niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

A ja powiem tak z swojego doświadczenia, na kogo jak na kogo ale na Policje w Łomży nie można narzekać mam już swoje lata i tylko raz na kilkanaście razy mógłbym mieć coś do nich.Jak z szacunkiem traktujesz ich jak swoich i nie masz nic poważnego na sumieniu to potraktują Cię jak swojego przerobiłem to kilkakrotnie, To są też ludzie i naprawdę kumają jak jest. Możecie sobie walić hasła hwdp itd. ale gówno wiecie o życiu, do Straży i Policji w Łomży naprawdę nie ma się co czepiać. I możecie sobie po mnie jechać pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

piszesz jako glina?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Nie jako mieszkaniec tego miasta, nie jestem ani dresem ani krawaciakiem zwykłym mieszkańcem i ja do nich naprawdę nic nie mam chociaż za młodziaka i nie tylko nie raz mogli by mi bajzer zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Wiesz nic z tych rzeczy, w szczegóły wdawać się nie mam zamiaru. Sprawiedliwość rozliczam po swojemu, i zapewniam Cię jak by tu byli psełdo policjanci nie pisał bym do Ciebie z tego miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Nikt nie pluje na policję. Ale niektórzy zachowują się niestety po chamsku, a to władzy nie wypada. Szczególnie młodzi. Przekrocz prędkość, stań na pasach, nie zatrzymaj się na ''stop''. Jeżeli będzie jechał za tobą radiowóz, masz zagwarantowany mandat. Niestety, sami policjanci na służbie robią takie wykroczenia nie uczestnicząc w akcji. Nie dalej jak wczoraj na ulicy Rządowej policyjna kia ceed zatrzymała się na przejściu dla pieszych. Byłem za nimi i tak sobie pomyślałem: żebym to ja stał tam gdzie oni, a oni tam gdzie ja już byłby problem. I tak to jest. A kto wystawi policjantowi mandat na służbie??? Już nie będę się rozpisywał na temat jak to szanowni policjanci brzydzą się kłamstwem. Zastrzeżeń jest wiele, lecz nikt nad nimi nie stoi.
Ale dla otuchy napiszę Ci tak, miałem styczność nie z jednym policjantem i nie tylko z drogówki. Są tzw. równe chłopy jak i zawistni ..... członkowie tej ''rodziny''.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Ja nie chcę się przyjąć do Policji. Wolał bym odbyć zasadniczą służbę wojskową gdzieś w Rybniku niż się przyjąć do policji ,lub wyjechać na misję do Afganistanu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

może lepiej czytaj a kolega niech pisze/spisuje

aaa me ,,PSEŁDO'' d...k

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Ale to już do ich obowiązków należy, no poważnie człowieku pijakowi za kółkiem czy chodźby typkowi co na pasach wymija bez rozeznania. Podarować takie coś jeśli przez głupotę kierowcy mógł by ktoś zginąć Twoja Matka, siostra czy brat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Autor: rambo777 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-03-11 23:28

Nikt nie pluje na policję. Ale niektórzy zachowują się niestety po chamsku, a to władzy nie wypada. Szczególnie młodzi. Przekrocz prędkość, stań na pasach, nie zatrzymaj się na ''stop''. Jeżeli będzie jechał za tobą radiowóz, masz zagwarantowany mandat. Niestety, sami policjanci na służbie robią takie wykroczenia nie uczestnicząc w akcji. Nie dalej jak wczoraj na ulicy Rządowej policyjna kia ceed zatrzymała się na przejściu dla pieszych. Byłem za nimi i tak sobie pomyślałem: żebym to ja stał tam gdzie oni, a oni tam gdzie ja już byłby problem. I tak to jest. A kto wystawi policjantowi mandat na służbie??? Już nie będę się rozpisywał na temat jak to szanowni policjanci brzydzą się kłamstwem. Zastrzeżeń jest wiele, lecz nikt nad nimi nie stoi.
Ale dla otuchy napiszę Ci tak, miałem styczność nie z jednym policjantem i nie tylko z drogówki. Są tzw. równe chłopy jak i zawistni ..... członkowie tej ''rodziny''.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/

albo spróbuj im zrobić zdjęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

i co zrobię z tym zdjęciem? pojdę do nich i powiem wystawcie sobie mandat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

A wcześniej Lady Punk i mniej niż zero :-) Można tak długo. Cóż jak powiadają " kiedyś cukier był bardziej słodki a sól bardziej słona". Coś chyba w tym jest. Fajnie powspominać. Był czas wtedy na wszystko, nie było zawiści. Brakowało kolorów, swobody i wolności. Dziś mamy to wszystko a jednak sami ograniczamy swoje życia. Mam nadzieje, ze nasze dzieci to zmienią. Megan fajnie się z Tobą wspomina, idę jednak się przespać. Kiedyś można było do rana z kumplami pogadać i potem iść do szkoły. Teraz nie chcę ryzykować zaspania. Do następnego...
P.s. W życiu piękne są tylko chwile dlatego je chętnie wspominamy :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

'bez poctawnie' daj spokój chłopie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

O tak, a te ktorych nie znamy coraz czesciej budzą obawy. Dziekuje. Dobranoc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Dlatego takie niebo zachmurzone:):):)

A od jutra będziecie świecić na zielono :)
Ba , mało tego oczy wam się skoszą :):):):)

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Od dziś chodzić w okularach 3D , będziecie mieć odmienne stany świadomości :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

a przypadkiem za tym nie stoi PLATFORMA OBYWATELSKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

pamiętaci te marsze po śmierci papieża co one zmieniły i jak ludzi. smiechu warte.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Radio Nadzieja to jedyne medium, które ukazuje problemy. Pokazuje coraz więcej regionu. Nie ocenia. Przynajmniej nie słyszałem. A nawet jeżeli to co, to ze diecezjalne to nie może!! A tak w ogóle co tu manipulować, Ten cały Riposta to chyba przedstawiciel wszystkich marketów, które nie mają jeszcze koncesji, bo o to chodzi.
Pan prezydent spłaca chyba długi. Ilość sklepów wcale nie zwiększy ilości kupujących, a podatki i tak będą spływały poza Łomżę, bo markety nie płacą tu podatków. w ten sposób zabija się miejskich przedsiębiorców (hurtowników). Także takie to mamy rządy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Oni lubili czarne parady zanim stało się to modne...” Czy to nie styl zimexów i paplików!!

Czytając Twoje wpisy dochodzę do wniosku, że z wszystkiego się wyśmiewasz. A jaki jest Twój umysł - jeżeli go w ogóle posiadasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org