niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

umnie dwoch chlopakow robilo ladnie solidnie cena przyzwoita tel 512647644

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

a z skąd wicie że zrobiono dobrze?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

Autor: Łomżyniak33 (---.play-internet.pl)
Data: 13-03-11 20:47

dzieki alize.
ja nie chce zadnego ofe.
chce miec gwarantowano przez panstwo emeryture.
to smutne ze pozbawiono mnie prawa wyboru a czesc zarobionej kasy idzie nie wiadomo dokad - w rece jakich biznesmenow zza 7 morz, ktorzy maja odpowiednie mozliwosci - których ja nie mam. pozdrawiam
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Państwo żadnej emerytury ci nie zagwarantuje:) A jeżeli już, to w wysokości 40% twoich ostatnich poborów:):)
Takie są założenia kolejnych rządów i wcześniej czy później któryś z nich to wprowadzi.

Czy taka emerytura będzie cię satysfakcjonowała????

Czy za ileś tam lat będziesz na 4lomza żalił sie że całe życie płaciłeś składki do ZUS a teraz masz głodową emeryturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

podbija? ok 70 wejsc to raczej nie ma sie czym podniecac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

polecam sylwka zawadzkiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bułgaria. Propagowanie radykalnego islamu będzie karane WIĘZIENIEM!

2152... masz całkowitą rację, wyświetlacze wewnątrz autobusów naprawdę są słabo czytelne, a tablica na której podświetlane są kolejne przystanki na trasie nie są na bieżąco przełączane w trakcie jazdy, więc po co w ogóle są?? bo jeśli ktoś nie zna miasta to i tak nie wie jaki przystanek jest następny i kiedy powinien wysiąść.
Tak samo z głosową zapowiedzią przystanków, w autobusach Volvo była i zniknęła, a teraz co, na nowo była montowana? A skoro tak to przeszkadza kierowcom to trzeba było się na samym początku zastanowić czy to w ogóle jest potrzebne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org