poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie! Piszcie cokolwiek?

A ja nadal się upieram przy tym, że ze wszystkich małych miast do 30 tysięcy mieszkańców w tej części Polski, Zambrów nie zasługuje na miano "wioski zabitej dechami". A Olimpia jest klubem prowadzonym i rozwijającym się bardzo dobrze i z pomysłem.

Hokus także Cię pozdrawiam i dzięki za dyskusję. Przy okazji zapraszam na forum skyscraper, może będą okazje do dalszych polemik :D.

Sylwek, a raczej tenpub, powodzenia w programie i w dalszym rozwoju interesu. Kto wie, może kiedyś się dochrapie jakiejś ciepłej posadki u Ciebie.

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie! Piszcie cokolwiek?

Ach i bym zapomniał o najważniejszym!

ZAMBRÓW RZĄDA DOSTĘPU DO MORZA :-)

to mi się spodobało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie! Piszcie cokolwiek?

Za darmo nie pracujecie , płaca wam za godziny przepracowane :)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie! Piszcie cokolwiek?

HokusPokus
obecnie jestem po etapie 2 (http://jakzostacmilionerem.pl/zasady/1#id1) + myślę że dałem radę pomimo 'stresu' ( na szczeście komisja z dragons den są to osoby wyrozumiałe i wszystko można opisać własnymi słowami)

2. słowo pub- skrót od public :) portal nie tylko skierowany jest do pubów lecz do pizzeri fast foodów klubów restauracji itp :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie! Piszcie cokolwiek?

dobrze ze kur** nie pod latarnia w południe... skończ pisać te brednie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org