sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kod i Przyjaciele.

akcja jak i owszem godna poparcia pod warunkiem że księża uczciwie przekażą kase, kiedys juz taki z torunia zbieral na stocznię cegielki, i muma zjadła kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

jak jesteś początkujący to nie przesadzaj z mocą , jeździłeś już motórem ?

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

To tak jak za czasu Czarnobyla, najwyżej płyn lugola wypiją dzieci ...

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Japonia bez zbiórki sobie poradzi to bogaty kraj .
niech u nas zlikwidują biedę którą widać na każdym kroku

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

A dawno po kolędzie kaski brak zasiłek pogrzebowy obcięli. VAT do góry niski przyrost naturalny . Ksiądz też człowiek jeść i pic musi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Ja bym proponował zbiórkę nie do puszek a na tacę i do Japonii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Kwestia tego ile masz pieniędzy. Ninja jak i CBR to bardzo fajne motory. Jeżeli jesteś początkujący to radzę uważać z mocą. ZX7RR ma chyba coś ok. 130KM i nie jest to mało! Fajne są jeszcze Suzuki GSX-R tylko te po lekkim lifcie Model K2 chyba. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Ja równiez zakładalem u Kubusia i jest wszysto super mam juz trzecią instalację od niego i polecam ten zakład naprawdę solidnie robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Jeździłem jeździłem :) Mówiąc 125 miałem na myśli pojemność, to dla mnie raczej motorower, 130koni to już coś, a chcę na maszynę przeznaczyć tak koło 10000zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

przecież Ty nie wiesz jak jest po Bożemu to po co się wypowiadasz , i jesteś z pewnością czysty jak łza , nie myli się ten co nic nie robi tak Ty i twój cudotwórca a mój zwrot człowiek inteligentny powinien odczytać jako żart

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

mysle ze nasz kraj jest sto lat za nimi i nasze zbiory to kropla dla nich nieodczuwalna. ale idea szlachetna.. oby tylko uczciwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

brrrr ten smak pamiętam. Wstrętny i tą panikę choć byłem wtedy mały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Motocykl musi być przede wszystkim w dobrym stanie, marka to drugoplanowa sprawa. Rozejrzyj się może na początek za jakąś sześćsetką. Jeśli chcesz kawę to 636 dość fajny sprzęt :)

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Do 10k i podobnej mocy spokojnie znajdziesz Ninje, CBR, nawet jakąś Yamahe R6 lub tego GSX-Ra. Kwestia gustu i tego na którym będziesz czuł się najlepiej. Mając 10k chyba bym wybierał z tych dwóch ostanich. pojemność 600-750ccm spokojnie starczy. Większe pojemności nie znaczą lepsze (szybsze).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

:) wyplułam pamiętam, pielęgniarka wygarnęła mi ile pieniedzy zmarnowałam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

A ja mam hybrydę FujiFilm HS10, kupiłem w Euro RTV/AGD koszt ok 1200zł baardzo fajny aparacik dla początkującego czy nawet osoby która trochę ogarnia. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Wiem wiem, dzięki za opinię. Pierwszoplanowa sprawa to właśnie stan maszyny, nie chodzi o to, żeby był najszybszy, bo nie mam zbyt dużego doświadczenia co mogłoby się źle skończyć ;) Nad Suzuki też się zastanawiałem jednak jakoś najbardziej podchodzi mi Ninja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

oni po takiej tragedii mogliby zbierać dla nas jeszcze, a nie odwrotnie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

pom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

kwadraciaki ?:)

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

a własciwie prostokątne, a la płyty :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

pierwsza miłosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Potwierdzam sklep rowerowy Korsa ul.Piłsudskiego .Profesjonalizm i fachowość .Polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Kupiłem ostatnio na allegro IBM 41T ThinkPad dwa dni i był 550pln .Polecam mocny i niezawodny .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

a ja nie polecam tego sklepu,człowiek który mnie obsługiwał był opryskliwy i jakby robił łaskę że mnie obsłużył , a po za tym rowery w tym sklepie jak oglądałam to chyba wszystkie MADE IN CHINA,
nie polecam,bo wiadomo jak jest jakość chińskich towarów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Jestem właścicielem psa małej rasy i sprzątam po nim odchody nie widze w tym nic nadzwyczajnego to powinno być obowiązkiem każdego właściciela nie mówiąc o psach ras dużych gdzie ilość kupy jest diametralnie większa .Mi sprzątanie weszło w nawyk i nie wyobrażam sobie inaczej mam zawsze przy sobie dwie trzy torepki foliowe .Czuje się o wiele lepiej psychicznie że nie jestem narażony na uzasadnione uwagi i mandat .Mi się załatwia i w domu młode jeszcze .Jestem dumny że sprzątam po swoim psie i tak powinni się czuć wszyscy sprzątający właściela których jak oceniam jest około 20 % około niestety .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

Do Rambo
Dopisz tylko że, Bruksela ustaliła aby odpady radioaktywne składować w Polsce. A znając naszych wazeliniarzy, na pewno się zgodzą. Na pewnym forum już o tym pisano. A ja wykłócałem się z pewnym idiotą, który udowadniał że, to całkowicie bezpieczne. Tylko, skoro jest tak jak twierdzi, to po jaką cholerę wozić to g*wno po całej Europie. Niech każdy trzyma u siebie.
A co do tej chmury, to mam nadzieję iż zawiśnie nad Brukselą. A przy odrobinie szczęścia, to może i nawet opadnie.
Pozdrawiam

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

W Jędrusiowej full opcja, ale i cena wypasiona (w ubiegłym roku 80 zł) :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

wiosna

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

albo zobacz w żaku możliwe ze robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kod i Przyjaciele.

wzial tablety zapil wodka wsiadl w samochod :) mądry człowiek nie dość ze sobie to jeszcze komuś krzywde by zrobił.

Scalenie działek na Żabiej, nowy basen, Lidl na mieście wszędzie cos nie tak i nie wytrzymal czlowiek presji !!

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org