poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

Idź pajacu spać i ogarnij. Nie takie ekipy po niskich ligach się tułały. Przykład Lechia gdzie wyprowadzili ją właśnie kibice. I co myślisz łbie że Lechia w IV lidze była niczym a Warta Poznań czy jakiś Tur Turek Pierdziszewo to było coś bo II liga... I poczytaj ile klubów upadło i zostały założone nowe stowarzyszenia więc nie prowokuj tekstami o tworze bez historii. Gratuluje awansu i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

Maro1234
Tak więc proszę, o to lista stworzona na szybko inwestycji w Łomży:
Stadion
Pływalnia (druga w mieście)
Remonty dróg (aktualnie ulica Piłsudskiego)
Plany budowy Via Baltica
Mylisz się odnośnie braku ogrodzen na placach budowy galerii. Takowe są:)
Plany budowy bulwarów na narwią
Orlików i boisk ze sztuczną nawierzchnią nawet mi się liczyć nie chce, ale zapewniam, że jest tego dużo więcej niż u Was:)
Teatr Lalki i Aktora
Państwowa Wyższa szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości jest ciągle rozbudowywana
Urząd Celny przy ulicy Poznańskiej
Zmodernizowana Oczyszczalnia ścieków
Zapewne jest także dużo więcej posunięć, jednak nie chce mi się grzebać w tym wszystkim bo to i tak bez sensu:)

A tu masz artykuł z sąsiedniej Ostrołęki odnośnie rozwoju naszego miasta:) Mimo, że Białystok skrupulatnie nam przeszkadza w rozwoju to jednak jakoś sobie radzimy:) Życzę i Wam podobnego rozwoju:)

http://www.moja-ostroleka.pl/ostroleka-dzielnica-lomzy,1284408907,arch1288803705.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

Maro1234, prosze Cię bo na siłę chcesz pokazać jak nie mam racji,
ciesze się że z Zambrowa robi się porzadna miescina i nie wyrasta na dobre miejsce dla ludzi, oby cała Polska sie tak zmieniała

jednak w kwestiach kibicowskich piłkarskich a może i rozwojowych bo to sa 2 rózne skale które ciężko porównać nie dane nam dyskutować bo jak w pierwszym naprawde wszyscy staraliśmy Ci się udowodnić że jest zupełnie inaczej
tak w drugim przypadku ciężko jest to porównywać

miszcz
jeszcze warto wspomnieć o tym instytucie co budują przy PWSiP, swoją droga tak szybko ten budynek stawiają że szok



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

dobra rozwalę Zambrów jedną inwestycją:

MOST ENERGETYCZNY Z LITWĄ I STACJA ROZDZIELCZA z 400kV/110kV pod Łomżą - koszt inwestycji: 2 mld zł

dziękuę :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

ale przecież oni będą mieli kino 3D xD ja żeby zobaczyć krowę, muszę jechać na wieś, w Zambrowie wystarczy wyjrzeć przez okno - kino 3D najnowszej generacji :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

PAWEŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TY JESTEŚ PSYCHICZNY JAK JA DOBRZE O TYM WIESZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gronkiewicz będzie w areszcie tańczyć Waltza..?!

PAWEŁKU MÓJ KOCHAM CIĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org