niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

do :7angelfree
moge sie zalozyc ze robisz tam zakupy
a cytujesz JK

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

linia nr. 5 łomżyńskiego MPK kursuje tylko w jedną strone (od gazowni w strone wojska polskiego ) kiedy doczekamy się jazdy w drugą stronę (od wojska polskiego do gazowni) to ułatwiło by funkcjonowanie maista i ułatwiło szybszy dostęp do miejsc pracy lub zamieszkania ul.spokojna jest już po remonie nie widzę problemu puszczenia tam autobusu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

W tych autobusach niema wstecznego,w tych nowych co kupili mają mieć ,może wtedy coś się zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Gdyby szef był debilem to pewnie dziś dźwigałby skrzynki ......jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

jkowalski dla twojej wiadomości nie skorzystałem z ani jednego programu pomocowego i nie dostałem ani grosza premii z UE.Ja osobiście nawet jestem za żeby rolnicy płacili zus a wszelakie dotacje i subwencje były do produkcji a nie za to że ktoś jest rolnikiem!!Osobiście dzierżawię ziemię o takich typów co mają glebę na siebie siedzą na krusie kasują ode mnie ok tysiaka za hektar dzierżawy a dopłaty bezpośrednie i ONW zgarniają do kieszonki!!!!!A tak naprawdę siedzą w Łomży i najczęściej prowadzą jakieś intratne biznesy.I sam widzisz że pieniacz i szyderca niejaki duch osrał zbroję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Ja jestem za...
Bo w tych jednostkach to sami frajerzy,fajtułapy,barany itp. itd.

W normalnym życiu sobie nie dali rady to tatuś ,mamusia,wujek,dziadek załatwił.Ba ostatnio dowiedziałem się ,że i dzieci ormowców(tych dzisiejszych sprzedawczyków) przyjmują.To istna patologia wśród ludzi władzy.

Za jakie grzechy mnie ma pouczać frajer ,który jedzie mi z tekstem ,a podstaw kodeksu karnego nie zna??No dlaczego??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

"Policjant z Warszawy zamieszany w zabójstwo poszukiwanego biznesmena..." Nie chce tu nikogo zbyt wcześnie osądzać ale jak to prawda to gościu ma przejebane, musi być z niego niezła kolba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Polska mentalność, jak ktoś ma więcej to trzeba go zgnoić. Każdy z was, gdyby miał możliwość ciągnąłby tyle kasy, ile się da. Ale nie daj Boże sąsiad czy ktoś ze wsi ma więcej, to trzeba go znienawidzić. Zaraz pojawią się komentarze, że sam biorę dotacje z UE.. z góry uprzedzam, że nie bo nie mam ziemi nie jestem rolnikiem, ale odkąd mam możliwość zarabiam osobiście na swoje potrzeby. Wystarczy trochę chęci i łeb na karku zamiast narzekać weźcie się za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

nauki przedmałżenskie czy kursy ?
nauki sa w kilka razy w roku w Kosciele Sw Brunona w Lomzy, zdaje sie ze w kazdy 1 i 2 poniedzialek miesiaca, chyba 3 spotkania, koszt okolo 70 złotych. ale najlepiej zadzwon na parafie , lub podjedz do kancelarii - w internecie sa godziny , kiedy kancelaria czynna. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Ale kotleta zes odgrzal ... Z rosji jestes? ...skylink.ru ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego skurwysyna!
Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!

Fragment tekstu z filmu ''Dzień Świra" Marka koterskiego


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

nie bądźmy obojętni na tych co zatruwają atmosferę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

To ty powinieneś napisać wniosek po to ten wasz klub istnieje żeby właśnie w takich sprawach pomagać ludziom ,a ostatnio zauważyłem że na nowej ulicy która się produkuje za gaspolem (przedłużenie Przykoszarowej lub spokojnej są zatoki dla autobusów jakaś linia ma tamtędyk lecieć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

Pelikan- mój pierwszy rower :-) Zjeździłem pół Łomży, park przy Waryniaku, cmentarz :-) Podbijam stawkę i dorzucam wspomnienie zapiekanki z pieczarkami wydawanej z przyczepy kampingowej Niewiadów :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ziomex,paplik gorszy polak zaproszenie na impreze

jak by ci stara ciągle rogi doprawaiłto też byś się w..rwił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org