czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

odezwij się do mnie na meila, reszta szczegółów na telefon, podam Ci swoje wykonane stronki itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

Dzięki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

Akumulator S3 53 Ah na allegro 205zł + 30 pobraniowa lub +20zł zwykła co daje =225zł

W swiecie .... i ........... za ten sam musiałem dać 260. Jak zapytałem o rabat, bo ju nie jeden tam kupowałem to powiedział (ulizany gościu), ze to juz po rabacie bo tak kosztuje 320zl.

Zapłacić zapłaciłem, ale więcej nie kupię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

oo najlepsze Nowe Guty:) polecam bardzo :) jeżdżę tam od tylu lat , jeszcze mi się nie znudziło :) i dla dziecka tez odpowiednie miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

W związku z tym że nic nie mogę zrobić to wstawiłem to na forum Omania
Może inni dadzą radę coś z ty zrobić??Choć by i Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

stkroteczko jesteś z ekipy byłej blondi z mascarady?bo tam nie ma żadnej czarnej mamby na płytkiej wodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

stokrotka13 pisze o krytyce a sama najwięcej wypowiada się na tematy innych... ZABAWNE ... swoja drogą ciekawe jak własnie STOKROTKA13
zachowuje się ;D, przecież to jest osoba zapewne o bardzo wysokiej kulturze osobistej, nigdy nie wypowiada się o innych, brzydzi krytyką....
HaHAHa CYNIZM
Niejaka STOKROTKA13 pewnie przychodzi tylko popatrzeć jak kto sie zachowuje po to ażeby tylko potem opisać zachowania miedzy ludzkie na forum...
Naprawdę przychodzą tam dziwni ludzie... Utwierdzam się w swym przekonaniu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

No niestety a na spacer wybrało się wiele osób :) szkoda tylko że nie było później gdzie posiedzieć :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

heheheh przy moim systemie pracy się tak nie da.. ale spoko na poniedziałek mam trochę zajęć :) więc do środy nuda nie powinna mnie dopaść :) Dzięki za pomysł z wyjściem :) i może w końcu ktoś pomyśli i będzie gdzie wyjść w dzień wolny... nie każdy chce ten dzień spędzać przy kompie lub butelce :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak Kempa z dobrej zmiany robi w balona wyborców.

OK DZIĘKI :) JAK Z UP TO CHYBA OK 760 ZL :) JEŚLI TERAZ NIE ZMNIEJSZYLI TEGO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org