czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Najlepsza jest ta szkoła, co mnie raz od Zawadzkiej przy dawnym białostockim, we wjeździe na Rondo Solidarności, z prawej strony wyprzedzała niebrzydką blondyneczką w roli instruktora ... i .... wzięła, bo puściłem, żeby nie było kolizji. Pani instruktor była albo nie wyrośnięta, albo w często instruktorskiej manierze zsunięta na fotelu, że tylko łebek się dyndał.
Gdy ostatnio szukałem szkoły jazdy dla córci, pytałem czy nie maja jakichś blondyneczek na etacie :P
Nieeee, no sorrry
Ale i tak wybrałem bez blondi.
A córuś zadała za pierwszym podejściem - daję jej prowadzić i widzę, że rzeczywiście umie :)
Szkoła z Mazowieckiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Dobra, bo może za trudne...
Wjeżdżałem na rondo a razem ze mną prawym pasem :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

witam, czy wie ktoś gdzie znajdę stronę związaną z działkami na zawadach, interesuje mnie kupno takiej działki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Ktos z Łomzy lub okolic dojezdza do Białego w czwartki na kurs sedziowski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

chwalisz się czy żalisz ? spać w nocy nie możesz i wylewasz swoje frustracje na forum ? kapucyna swojego możesz pobić. Większy pożytek będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Ja również przyłączam się do pytania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Symulacja, inwestycja 10 000 PLN, na 3 m-ce zysk po opodatkowaniu ponad 100 PLN. Dane z 12.03.2011r.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

KMKM Łomża byś się wstydził pokazywać takie portfolio :D gahahhaa.

Dawno już takiego dziadostwa nie widziałem :D Jak zobaczyłem te strony to przeniosłem się w czasie do roku 1999 :D hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Zamknięcie wydaje mi sie trochę dziwne gdyż słyszałem że właściciele kupili nową hale w Toruniu, a wszystko co znajduje sie na Łomżyńskiej hali zostanie tam właśnie wywiezione a pracownicy Fabetu mają opcje zatrudnić się właśnie w Toruniu. I tu nasuwa sie zasadnicze pytanie skoro w Łomży były straty to zatrudniając tam obecnych pracowników Fabetu ma ich nie być ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mówią, że głupich nie sieją, ale osobiście uważam, że PiS musi mieć gdzieś jednak plantację....Może pod Toruniem? :)

Jaką gwiazdę najchętniej byście chcieli gościć w naszym mieście? Ja mam dużo typów, ale najbardziej chciałabym zobaczyć koncert Czesława Mozila lub zespołu Wilki :) A wy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org