czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Po to pewnie kolega jedzie.. I ziemniakow tez przywiez.. Soli, wegla...
Jakby tego u nas bylo faken malo..
Kilka cukrowni rzad zamknal niedawno, bo sie rzekomo nie oplacalo.. Czy ktos sie wezmie za to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

to fakt sprawność obsługi w tej aptece jest kosmiczna. Pań w białych kitlach smiga po aptece mnogo ale nie ma to żadnego przełożenia na dobra organizację pracy i szybkośc obsługi. Ceny tez nie sa powalające i chyba raczej nie jest tam tanio w sumie nie polecam ale też nie jest to jakiś wyjątek wśród innych aptek. Procedura wydawania leków jest w tej chwili pomimo korzystania z komputerów tak rozbudowana ,że jest to co najmniej misterium męki Paskiej czego doświadczaja wszyscy stojący w kolejce do okienka i to nie tylko w tej aptece. Jest to tak wkur -wiające ,ze czasami trudno patrząc na to już wytrzymać . Co gorsza tego debilizmu organizacyjno urzędniczego nie widac końca. Tak wiec co w tej sytuacji pozostaje wszystki kupujacym leki zyczyć zdrowia fizycznego i psychycznego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Pytanie za 200 pkt.

Po co jest znak stopu na Zawadzkiej, przed rondem, jadac z gorki od kosciola sw. Krzyża i Kauflanda ??

Bo ja mam wrazenie ze jedynie po to aby kabze sobie władza nabijala ustawiajac sie na przystanku kolo stokrotki i lukajac kto sie nie zatrzyma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Nic się nie zmieni dopóki nie weźmiemy przykładu z Egiptu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Zalezy jaki akumulator... Maly (65, czy 70 Ah) kupilem za statoilem po prawej tam gdzie wymieniaja opony i aku a duzy juz sie nie oplacalo i kupilem u Goska w POM-ie. Z pol roku temu wymienialem taki 100 Ah to juz najlepiej wyszlo na Poznanskiej w Zrobudzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Niestety tylko jeden, ale za 1/3 ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Jadę w poniedziałek rano samochodem do Białegostoku na test wiedzy ogólnej na ITD. Mogę zabrać ze 3 osoby. Wiem że kilka osób z Łomzy sie wybiera. Więc jak coś to tel: 605 405 110.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Panowie ja w przyszłym tygodniu kończę maszynę do polerowania więc będę się tym zajmował jeśli będzie ktoś chciał to pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Hej.. a nie wiecie jak to jest ze stażami w Urzędach.Zawsze jak pójdę do UP i pytam sie o staż-to zawsze maja propozycje stazu w sklepach. Nie mam nic przeciwko temu ale sa tez pewne granice...
Czy Oni tylko swoim daja staże w takich instytucjach?!
Bardzo prosze o poważne odpowiedzi..
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

Oni maja oferty na staz ale do sklepow a nie do urzedu... Jak sam/a sobie nie znajdziesz to te ''świete krowy'' z UP nie pomogą Tobie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

juz trzese portkami;) Wyrazilam swoje zdanie na temat wygladu basenu, jasne ze sie ciesze ze wogole cos powstaje w tej Lomzy, ale jesli juz powstal to uwazam ze powinien wygladac reprezentacyjnie- i tyle! Wy zas cieszycie sie z byle gowna, jak dla mnie to zamydlenie oczu i juz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

proszę o pomoc jakimi numerami autobusu można dojechać na ul. Zawadzką
spod delikatesów na kościuszki (rondo) lub spod jantara
dziekuję za góry za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

usemkom i dziesiontkom po calej lomrzy smigasz

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

http://www.lomza.pl/index.php?wiad=365

Na dole masz rozkład autobusów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

a co do Galerii Veneda się wybierasz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rośnie poparcie dla PIS. NOWY SONDAŻ

miko dzieki a któredy jedzie ta 1 spod delikstesów ??? jaka trasę zanim dojedzie na zawadzką?

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org