sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

Donald- tak, masz rację. Ceny są wyższe od rynkowych. Ale mi chodzi o sam fakt. I tak nikt nie kupi w I przetargu ale ceny z czasem się unormują. Fakt, że nasi rzeczoznawcy wyceniają w zależności od zapotrzebowania. Pytają właściciela: ile to ma kosztować a później udają, że pracują, porównują, wyceniają wg różnych wzorów i.... wychodzi im tyle ile chce właściciel. Ale to kwestia roku- dwóch i ceny będą naprawdę rynkowe.
Oby tak dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

te co pamiętam to działka na Rządowej, na rogu polowej legionów, na osiedlu medyk i kilka innych... I haczyków nie było, normalne przetargi, wadium i licytacja.
Inne miasta mają więcej działek w posiadaniu ze względu na swoją budowę. Jak ostrołęka, która jest rozciągnięta i ma pełno nieużytków, których nikt nie chce kupować, tego już pewnie nie sprawdziłeś...
a pro po, rodzina Czernawskiego? jesteś na etacie czy społecznie zachwalasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

Maślanka przestań bredzić.Córki doktora na otarcie łez mają trzysta tysięcy.T

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

Na polowej kiedyś wymieniałem w oplu vectrze b 16 zaworów i za robote wzieli 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

ul. J.PAWŁA , Bema , Wyszyńskiego , Raginisa , ewentualnie 71 Pułku Piechoty ,Mazowiecka NIE SZUKAJ NA KOSZARACH TO JEDNA WIELKA MELINA

NO I SADOWA tam to omijaj z daleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

czy ktos ma konto vip w pko bp i czy warto?? do kogo się zgłosić i jaka jest tam obsluga??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

100mph mozesz powiedziec co to za placówka i jak się tam dostać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

buu ale zatrudnił cię browar czy firma Progres?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

"chodzi o pomoc w napisaniu udzielenie wskazówek to chyba nie oszustwo" - znam czlowieka, ktory w tym akurat moze Ci pomoc - nazywa sie PROMOTOR.
Ale rzeczywiscie pomoc nie jest oszustwem, ale "...napisała by mi prace inżynierską z informatyki na jak najszybciej..." juz jest. Nikt nie jest genialny, ale sa pewne granice, ktorych nie powinno sie lamac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

a co to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

a spytam ---dziadka kalesony---- czy ja to mogę przyjść??????

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejny sędzia przyłapany na kradzieży

może przyjść każdy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org