niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmiany w 500+

no nie jak w tygrysku jest fajna atmosfera to ja przepraszam starsza babka która tam często jest towar wciska że hej a jak nic nie kupisz to jest bardzo niepyszna.słuchajcie tak naprawdę to nikt nie wie czy laski wynoszą sobie towar,ale ceny za totalną szmatkę to fantazja je ponosi i rzeczywiście przesada.mi na samą myśl ulewa się w piątki jak widzę ten dziki tłum(oczywiście sama też tam jestem)Lubię popatrzyć się na blondi i jej mężusia jak się zachowują on to nurt w sukieneczki a ona w majteczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w 500+

co racja to racja a dowodem na to są filmiki na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Zhvci2inILU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=06vVcV5mU0c&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w 500+

maja bl albo blm 04xxx tego opla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w 500+

W Łomży to nie wiem,ale wiem ,że w Jeziorku bez problemu dostaniesz kantówką w okolicach Milano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zmiany w 500+

Otwarte Fundusze Emerytalne powstały w ramach reformy systemu emerytalnego w 1999 roku. Ich zadaniem jest gromadzenie środków pieniężnych na emeryturę w tzw. II filarze. Obecnie istnieje 14 towarzystw emerytalnych (łącznie istniały 22 podmioty).

Nowy system emerytalny dotyczy wszystkich ludzi urodzonych po 31 grudnia 1968 roku (jest dla nich obowiązkowy). Inaczej mówią, jeżeli urodziłeś się po 1968 roku i podlegasz ubezpieczeniu społecznemu masz obowiązek przystąpić do OFE.

Ludzie z przedziału 31 grudnia 1948 - 1 stycznia 1969 system również dotyczy, jednak ludzie tacy mają wybór, czy chcą skorzystać z OFE, czy wolą pozostać przy samym ZUSie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org