poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

Który chcesz to Ci otworze :-)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

Najtańszy papier toaletowy masz na budowach w postaci worków po cemencie :)


Baaaaaaa !!!!!!! Mało powiedziane że najtańszy :) Za darmoszkę masz :):)

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

To się na ciacho nie załapałem :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

albo 7 lat studiował na PWSIiP xD wykształciuch xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

SPAM ?:) OK
Ich möchte Dir über Weihnachten in Polen erzählen. In meiner Familie verbringt man das Weihnachtsfest traditionell. Vor dem Weihnachten machen wir zu Hause Ordnung. Am Heiligabend schmücke ich den Weihnachtsbaum. Meine Mutter serviert zwölf Gerichte. Zum Beispiel Rote-Bete-Suppe, Teigtaschchen mit Kraut und Pilzen, gebratener Karpfen, Getränk aus Trockenobst und Heringe. Wir essen kein Fleisch. Mein Vater legt Heu unter die Tischdecke. Wir lassen ein zusätzliches Gedeck für einen unerwarteten Gast. Bevor wir zum Tisch sitzen, teilen wir die Oblate. Mein Vater liest einen Abschnitt aus der Bibel vor. Wir singen Weihnachtslieder. Gewöhnlich feiern wir im Kreis der Familie. Alle bekommen kleine Geschenke. Um Mitternacht gehen wir zur Christmette. Dort singt man Weihnachtslieder und hört die Weihnachtsgeschichte aus der Bibel. Am ersten Weihnachtstag besuchen wir Verwandte und Freunde und wir erholen uns.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

kontakt do mnie : gg 8105733

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

Witam.Czy ma ktoś na forum sprawdzonego mechanika do naprawy aut francuskich, głównie renault scenic, chciałbym wymienić rozrząd a w ASO przesadzają z cenami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli przypomnisz sobie to poproszę o nazwę tej hurtowni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

W slegrosie kupiliśmy stocka za 18zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

DZIS W LOMZY FIRMA I DJ AMTU
Support: YAK , RYHU
START: godz.20 KLUB ATLANTIC

info potwierdzone!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

ministrowi chyba ta łorenzada z biedronki wali do głowy i chyba awansował na wsi na starszego opiekuna obory z capami bo coś wie na temat awansów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

Otóż to

Maro1234 dzieki za rozmowe, ostatnimi czasy na tym forum nic tak mnie nie zainteresowało jak polemika z Tobą

pozdrawiam Ciebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

wg.prawa cywilnego
Miejscem zamieszkania osoby jest miejsce w którym osoba ta przebywa z zamiarem stałego pobytu.

Pochodzisz z Zambrowa, mieszkasz w Łomży i tu się osiedliłeś więc chyba przyjechałeś z Łomży

Z drugiej strony przyjechałem z miejscowości X mówisz o miejscu z którego wyruszyłeś do punktu docelowego :)

aj better :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kryje największą aferę fiansowaa w historii wolnej Polski!!!!!!!!!!!!!!!

HokusPokus w sumie w dragons den mówią "przyjechałem z..." więc w sumie z Łomży :)

"Smieszny klub i jego kibice" powiem tobie tak na zambrowskim forum poruszyłem temat 'zambrowiaków' taka jest prawda 80% to ludzie... (nie chce tu robić tematu o zambrowie) ale te 20% (a może i mniej) to są ludzie z którymi można się świetnie dogadać więc nie jest tak źle :) i nie będę ukrywał iż w Łomży jest dużo więcej osób 'życzliwych' lecz znajdą się wśród nich też tacy sami ludzi z mentalnością 'zambrowiaka'

Donald
Przeczytaj temat :) ale nie mogę wszystkiego zdradzić :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org