sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internauci mają używanie

U mnie koleżanka w klasie ma sztachety zamiast zębów ;)

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Ja zaczynałem swoją przygodę z moto od kawy zxr 750 :P i jakoś wcale za dużo mocy nie było... jak masz nierówno pod deklem to i na skuterze się zabijesz :D więc bież takie moto jak Ci się podoba ;) ... teraz najlepiej łyknąć zx636 03-04r lub f4i no jezeli cos starszego zx7r daje radę :)

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Oj ujadacie to ujadacie ale sami nawet grosza nie dacie.
Zazdrościsz księdzu to nim zostań - bezrobocie napewno ci nie zagrozi.
ferdo piszesz o jednym takim z Torunia szkalując go. Nie piszesz że po nieudanej akcji wykupu stoczni były ogłoszenia że kto chce aby mu wpłatę zwróconą to niech się zgłosi po nią z dowodem wpłaty tam gdzie jej dokonał.
Sami wpłacający tak zaproponowali że pieniądze po zwrot których nie wystąpią przeznaczają na utrzymanie rozgłośni i dzieła przy niej powstające min. uczelnię do której i ty masz możność się zapisać.
Więc jeśli masz odrobinę honoru i uczciwości winien jesteś to odwołać i przeprosić
Zamiast tu obrażać wlącz lepiej to radio i posłuchaj jak wielu równych wiekiem tobie młodych ludzi dziękuje za przeprowadzone dla nich rekolekcje ukazując swe pokręcone przez młodzieńcze wybryki drogi swego życia.
(możesz je w całości odsłuchać na stronie archiwum radia). Sprubój a nie pożałujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Na goglach pod Augustowem b. tanio znalazłem.
Oferowana tobie cena tu jest kosmiczną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Dzisiaj widziałam w EKONOMIE (jestem uczennicą) plakaty z info o kierunkach i liceum będzie w profilach z rozszerzonym:
angielskim i wosem
niemieckim i angielskim
matematyka i gegrą.

Ogłoszenia sama rozwieszałam.

16 kwietnia jest dzień otwarty, zapraszam, może wtedy się coś wyjaśni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Chyba nic się nie dowiem więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Widzę, że mój post rozpętał burzę :] Spoko, bardzo się z tego cieszę. Wiejska część forum się obruszyła i o to chodziło. Z resztą wiedziałem, że nie ma po co umoralniać ludzi srających na podłogę w kiblu, ale coś mnie podkusiło.
Nie ma co się przekrzykiwać, bo na jeden normalny post w tym temacie przypada dziesięciu krzykaczy.

Dr Still Hummer i inni haterzy- dziękuję za konstruktywną krytykę. A co do niewykonalnego prawa to kosze na śmieci są, i to właśnie do nich się wyrzuca odchody:
http://www.animals.com.pl/open_pl.php?page=pages/page11b_pl.inc

http://superlomza.pl/Community/65661,Blog_Wpis,Straz_Miejska_w_Lomzy_karze_za_psie_kupy.html

Tak więc krzycząc, że nie sprzątacie, bo nie ma gdzie wyrzucić sami się ośmieszacie.
A temat jak widać nie jest głupi, wręcz przeciwnie - dość emocjonujący dla niektórych przedmówców :]
Narazie pajace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Szoruj do opcji "szukaj"
salony kosmetyczne nie zmianiaja sie co tydzien, a przynajmniej raz na 2 tyg aki temat sie pojawia. Skonczcie juz z ta cala kosmetyka i fryzjerstwem, teraz sa tematy o psich kupach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Ta babka to rodzina ksiedza który albo był albo jest w parafi dla której zbierają $

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

megan Nie wiem życie jakieś było inne. Jednak smak PRL zostanie gdzieś na końcu języka. Nostalgia pozostanie. Nie znaczy że krzyczę Komuno Wróć !!!!!
Ale kiedyś wszyscy mieli po równo nie było ten lepszy ten gorszy. A i dziewczyny były inne ale to jest moje zdanie. Dzisiaj jak spotykam się o wiele młodszymi zgroza podejście do życia system wartości za głowę się łapie.
Tyle zawiści i przedmiotowe podejście do drugiego człowieka głowa mała.
Ale miło się z Tobą klika. Musimy jeszcze poklikać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

młody wykrztałcony 1000 razy wypowiedziane kłamstwo staje się prawdo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Ty chory jesteś.


Z judeosceptycznym pozdrowieniem
STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Żeby marzenia uskrzydlały, fruwał byś od urodzenia :) Ale mogą się spełnić, tylko zrób to trochę inaczej: Przychodzę po pracy do domu, wkładam strój kurczaka z ulicy Sezamkowej i jadę do lokalu. Ochrona rozstępuje się ponieważ informuję ich, że jestem z promocji. Podchodzę do baru, zamawiam piwo bezalkoholowe, bo jak wiadomo ptactwu alkoholu nie sprzedadzą, idę na parkiet i tańczę i nie mogę się nadziwić, że raptem tyle dziewczyn ze mną chce zatańczyć. Schodzę z parkietu, bo poruszam się trochę nieskładnie w tym ciężkim stroju, podchodzę do baru, dopijam piwo, pytam się czy przypadkiem nie uraziłem kolegów o większej masie ciała tam siedzących, ale twierdzą, że nie, bo w sumie to wrażliwi ludzie i chyba mają sentyment do ptaków. Wychodzę więc i lecę do domu, to był w sumie udany wieczór i warto o tym opowiedzieć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

Na konstytucji 3 Maja dobry i niezły jak na łomżę wybór:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci mają używanie

hahaha bylo to juz ale kicha:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org