
O mój tok myślenia się nie martw ja mam umysł otwarty , życie jest za krótkie ujowe w Polsce żeby do głowy sobie brać tego typu zagadnienia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Tak z czystej ciekawości. Gdzie można na terenie naszego pięknego miasta zobaczyć pracującego Czeczena lub Czeczenkę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Jest jeszcze coś takiego jak np. umowa przedwstępna itp. Musisz mieć również i środki własne, nie jest to może trudne ale pomyśleć nad tym trzeba,zależy jaki biznes chcesz otworzyć,jeśli chcesz kupować jakieś maszyny dobrze mieć już za sobą jakieś konkretne rozmowy wstępne żeby złożyć je wraz z wnioskiem co przyśpieszy dotację ...chcesz coś więcej? daj znać, porozmawiamy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

27 sierpnia robimy bassline 002

http://www.youtube.com/watch?v=TF3px0XrMIQ

szczegóły: www.utopia.podlasie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

hmmm... audi tt

no nie wiem , pomyśle.....

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry katolik , senator PiS W. Bonkowski miał stosować wobec żony przemoc fizyczną i psychiczną, próbował przedstawić ją otoczeniu jako osobę niezrównoważoną i groził bronią jej rodzinie.

Andy
Żyjąc w takim kraju i ustroju jaki mamy, człowiek jakiego opisałeś to ślepiec :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org