niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

jedziemy dalej z tą parszywą obłudą, że policja w Twoim mieście nie ma nic wpsólnego z polityką / Zanim zacznę następny temat, zobacz kto w Twoim mieście jest komendantem Policji/ przyjezdny zapewne!!!!!!, po to aby się odbił na grupie i poszedł na emeryturę, z dużą kasą, a nic w swojej służbowej karierze nie zrobił. Z reguły tak jest, że nieudolnych upycha się tam co nic nie mogą, a to są pobratyńce./ Jak się dostaniesz do tych szeregów , to nic nie zrobisz jeżeli nie poddasz się/cdn/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

wygladasz mi na kraweżnika co sie nie spełnia w policji !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

Tak macie rację...zobaczymy kiedy w końcu ktoś weźmie się za kontrolę czy dotacje są przeznaczane zgodnie z założeniami bo "Państwo" na wsi nie zdaje sobie sprawy jakie z tego mogą być konsekwencje - myślą że dostają dotację to właśnie np: na nowe BMW albo na nowy telewizor a to nie tędy droga oni dostają na rozwój swoich gospodarstw itp, ale na pewno nie na luksusy(NO CHYBA ŻE passatem zaorze pole hehe) i żadna tutaj zazdrość poprzedników tylko może czas żeby zacząć uczciwie wydawać te pieniążki na co się je dostaje... Swoją drogą to wszystko przedkłada się na podatników z których państwo ściąga kasę żeby wpłacić składkę "Unijną" żeby nasi szanowni rolnicy mogli dostać te dotacje. Oczywiście ich podatki są najmniej oprocentowane, dostają od państwa ulgi ile tylko wejdzie,np: KRUS- ok 250 zł na kwartał bez względu na zyski, gdzie nam co miesiąc od wypłaty potrącają ok 31%,dostają dopłaty na paliwo itd...dlatego dotacje przeznaczają na nowe auta ale to nie jest tak dozwolone -część takich przypadków wiąże się z poświadczaniem nie prawdy , najprościej mówiąc dokumentują zazwyczaj tylko "tak jak musi być" żeby dostać tę dotację a przeznaczają na coś innego...nie piszę tutaj o wszystkich ale wiem że tak jest i jest to na porządku dziennym więc może czas najwyższy przyjrzeć się temu procederowi i chyba są stworzone do tego instytucje które kontrolują czy wydawane te pieniążki są gdzie powinny a nie wyłudzane na luksusy:

http://wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,2848625.html
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090416/REGION99/811527500
http://www.ppr.pl/artykul-rolnicy-wyludzaja-dotacje-na-potege-128426.php

to kilka przykładów nie koniecznie o luksusach...
.......I to wygląda tak np: Panie Jakeson i nie żeby dotyczyło to bezpośrednio Ciebie- ale może naprawdę trzeba byłoby uczciwie zapracować na tę kasę w niektórych przypadkach a potem dopiero mieć satysfakcję że mam coś z uczciwej pracy... a i nie że mi się należy tylko dlatego że jestem Rolnikiem( oczywiście nie dotyczy wszystkich)...A potem przyjeżdża taki do miasta i uważa że jest "VIP-em" i wszystko mu wolno bo ma nowe BMW z dotacji.... A może skoro jest kryzys to może tutaj trzeba byłoby poszukać i odzyskać to czego nie powinni niektórzy dostać- sądzę że troszkę podbudowałby się troszkę budżet Państwa..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

no i ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

jedziemy dalej, odezwał się jakiś "plecak" tzw" pchany. Wracamy do testów: jak można włózyć kółko w kwadrat, albo odwrotnie w zadaniu 3-4; lub na samym końcu. Właśnie ten ostatni coś takiego zrobił i dostał się do policji tzn.ANTEUSZ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

Anteusz !!!, pchałeś kółko w kwadrat, czy trójkąt tumanie jeden. Przec ieżz tam są zadania nierozwiązywalne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

Lepiej zróbcie coś, by były w środku posprzątane. Wielokrotnie trzymając się za rurę u góry mam brudną dłoń. Czy tak ciężko rano przed wyjechaniem w trasę przejechać szmatą?
Taka prawda o łomżyńskich czerwoniakach. Syf. Plus nierzeczywisty rozkład jazdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

jedziemy dalej!!! . Anteusz!!!!! powiedz mi królu/ znawco i rozłóż mi na znamiona np. twoje zachowanie. Tuman jesteś i tyle. / Mam nadzieję, że nie rzadzisz żadną jednostką na tym terenie, bo odnoszę wrażenie, że jesteś kolejnym "spadochroniarzem, który przyleciał do Łomży aby zdobyć grupę i dać dyla.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

ile KMMPK dostaje premii za tą miłosną reklamę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

W zoologicznym 'Puszek' na ul. Dwornej bodajże na górze tej ulicy jest tanio i bardzo miło obsługują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

2.20 za jednorazowy to chyba nie dużo

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I teraz wszystkie kobiety sie kłócą: te które chcą mordować i te ktore nie chcą .. Jedne drugich nie przekonają..

pokrzywdzony, pokrzywdzona - mandat był z pińcet pewnie buhahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org